Vienišumas

UŽMEGZK RYŠĮ SU KITAIS

Impatiens (bot. Impatiens glandulifera, liet. bitinė sprigė)Impatiens_mano

Nekantrumas

Tinka žmonėms, kurie labai greitai susierzina ir susinervina. Jie yra labai nekantrūs ir nori, kad viskas būtų atlikta akimirksniu. Jie veikia, galvoja ir kalba labai greitai. Jie sugeba efektyviai dirbti, bet juos nervina lėtai dirbantys kolegos, todėl jie labiau mėgsta dirbti vieni. Jie yra nepriklausomi, nemėgsta švaistyti laiko. Jei bendrauja su kitu žmogumi, dažnai užbaigia jo sakinius.

Jiems gali užeiti staigūs nuotaikos pliūpsniai, tačiau jie greitai pasibaigia.

Kai suserga, jie tampa  nepavargstantys ir dirglūs ligoniai. Jie dažnai būna nenuoramos, nenusėdintys vienoje vietoje ir jų ūmumas bei skubotumas gali iššaukti nelaimę.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Impatiens / Bitinė sprigė: Kantrybės ugdymas. Tai asmuo, kuris greitai priima sprendimus, yra spontaniškas, bet nesielgia skubotai. Jis yra atsipalaidavęs , geros nuotaikos bei atlaidžiau žiūri ir elgiasi su tais, kurie yra lėtesni. Toks žmogus diplomatiškai ir ramiai susidoroja su jį erzinančiomis problemomis.

——————————————————————————————————————————————–

Heather (bot. Calluna vulgaris, liet. šilinis viržis)Heather (Calluna vulgaris) close-up

Nuolatinis rūpestis savimi, šnekumas, plepumas

Tinka tiems, kurie nuolat susirūpinę savimi ar savo ligomis ir nesugeba palaikyti normalaus dialogo. Savo perdėtu plepumu ir kalbėjimu vien tik apie savo problemas, jie atstumia kitus žmones nuo savęs. Jie perdėtai padidina savo problemas, kitaip tariant „iš adatos priskaldo vežimą‘ arba „iš blusos padaro dramblį‘. Jie yra nepataisomi plepiai, reikalaujantys auditorijos ir priverčiantys kitus žmones išklausyti jų nesibaigiančių pasakojimų apie savo ligas. Jie kalba labai greitai, linkę stovėti labai arti pašnekovo, tiesiog „kvėpuoja į veidą‘.

Jie nemėgsta būti vieni, bet nesugeba suprasti, kad kiti jų vengia vien dėl to, kad jie savo pokalbiais sekina kitus, tiesiog „išsunkia jų sultis“, apipildami savo problemomis ir neparodydami nei menkiausio susidomėjimo kito žmogaus problemomis.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Heather / Šilinis viržis: Tai puikus klausytojas ir kilniaširdis padėjėjas, pasiaukojantis, nesavanaudiškas ir suprantantis kitų žmonių problemas bei sugebantis įsijausti į kitų žmonių kančias.

———————————————————————————————————————————————–

Water violet (bot. Hottonia palustris, liet. plunksnialapė griovenė)Water Violet

Išdidus, pasipūtęs, atitolęs, abejingas.

Tai žmogus gerai nusimanantis, ramus ir viską sugebantis. Jis mėgsta nuošalų, uždarą gyvenimą, nuramina žmones, kurie prašo jo pagalbos, tačiau neperša kitiems savo nuomonės. Švelnūs ir pasitikintys savimi, turi pranašumo jausmą. Pasiekęs kraštutinumą, jis gali būti atitolęs ir atrodyti išdidus bei pasipūtęs, niekinantis kitus ir išdidžiai globėjiškas. Kai būna pavargęs arba yra per daug išorinių trukdžių, jis paprastai atsitraukia, užsidaro savyje ir kitiems atrodo nebendraujantis ir šaltas.

Kai kenčia, jis prisiima kitų problemas sau. Jis nelaukia ir nepriima iš nieko pagalbos ir dėl to gali pasirodyti emociškai šaltas. Tokiam žmogui yra sunku atsiverti; lengviau yra pasislėpti už tariamai ramaus „fasado“.

Šie žmonės lyg plaukia pasroviui, nekeldami bangų. Jie nemėgsta triukšmingų vakarėlių.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Water violet /Plunksnialapė griovenė: šiltesni santykiai su kitais žmonėmis, išlaikant savo paties išmintį ir orumą. Griovenės tipo žmonės yra laimingi, galėdami padėti kitiems žmonėms, pasinaudodami savo žiniomis ir išmintimi.

Ramūs, tylūs, orūs, verti pagarbos jie sugeba pajausti empatiją ir supranta kitus. Jie dažnai panaudoja savo talentą tarnaudami kitiems, kaip globėjai ar mokytojai.

—————————————————————————-

Jei jums patiko šis straipsnis, užsisakykite naujausių straipsnių prenumeratą, paspaudę nuorodą dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Tuomet visus straipsnius gausite į savo el. pašto dėžutę.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.