Tabula rasa

Baltas lapas - laikas padaryti pertrauką.

Rūta Lenkauskienė

7/7/20210 min read

Šiandien - mano rankose "tuščia korta" (afirmacinės kortos "Pažink save") ir aš tai priimu, kaip žinią, kad laikas padaryti pauzę, atsikvėpti. "Tabula rasa" - švari lentelė - senovės romėnai rašydavo ant vaškinių lentelių metaliniu rašikliu, o metaforiškai tai - nauja galimybė, tyra būsena. Kaip ir šios Mėnulio dienos simbolis - Gulbė, kuri yra altruizmo, gailestingumo, harmoningos dvasios transformacijos, aukščiausios visatos meilės ir susiliejimo su pasauline dvasia, išraiška.

Ši diena, skirta užbaigti pradėtus darbus, atiduoti skolas, paprašyti atleidimo ir atleisti, nutraukti nepageidaujamus, toksiškus santykius.

Šiandien yra tinkama diena peržvelgti viso užtemimų koridoriaus laikotarpio užrašus, pasidžiaugti kiekvienu pasiekimu, pasipuošti, daugiau būti gamtoje, nepradėti nieko naujo, leisti sau svajoti, leisti patirti malonumą, džiaugsmą ir pasitenkinimą.

Esu dėkinga visiems, kurie keliavo užtemimų koridoriumi, dalinosi savo patirtimis. Esu dėkinga sau už kantrybę, atkaklumą ir ryžtą užbaigti sumanymą. Džiaugiuosi, kad mano atviras pasidalinimas palietė, išjudino ir gydė ne tik mane, bet ir mano aplinką.

Dabar skirsiu laiko visoms patirtims integruoti, leisiu kūnui ilsėtis, nes mus pasiekiančias aukšto dažnio energijas kūnas turi atpažinti, priimti ir įkūnyti. O tada - vėl viskas iš pradžių - kitas tikslas, kita viršūnė, kita kelionė.

Tai, ką žinojai prieš gimdamas, niekur nepradingo.

Tasai žinojimas glūdi tavyje, laukdamas lemiamos valandos.

Be abejonės, panorėjęs tikrai rasi kokį nors neįtikėtinai šaunų ir žaismingą būdą viską prikelti iš atminties.

Principai keičiasi pamažu.

Permainą pajusi tik tada, kai tai, ką pirma laikei teisinga,

jau taip nebeatrodys.

Richard Bach "Mesijo vadovas"