Madženta - mano sielos vedlė

Padėkos laiškas visoms mano sielos sesėms ir visiems gyvenimo įvykiams, kurie atvedė į šią pilnatvės akimirką.

Rūta Strazdaitė Lenkauskienė

9/5/20231 min read

magenta and woman
magenta and woman

Mieloji mano Sielos Sese, Aiste Samuliene, sutikau Tave prieš metus, prie mūsų puikiosios Baltijos jūros, penkių dienų atsiskyrime, kurio metu keliavome per penkis visatos elementus, gydydamos savo dvasios, sielos ir kūno žaizdas. Buvau tuomet po operacijos ir aiškiai sau įvardijau, kad man buvo reikalinga reabilitacija. Žinojau, kad man reikia tokios, kuri padės man atstatyti kūną ir dvasią, bei nuraminti protą.

Kiekvieną rytą pasirinkdavome Aurasomos balansinį buteliuką, kurio spalvinis derinys labiausiai patraukdavo akis. Keturias dienas rinkausi buteliukus, kurių apatinė spalva buvo tamsi madženta ir šis mano sielos pasirinkimas liudijo didžiausią gydymo poreikį. Paskutinę diena į mano rankas atkeliavo Hilarionas – šviesios alyvuogių žalios spalvos buteliukas – jis vainikavo visą kelionę, paliudydamas visišką išgijimą. Kiekviename žingsnyje jaučiau švelnų Aistės palaikymą ir besąlyginį priėmimą.

Savo palydovu tolimesniame gijimo kelyje pasirinkau Deep Magenta pomanderį, kuriuo „apsivelku“ kiekvieną rytą.

Visus metus gyvenu su Aurasomos buteliukų energijomis, juos pasirenku savo asmeniniais palydovais kiekvienam mėnesiui ir vadovaujuosi mano astrologijos mokytojos Loretos Stonkutės sukurta Angelų filosofija.

Prieš mėnesį dalyvavau kūrybinėse įvaizdžio dirbtuvėse, kuriose, vedama talentingų ir pasišventusių savo sielos misijai, vedlių - Viktorijaos Sage ir Olesės Kekienės, iš savo giliausių pasąmonės klodų ištraukiau ir sudėliojau koliažą, kuris atnešė mano dešimties metų projektą „Drugelio efektas“ į naują lygmenį, suteikdamas jam madžentos spalvos veidą.

Rašau šias eilutes su didžiausiu dėkingumu visoms šviesos darbuotojoms, pasišventusioms kūrybingoms moterims, kurias gyvenimas man atveda ir maloniai apdovanoja visomis įmanomomis dovanomis.

Dalinuosi savo patirtimis, nes jos yra tikras įrodymas, kad jei ko nors labai trokšti, tai visas pasaulis padeda tau įgyvendinti tai! Tačiau tiek pat svarbi yra kasdienė disciplina ir mažų žingsnelių menas.

P.S. kai šis tekstas buvo publikuotas, gavau talentingos fotografės Žanetos Plečkaitienės nuotraukas iš fotosesijos Dautarų dvare ir tai buvo dar vienas patvirtinimas iš Visatos - taip, Madženta yra mano sielos vedlė! (fotografija viršuje)

Su meile – Rūta


Foto: Žanetos Plečkaitienės