Sulėtinu gyvenimo tempą, viskam savas laikas

Stebėk savo emocijas lyg filmą kino teatre, nevertink, neteisk, leisk joms būti. Priimk.

Rūta Lenkauskienė

6/12/20210 min read

Ar pasėjęs sėklą į dirvą, vis pakapstai pasižiūrėti, ar sėkla jau dygsta? Ar rauni morką, norėdamas pažiūrėti, ar jau pakankamai stora?

Jei atpažinai save, valio! ATPAŽINIMŲ VASARA TĘSIASI. Nors išėjome iš užtemimų koridoriaus, bet gyvenimas juk nepasibaigė, tik vienas jo etapas pasibaigė, tuo pačiu pradėdamas kitą, naują, kitokį. BITINĖ SPRIGĖ dr.Bacho žiedų terapijos sistemoje yra VIENIŠUMO grupėje. Neigiamos būsenos SPRIGĖS tipo žmogus nuolat "sragsi", nes kenčia nuo vidinės įtampos, susierzinimo, kantrybės stokos. Jis trokšta, kad visi sumanymai ir darbai įvyktų akimirksniu. Tai būsena, nuo kurio tikrai "kenčia" didelė dalis pasaulio gyventojų, nesvarbu kokio amžiaus, tautybės ar lyties jie yra.

Tai - mama, viską daranti už savo mažylį ir taip atimanti galimybę savo vaikui pačiam pajausti ir eiti savo sielos keliu. Tai - bandradarbis, keliantis balsą prieš naujoką, kuris tik susipažįsta su naujo darbo specifika ir viską daro lėtai. Tai - draugė, kuri pokalbio metu nuolat pertraukinėja ir neleidžia savo pašnekovei išsisakyti. Taip pasireiškia GODUMO YDA, godi asmenybė neleidžia kitam, esančiam šalia augti ir tobulėti.

Dėl didelio tempo BITINĖS SPRIGĖS tipo žmogus greitai pavargsta, jo "baterijos išsikrauna". O vienas lieka todėl, kad savo elgesiu ir negebėjimu išklausyti, visus atstumia. BITINĖS SPRIGĖS būsena gali būti trumpalaikė, tačiau gali pasireikšti ir kaip charakterio savybė.

PATARIMAI, kaip padaryti savo gyvenimą laimingą:
  1. ŽAISK GYVENIMĄ – stebėk lyg filmą ar spektaklį. ĮDOMU!

  2. Kiekvieną rytą savo dienoraštyje užrašyk: „ Šiandien aš pradedu mano kelionę su Lokiu, prašau visų Šviesos Būtybių apsaugos ir vedimo“.

  3. ATPAŽINK SAVO ĮSITIKINIMUSkiekvieną vakarą užrašyk savo dienoraštyje, ką pavyko atpažinti. Nevertink. Tik užrašyk.

  4. Leisk toms emocijoms būti. Maitink besąlyginės meilės energija, priimk tai, pamilk.

  5. ATLEISKnes atleidimas padeda atpažinti, kodėl tai buvo.

  6. Pajausk begalinį DĖKINGUMĄ įsitikinimui, žmogui, situacijai, už galimybę tobulėti. Jeigu “voliojiesi” skausminguose praeities prisiminimuose, įsiskaudinimuose ir užgaulėse, suki užstrigusią plokštelę - IŠŠVAISTAI SAVO GALIĄ.

  7. Vandenio eros patirtys renkamos per pasimėgavimą ir džiaugsmą. STOP skausmui ir kančiai ! STOP kaltei ir gėdai!

  8. Palaimoje ir meilėje drąsiai keliauk savo gyvenimo Kelionę.

  9. Jeigu užsimirštI ir elgiesi pagal pasenusius modelius, atkeliauja tavo TRENERIS ir suteikia tau RESURSUS TOBULĖJIMUI.

  10. Tada įkvėpk ir pradėk nuo Nr.1 .

Žmogus turi dvi ausis ir vieną burną - kad daugiau klausytųsi ir mažiau kalbėtų.

Tegu kiekviena mūsų mokymosi ir darbo akimirka suteikia mums dar daugiau ryžto mokytis, tegu įkvepia dar daugiau aistros patirti tikrus dalykus, tikrus išgyvenimus ir atlikti jų vertus žygdarbius. Ugdydamiesi šias savybes mes pastebėsime, kad džiaugsmą teikti mums ima netgi mažiausios smulkmenos, o įvykiai, kuriuos pirmiau laikėme banaliais, duoda neribotų atradimų ir nuotykių galimybių. Džiaugsmas kyla iš paprastų gyvenimo dalykų, nes šie dalykai yra arčiausiai Tiesos. Kaip malonu juos atrasti!

Edward Bach "Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys" 1930