“Pažink save“ išeina į platų pasaulį

2018_01_05 bendras Ramunės Vlasenkienės ir mano projektas “Pažink save augaluose“, kuris vyko Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Dėkoju bibliotekai už galimybę pristatyti afirmacinių kortų knygą ir už leidimą pasidalinti fotografijomis.

 

 

2017_11-16 “Pažink save“ ir PRAKALBINTI AUGALAI svečiavosi Kauno V.Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2017_07_14    “Pažink save“ kvapų naktyje Kauno VDU Botanikos sode

Jau ketvirtus metus liepos viduryje Kauno VDU Botanikos sodas tampa ypatingos traukos centru. Net gamta šį kartą pasistengė ir visą savaitę merkę lietūs atsitraukė, leido saulei ridinėtis dangumi, suteikdama vasaros žiedams galimybę pasirodyti visu savo grožiu. Visą pavakarę, iki tamsa apgaubė parką savo skraiste, čia viešpatavo augalijos pasaulis, svaigindamas nuostabiais kvapais.

Vakare prie botanikos sodo nutyso ilga žmonių minia, atrodo čia suplūdo visas miestas ir ne tik. Ištroškę naujų potyrių, o gal būt nusiraminimo, žmonės lėtai vaikščiojo sodo takeliais, bendravo, juokavo.

 

 

 

 

Dėkoju visiems naujiems pažįstamiems, kurie užklydo, prisilietė, sužinojo apie dr.Bacho žiedų terapiją, daugelis išsinešė afirmacinių kortų “Pažink save“ rinkinį.

Dėkoju visiems savo mokiniams ir bendrakeleiviams, su kuriais man lemta eiti šiuo Gyvenimo etapu!

Gražios, lėtos vasaros, ramaus laiko su savimi ir pažįstant save! Iki kitų susitikimų.

 

 

 

 

 

 

 

 

2017 – 06 – 05 .

Afirmacinių kortų ir knygos pristatymas  kūrybinės raiškos studijoje

“Žali burtai“, Kaune.

 

 

 

 

 

 

 

 

Žemės dienos ir Pavasario lygiadienio įkvėptos paleidome savo kūdikį į gyvenimą. 2017 metų kovo 22 d. Kauno VDU botanikos sodo Rotondinė salė pasipuošė šiai ypatingai pavasario šventei.

Gėliška trijulė: fotomenininkė Ramunė, floristė Eglė ir aš – dr.Bacho žiedų terapijos praktikė Rūta, atidavėme savo duoklę Motinai Žemei.

 

Ramunė pristatė savo fotodrobių parodą “Prakalbinti augalai”. Didžioji šių fotografijų dalis sudaro mūsų bendrą projektą – afirmacines kortas pagal dr.Bacho žiedų terapiją “Pažink save”, su kuriomis susipažino į renginį atvykę lankytojai.

 

 

 

Džiaugiuosi užsimezgusia draugyste su VDU Kauno botanikos sodo Paslaugų ir edukacijos skyriaus vadove Kristina Mulevičiene ir dėkoju jai bei visiems darbuotojams palaikiusiems bendradarbiavimo idėją.

(Skaitykite daugiau: http://www.manoukis.lt/naujienos/gyvenimas-toks/23592-atrasti-savo-saka-ir-savo-ziedus)

 

Kitas mūsų renginys Kauno VDU Botanikos sode – liepos 14 -oji – KVAPŲ NAKTIS.