38 Lokio žingsniai

Asmeninių transformacijų žaidimas “Lokys“yra autorinis praktinis metodas, skirtas gilesniam savo emocijų  pažinimui, sėkmingai taikomas skirtingo amžiaus suaugusiųjų grupėse nuo 2018 metų. „38 Lokio žingsniai” – pati naujausia šio žaidimo versija, apjungianti praktinius asmeninio tobulėjimo įrankius, kurie yra laiko patikrinti ir keletą metų sėkmingai naudojami grupėse, jų teigiamais rezultatais džiaugiasi dalyviai.

Šiame naujame žaidime pristatomas visiškai kitoks požiūris į britų gydytojo Edvardo Bacho atrastą žiedų terapiją – per augalo formą ir funkciją į žmogaus asmeninių savybių atpažinimą.

Pagrindiniai “lokiški” principai:

 • Patirk
 • Priimk
 • Pamilk
 • Tik tada transformuok

suformuoja asmeninių pokyčių ilgalaikiškumą.

ŽAIDIMO TIKSLAI:

 • Atpažinti,
 • Suaktyvinti,
 • Ištobulinti savo individualius TALENTUS.

ŽAIDIMO METU NAGRINĖSIME:

Gamtoje atsispindi dieviškoji tvarka, ne chaosas. Kaip augalų pagalba atpažinti savo didžiąją sielos pamoką ?Augalo forma, kaip sakraliosios geometrijos apraiška, ir jos poveikis žmogui.Kuriai sielų grupei priklausote jūs ir kokia jūsų misija Žemėje?(remiantis dr.Bacho 38 žiedų terapija).

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 1. KODĖL LOKYS ?

Lokio simbolis sutinkamas įvairiose senovinėse pasakose nuo pat kuriančiosios žmonijos aušros. Senovės žmonėms lokys įkūnijo prisikėlimą. Lokio patelė, praleidusi visą žiemą miegodama, pavasarį pabunda, ir ne viena – su jaunikliu. Clarissa Pinkola Estes, jungistinės psichologijos atstovė, rašo, kad šie žvėrys – tai puikiausia mūsų visų gyvenimo metafora: tai, kas atrodė negyva, ne tik atgyja, bet ir pagausėja. Lokys siejamas su senovės graikų ir romėnų deivėmis Artemide ir Diana, kurios teikė moterims gebėjimą susekti, atpažinti ir išrausti visa ko dvasinius pradus. Japonams lokys – tai ištikimybės, išminties ir stiprybės simbolis. Lokys, kaip dvasios dalis, gali būti suvokiamas kaip tam tikras mūsų gebėjimas reguliuoti savo emocinį gyvenimą.

 • KODĖL ŽAIDIMAS?

„Gyvenimas – tai žaidimas, žaisk jį“. Žaidimas visada turi pavadinimą, temą, trukmę, taisykles, priemones t.y. „žaislus“, žaisdamas žaidėjas mokosi, klysta, tobulėja, džiaugiasi laimėjęs ir pyksta pralošęs, griūna ir keliasi, eina pirmyn. Kiek bebūtų žmogui metų, viduje gyvenantis vaikas visada trokšta žaisti.

 Rašytojas Robin Sharma patvirtina, kad „vaikai nuolatos svajoja, o kai suaugęs žmogus išsako kokią nors neįprastą mintį, kiti iš jo pasijuokia. Nieko tokio. Visų laikų vizionieriai pradžioje būdavo išjuokiami. Tik vėliau, jų atkaklus darbas ir pastangos pradžiugindavo juos pačius ir pelnė pripažinimą ir šlovę. Visuomenė užhipnotizuoja, sukiša į dėžutę, nustato ribas ir taisykles, tačiau kiekvieno žmogaus vidines vertybes atspindi kasdieninis jo elgesys.” Kodėl gi nesužaidus? Kada, jeigu ne dabar?

 • KAIP VYKSTA TRANSFORMACIJA?

“LOKYS” tai – ŽINIOS + PALAIKYMAS + ĮKVĖPIMAS = ILGALAIKIAI POKYČIAI.

Ar pastebėjote, kad gausybė seminarų, knygų ir sertifikatų nesukuria pokyčių gyvenime, juos sukuria gautų žinių praktinis pritaikymas kasdieniame gyvenime. Visi pokyčiai pradžioje būna nepakeliami, todėl jūsų  valios pastangas sustiprina palaikymas, kurį gaunate grupėje. Tik ilgalaikis ir disciplinuotas darbas duoda norimą rezultatą.

Sunku? Ar esi čia dėl lengvo, ar dėl įdomaus ir džiaugsmingo kelio?

Transformacija – tai naujų aspektų aktyvavimas, evoliucinė programa. Visata evoliucionuoja dėka transformacijos procesų. Transformacijos yra tai, kas išlieka amžinai.

 • KODĖL ASMENINĖS TRANSFORMACIJOS?

Nesveikus santykius su kitais žmonėmis galima išgydyti, tačiau pradėti pokyčius reikia nuo SAVĘS:

 • išdrįsti būti nuoširdžiam pačiam su savimi,prisiimti atsakomybę už visus savo veiksmus,valdyti savo paties reakcijas,atsiverti nežinomybei,tikėti savo pasirinkimu,visada užbaigti pradėtus darbus.

Kiekvienas šios Žemės Keliautojas keliauja savo Kelią jam priimtinu ritmu ir nors jam galima patarti ir pagelbėti, savo Kelią jis turi nueiti pats.

 • KODĖL ŽAIDIMAS TOKS ILGAS?Moksliniais tyrimais įrodyta ir patvirtinta (University College of London), kad 66 dienas atliekamas naujas veiksmas tarsi „instaliuojamas” į smegenis, kurių veikimas toks pats, kaip kompiuterio. Naujai išmoktas dalykas integruojamas į kiekvieną kūno ląstelę, o naujai atsiradusi neuronų jungtis yra stiprinama ilgą laiką ir nuosekliai atliekant tą patį veiksmą. Taip atsiranda automatizmas, kūnas „išmoksta” atlikti naują veiksmą, disciplinuotai atliekami veiksmai ugdo valią. Gauti rezultatai paskatina smegenų hormonų – oksitocino, serotonino, dopamino – gamybą ir žmogus pradeda gyventi džiaugsmingą, laimingą ir pasitenkinimo kupiną gyvenimą.Mokymasis visą gyvenimą (angl.“life-long learning”) – visada tinkama investicija. Naujų dalykų mokymasis skatina naujų smegenų neuronų jungčių formavimąsi, o tai yra prevencinė priemonė, užkertanti kelią įvairioms degeneracinėms ligoms (Alzheimerio, Parkinsono).Bendraminčių susitikimai padeda išlaikyti ir stiprinti socialinius įgūdžius, kurie su amžiumi silpnėja ir nyksta. Vienintelis būdas įvaldyti ką nors nauja – treniruotis.
 • TĘSTINUMAS = NEUROPLASTIŠKUMAS = ILGALAIKIŠKUMAS = TRANSFORMACIJA = GERA NUOTAIKA = PUIKI SVEIKATA = NAUJAUSIA SAVO PATIES VERSIJA.

Kaip vyks “38 Lokio žingsniai“?

Kodėl 38 žingsniai?

 • Dr.Bacho žiedų terapijos sistemą sudaro 38 žiedų esencijos. Kiekvienas žiedas yra simbolinė emocijos išraiška, kuri gali pasireikšti kaip teigiama charakterio savybė arba kaip šešėlis. Šis žaidimas skirtas emocijų atpažinimui, pagal augalo formą ir funkciją.

INVESTICIJA – 380 .

RĖMIMAS: dalyvaudami asmeninių transformacijų žaidime „38 Lokio žingsniai“  jūs 10% paremiate medžių sodinimo PROJEKTĄ „Lokio giria“. Šis projektas derinamas, parašysiu vėliau apie idėją ir jos įgyvendinimą).Plačiau apie medžių atsodinimą galite sužinoti čia: https://www.fop.earth/

Jūsų vietą grupėje užtikrina 100 € registracijos mokestį. Sąskaita pavedimui bus atsiųsta, kai parašysite apie savo ketinimą dalyvauti. (dėl atsiskaitymo dalimis pagal asmeninį planą galima tartis asmeniškai)

ŠIS KURSAS(ŽAIDIMAS) VYKSTA. KITA GRUPĖ PLANUOJAMA 2022 RUGSĖJO MĖN.

Informacija ir pasiteiravimui: mob.tel.+370 68774541 Rūta/ arba el. paštu : leruta@leruta