Kam yra skirtas dr.Bacho žiedų terapijos kursas?

Atsakymai į dažnai užduodamus klausimus, kurie suteiks aiškumo, renkantis kursą apie emocinio raštingumo ugdymą.

Rūta Strazdaitė Lenkauskienė

2/16/20243 min read

Kam yra skirtas 7 savaičių kursas „Pažintis su dr.Bacho žiedų terapija“ ?

Šis kursas yra skirtas visiems žmonėms, be išimčių, kuriems rūpi jų gera savijauta: psichologinė, emocinė, mentalinė, fizinė.

Dr. Bacho žiedų terapiją sudaro sistema:

· 38 laukinių žiedų esencijos, kurios labai švelniai veikia kiekvieno žmogaus emocijas.

· Tai yra holistiniais (visuminiais) principais besiremianti filosofija, kuri atskleidžia šešėlinę psichikos būseną, sukeliančią žmogui jo psichologines problemas – nepasitenkinimą savimi, nerimą, įvairias baimės formas, užstrigimą senuose įsitikinimuose ir t.t.

· Ši sistema taip pat atskleidžia kelius ir būdus, kaip atpažinus savyje neigiamas psichologines būsenas, jas pakeisti į teigiamas, nešančias gerą savijautą

Dr. Bacho žiedų terapijos sistemą drąsiai galima vadinti „Emocinio raštingumo gidu“ ir yra skirta tiems žmonėms, kuriems svarbi jų emocinė gerovė.

Šis kursas yra skirtas tiems smalsiems žmonėms, kuriems rūpi išsiaiškinti savo prastos savijautos priežastis, nes tik pašalinus jas, galima susigrąžinti ir puikią fizinę savijautą. Visiems puikiai žinoma ir patirta, kaip emocijos ir proto būsena gali paveikti fizinio kūno sveikatą, nes visos jos yra labai glaudžiai tarpusavyje susijusios.

Norėdama pailiustruoti, duodu pavyzdį su prakiurusiu stogu: kai lyja lietus, vanduo bėga per skylę stoge, nusilupa sienų apmušalai, nubyra tinkas, išpūva grindys, o žmogus vis dažo sienas, klijuoja apmušalus arba pastato kibirą vandeniui. Jau skaitydami šias eilutes, matau, kad šypsotės, nes žinote, ką pirmiausia reikia padaryti – užtaisyti stoge skylę.

Lygiai tas pats laukia kiekvieno iš mūsų, kai susiduriame su sveikatos problemomis. Dr.Bachas prieš beveik devynis dešimtmečius rašė, kad fizinio kūno skausmas, liga yra jau galutinė stotelė, pranešanti, kad žmogaus prote dominuojančios neigiamos mintys, jame nuolat gyvenančios neigiamos emocijos sukuria fizinio kūno ligas. Apie tai yra parašyta ne viena knyga – Valerijaus Sinelnikovo „Pamilk ligą savo“, Luizos Hay „Mylėk savo kūną“, Lise Bourbeau „Tavo kūnas sako:mylėk save!” patvirtina tas pačias universalias tiesas – visi negalavimai ir ligos turi savo metafizines priežastis.

Dr.Bacho žiedų terapija moko pažinti savo emocijas per simbolines žiedų reikšmes. Jeigu kiekvieną augalą matysime ir suvoksime, kaip simbolinį žmogaus charakterį, mums bus labai lengva įsisavinti ir išmokti pritaikyti šią unikalią sistemą savo emocinei ir fizinei gerovei sukurti.

Jeigu tau rūpi tavo savijauta, ir tau kyla klausimų, kviečiu registruotis nemokamam pokalbiui.

KĄ TU PATIRI SAVO KASDIENINIAME GYVENIME?

Jei skaitai šias eilutes, galbūt esi tas, kuris domisi saviugda, nes tau svarbi tavo psichinė ir fizinė sveikata?

Galbūt net esi išbandęs ne vieną techniką ir praktiką, tačiau norimas rezultatas neateina?

Galbūt tu patiri nesėkmes darbinėje veikloje, esi užstrigęs savo kelio paieškose, tavęs netenkina savirealizacija, nes vidinės baimės sudaro barjerus tavo kelyje į svajonę?

Tu sąmoningai suvoki, kad tokia vidinė būsena nėra toleruotina ir psichologinė gerovė tau yra natūrali būsena, kurios esi vertas.

Pažintis su dr.Bacho žiedų terapija – tai pažintis su savimi, savo emocijomis ir jausmais, tai – visų emocijų ir savęs priėmimas be jokio vertinimo, tai – atjauta sau.

Jei myli gamtą, tau patinka stebėti augalus ir suvokti žinutes, kurias kiekvienas jų neša, kviečiu į septynių užsiėmimų kursą „Pažintis su dr.Bacho žiedų terapija“, kuriame sužinosi apie šios terapijos filosofiją, kuri grįsta holistiniais (visuminiais) principais.

Bacho žiedų terapija – tai švelni, nežalojanti, žiedų esencijų vartojimu, grįsta sistema, beveik devyniasdešimt metų plačiai taikoma praktikų visame pasaulyje ir teikianti emocinę pagalbą žmonėms ir gyvūnams.

Kurso "Pažintis su dr.Bacho žiedų terapija" metu, patirsi dar didesnį norą gilintis į savo vidinį pasaulį, nes per kiekvieno augalo simbolinį aprašymą, patirsi savo psichikos dalis – šešėlinę ir šviesiąją. Kiekviena patirtis atneš į tavo gyvenimą dar aiškesnį suvokimą, kad visos problemos ir sudėtingos gyvenimo situacijos yra duotos su viena labai svarbia užduotimi – pakelti tavo sielą į aukštesnį evoliucijos lygmenį.

Kaip rašė pats terapijos autorius, gydytojas Edvardas Bachas: „kiekviena siela evoliucionuoja tik praeidama ir nugalėdama savo gyvenime pasitaikančias kliūtis. Nėra kliūčių, nėra evoliucijos“.

Kursas vyksta mažoje grupėje, kurioje užtikrinamas didžiausias dėmesys kiekvienam dalyviui bei praktikuojama atjauta sau – tai išbuvimas su visais sunkiais jausmais, be vertinimo ir teisimo.

Jeigu šiuo metu patiri kokias nors problemas ir ieškai jų sprendimo būdų, kviečiu susisiekti su manimi neįpareigojančiam pokalbiui, kurio metu išsiaiškinsime tavo poreikius.