“Pažink save“

Aistės Virketės foto

Su didžiuliu džiaugsmu pristatau Jums , pirmą kartą   Lietuvoje išleistą, nuostabiai iliustruotą 40 kortų   komplektą – afirmacines kortas pagal dr. Bacho žiedų   terapijos sistemą, kurias papildo knyga, kurioje yra   platesnis kiekvieno augalo ir emocijų aprašymas.

Kiekvienas augalas, pavaizduotas ant kortų, atspindi tam tikrą žmogaus emocinę būseną pagal dr. Bacho sukurtą žiedų terapijos sistemą. Situacija sprendžiama, į pagalbą pasitelkiant afirmacijų, arba įsiteiginių, kartojimą.

Kortų aprašymai knygelėje nurodo, kokias žiedų esencijas vertėtų papildomai vartoti įsiteiginių poveikiui sustiprinti.

Šios afirmacinės kortos – tai lyg pasivaikščiojimas po žydinčius sodus ir pievas.

Žiedai sujungia Žemę ir Dangų, nuo neatmenamų laikų jie lydi žmones ir liūdniausiomis ir linksmiausiomis gyvenimo akimirkomis. Žiedais mes išreiškiame pagarbą, padėką, meilę, atjautą, liūdesį, prisiminimus.

Žiedai – tai dieviškųjų archetipų atspindžiai, todėl, jei nori suprasti žiedų kalbą, turi būti pasiruošęs pokyčiams savo viduje. Augalai – tai patys kilniausi kūriniai, egzistuojantys žemėje, nes jie, sukaupę savyje gyvybiškai žmogui reikalingas Saulės , Žemės ir Vandens energijas, atiduoda visa tai besąlygiškai. Mokymasis suprasti žiedų kalbą ir pajausti jų energijas yra mokymasis dalintis viskuo, ką turi besąlygiškai.

Afirmacijų kartojimas gali tapti dvasinio ir moralinio tobulėjimo keliu. Tačiau, afirmacijų naudojimas siekiant sveikatos, gerovės ir šlovės neduos teigiamų rezultatų, jeigu nebus harmonijos tarp siekio ir sielos poreikio.

Taigi, įsiklausymas į vidinį balsą arba ėjimas savo širdies keliu yra svarbiausias veiksnys, užtikrinantis sėkmę. Tikroji sėkmė visada atneša gerovę į dvasinį gyvenimą ir tuomet siela suspindi, lyg karūnos deimantais pasipuošusi dorybėmis ir moraline stiprybe.

Teisingas afirmacijų naudojimas pagreitina vidinių pokyčių, kurie yra harmoningi sielos lemčiai, vyksmą.

P.S. šios afirmacinės kortos keliauja su manimi po visą pasaulį, taip pat, beje, pasakoja ir kiti skaitytojai. Šiose fotografijose – saulėta Kreta ir atostogos su dukra, kuri yra fotografijų autorė.

VISAS KNYGOS TIRAŽAS IŠPARDUOTAS.