Atsiliepimai

IŠ visos širdies džiaugiuosi, kad afirmacinės kortos tikrai gyvena savo gyvenimą. Su didžiausiu dėkingumu dalinuosi atsiliepimais. Rašykite ir jūs, tie, kurie turite ir naudojate, kokius atsakymus gaunate, kokios įžvalgos ateina. Prašau, dalinkitės savo potyriais ir išgyvenimais dėl kitų, kad įkvėptumėte ir padrąsintumėte juos!
***Su Bacho žiedų terapija jau buvau susidūrusi ir pajutusi, kaip stebuklingai augalai gali perteikti mūsų vidinės būsenas ir jas gydyti. Afirmacijos mano gyvenime yra jau daug metų, nes tai galingas įrankis. Beto, mėgstu pasitarti su savo vidiniu „aš“ įvairiais klausimais ir specialių kortų traukimas tam idealiai tinka.
Todėl apsidžiaugiau sužinojusi, kad jau išleistos afirmacinės augalų kortos. Buvo labai smalsu pažiūrėti, ką gi jos gali. Ir ką gi – jau išsitraukusi pirmąją kortą, skaitydama, kokią mano būseną ji atspindi, apsiverkiau, nes tai buvo taip tikra, taip artima, taip jautru…
Na, tuomet dar galvojau, gal čia visgi sutapimas (vidinį skeptiką numarint sunku). Bet kai ir antrą, ir visus likusius kartus kortos puikiai atitikdavo tai, kas vykdavo mano viduje, kai kartojant kortų afirmacijas ir dirbdama su aprašytom būsenom jausdavau palengvėjimą, supratau, kad tai tikrai labai stipru.
Kai pora kartų iš visos gerai sumaišytos kaladės vėl išsitraukiau tą pačią kortą, patvirtinančią, kad vis dar esu toje pačioje būsenoje ir dar turiu su ja padirbėti, juokiausi iš to, kaip kartais norime pagudrauti, o vidinis balsas neleidžia.
Dabar šios kortos yra nuolat šalia. Turiu konkrečią vietą ant darbastalio, kur galiu išsitrauktą kortą prisisegti ir turėti prieš akis, kad nepamirščiau afirmacijos ir augalo siunčiamos žinutės. Tai nuostabu.
Ačiū Rūta. 🙂
Aurelija. 2017 – 03 – 31
************************************
Afirmacijos kortos“Pažink save“ leido visa širdimi pajausti Mokytojo skelbiamą tiesą“Kiekvienas žmogus savo viduje turi žinojimą“.Rūta pažadino man begalinį norą tą žinojimą pažinti.Iš pradžios per pradžią,kuri neturi pabaigos.Kaip sakė Leonardas Da Vinči -“pažinimo džiaugsmas“. Jis lydi mane kiekvieną dieną ir Rūta man padeda❤️Ačiū🌷
Raimonda. 2017 – 04 -30
***********************************
Ačiu tau už afirmacines kortas ir knygutę šalia jų.Kai pajaučiu kad man jų reikia, tai atsakymas ateina ,,kaip pirštu i akį“, gaunu labai tikslu atsakymą, kurį gali interpretuoti kaip nori.
Loreta 2017 – 06 – 06