Neapsisprendimas

ŽINOK, KO TIKRAI NORI

 

cerato
šaltinis: http://www.bachcentre.com

Cerato (bot. Ceratostigma willmottiana, liet. ceratostigma)

Patarimo bei pritarimo poreikis

Tinka tiems, kurie nepasitiki savimi, kai reikia apsispręsti. Tokie žmonės giliai viduje žino, ko jie nori ir net turi didelę išmintį ir išvystytą intuiciją, tačiau pastoviai klausinėja kitų žmonių patarimo ir pritarimo. Todėl dažnai klaidingai seka kitų pėdomis, klauso kitų patarimų, vietoje to, kad pasikliautų savo vidiniu balsu, savo intuicija. Kai suserga, jie mieliau renkasi gydymo priemones, kurias pataria rinktis kiti žmonės.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Cerato / Ceratostigma: Klausykis ir sek savo vidine išmintimi!

Ugdyk intuiciją! Įgavę pasitikėjimo savimi ir priėmę teisingą sprendimą, jie suranda savo pašaukimą ar profesiją.

———————————————————————————————————————————

Gentian (bot. Gentiana amarella, liet. Gencijonas)Gentian

Drąsos, noro nebuvimas; nusiminimas, liūdnumas

Tinka tada, kai abejojama ir apima liūdesys. Žmonės lengvai netenka drąsos, negali apsispręsti, jaučiasi neužtikrinti tuo, ką daro. Būna labai nusivylę, kai nepasiseka tai, ką jie daro arba kai susiduria su sunkumais. Kitaip nei Garstyčia (Mustard), jų depresijos priežastis visada žinoma. Jiems gali gerai sektis gyvenime, tačiau net menkiausias pralaimėjimas ar nesėkmė, gali atimti drąsą ir pasiryžimą veikti toliau.

Gencijonas veikia labai švelniai ir gali tikti žmonėms, kurie yra labai nusiminę dėl ilgai užsitęsusios besikartojančios ligos. Taip pat tinka vaikams, kuriems nelabai sekasi mokykloje ir dėl to jie nenori jos lankyti.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia  Gentian / Gencijonas: suvokimas, kad neegzistuoja toks dalykas, kaip „pralaimėjimas“. Kai žmogus stengiasi ką nors daryti, nesvarbu koks galutinis rezultatas. Nėra tokios kliūties, kurios negalima būtų įveikti ir nėra tokios užduoties, kuri būtų tokia bauginanti, kad tos baimės nebūtų galima nugalėti. Yra tvirtas įsitikinimas, kad bet kokie sunkumai pagaliau bus nugalėti.

——————————————————————————————————————————-

Gorse (bot. Ulex europaeus, liet. dygliakrūmis)Ulex europaeus, Common gorse

Neviltis, sielvartas, nusivylimas

Tinka tada, kai yra labai didelė neviltis, tinka tiems, kurie jau „sudėjo ginklus“. Jie jau „nebemato šviesos tunelio gale“ ir prarado bet kokią viltį. Jie gali tikėti, kad jų liga yra paveldima ir nepagydoma. Jie jaučiasi pasmerkti kančioms ir skausmui ir net nebando ko nors daryti, kad padėtis pasikeistų. Jie gali išbandyti daug skirtingų gydymo būdų, bet giliai širdyje netiki nei vienu iš jų.

„ Sveikata reiškia sugebėjimą keistis, liga dažnai reiškia nenorą keistis, labai užsispyrusį nenorą. Kokiems pokyčiams mes priešinamės labiausiai?“ (Michael Gienger „Gydomųjų akmenų vaistinė“)

Dr. Bachas rašė apie GORSE tipo žmones: „Jie atrodo taip, lyg jiems reikėtų saulės, kuri išsklaidytų jų gyvenimo debesis“.   (Dygliakrūmis žydi ryškiai geltonais žiedais ir kvepia kokosu. Geltona spalva – Saulės rezginio čakra – organizmo baterija).

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Gorse / Dygliakrūmis: tai – tikėjimo ir vilties pojūtis, nežiūrint į esamas fizines ir psichologines problemas. Pacientas jaučiasi šviesesnis ir laimingesnis, jis gali pasinaudoti liga, kaip pamoka. Atskirais atvejais, žmogus net randa takelį – išeitį iš susidariusios padėties ir visiškai pasveiksta.

 ——————————————————————————————————————————————

 

Hornbeam (bot. Carpinus betulus, liet. skroblas)Female Catkins From a Hornbeam

„Pirmadienio ryto sindromas“

Tinka, kai yra daugiau protinis, nei fizinis nuovargis; kai atsikėlus ryte nesinori nieko pradėti arba „nežinia už ko griebtis“. Tokiam žmogui dienos problemos atrodo sunkios ir neišsprendžiamos, nors galų gale viskas atliekama puikiai.

Žmonės, kuriems reikia Skroblo gali būti pervargę nuo darbo ( darboholizmas), jaustis išsikvėpę, „perdegę“, jiems trūksta gyvenimo įvairovės. Pvz.: ilgai ruošiantis egzaminams ( taip pat žiūrėti Olive/Alyvmedis). Jiems trūksta entuziazmo ir jie vis atidėlioja darbus. Miegas jų neatgaivina ir jeigu pasitaiko sveikimas po ligos, jie abejoja savo galimybe pasveikti.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Hornbeam / Skroblas: užtikrintumas savo sveikata ir galimybė drąsiai sutikti dienos darbus. Sugrįžta aiškus protas, gyvybingumas, šviežumas ir savaiminis įvykių priėmimas. Gyvenimas įgauna šviesių spalvų, dienos darbai pasitinkami su nauja energija ir „šviesia galva“. Viskas vyksta žaismingai.

——————————————————————————————————————————-

Sclearanthus (bot. Sclearanthus annus, liet. klestenė)sclearanthus

Negalėjimas apsispręsti, kai yra du pasirinkimai

Tinka žmonėms, kurie niekaip negali apsispręsti, kai susiduria su kokiais nors sunkumais ir yra du pasirinkimo variantai. Šiems žmonėms trūksta pusiausvyros, savitvardos, ramybės. Jų protas amžinai nerimsta ir mintys šokinėja, kaip žiogelis . Taigi net pokalbio metu jie negali apsispręsti : ar važiuoti slidinėti, ar ten, kur šilta? Gal slidinėti, bet ten šalta, tai gal geriau prie jūros – ten bent jau šilta…O kur važiuotum tu??? Ir t.t. Jų protas be perstojo dirba ir jie tarška, kaip prisukamas žaisliukas. Jų nuotaika tai kyla, tai krinta: nuo ypač džiaugsmingos iki liūdesio, nuo energijos antplūdžio iki visiškos apatijos; nuo optimizmo iki pesimizmo; nuo juoko iki ašarų. Toks dažnai besikaitaliojantis požiūris sukuria nepatikimo žmogaus įvaizdį. Jie iššvaisto laiką ir galimybes dėl to, kad negali laiku apsispręsti.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Sclearanthus / Klestenė : užtikrintumas ir apsisprendimas išlaikant pusiausvyrą bet kuriomis aplinkybėmis. Pozityviai nusiteikę Klestenės tipo žmonės sugeba daryti greitus sprendimus ir veikti tiksliai ir nedelsiant, kai tai yra būtina.

————————————————————————————————————————————–

Wild Oat (bot. Bromus ramosus, liet. laukinė aviža)Avena, Oats

Neapsisprendimas, kuriuo keliu gyvenime eiti

Tinka tiems, kurie pasiekė savo gyvenimo kryžkelę ir visiškai nežino, kurį kelią pasirinkti. Jie gali turėti siekių, troškimų ir keletą talentų, tačiau iššvaisto savo dovanas, todėl, kad neturi aiškios krypties, kur eiti. Jie gali išbandyti keletą užsiėmimų, bet jiems viskas greitai nusibosta, tada jis tampa „klajokliais be nuolatinės vietos, valkatomis“ savo Pasirinkimų Pasaulyje. Tuo pat metu jie suvokia, kad gyvenimas eina pro šalį, o jie jaučiasi nusivylę, sužlugdyti ir nepatenkinti. ( taip pat žiūrėti Cerato ir Sclearanthus).

Laukinė aviža padeda priimti svarbius gyvenimo sprendimus, tokius, kaip karjeros pasirinkimas.

Pozityvus pokytis, kurį suteikia Wild oat/ Laukinė aviža: aiškus paveikslas, ką daryti gyvenime; visada teigiamos mintys ir siekiai; galimybė nuspręsti ir pasirinkti teisingai. Dalykiškai panaudojami talentai. Šie, ne vieną talentą turintys, žmonės gali suderinti ir sėkmingai vienu metu dirbti keletą darbų. Jie daugiau nebemeta darbo, kai jiems atsibosta.

——————————————————————————————————————-

Jei jums patiko šis straipsnis, užsisakykite naujausių straipsnių prenumeratą, paspaudę nuorodą dešiniame viršutiniame tinklaraščio kampe. Tuomet visus straipsnius gausite į savo el. pašto dėžutę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.