Dr.Bacho žiedų terapija

_DSC5454_Britų gydytojas ir dvasinis rašytojas dr. Edvardas Bachas (1886 – 1936) savo gyvenimą pašventė tikrosioms ligų priežastims išsiaiškinti ir pašalinti. Jis sukūrė laukinių žiedų terapiją, plačiai pasaulyje žinomą kaip Bacho žiedų terapija. Dr. Bacho filosofija atskleidžia nekintančias Visatos tiesas ir esminę per visą šio kilnaus žmogaus kūrybą perteikiamą žinią: visi žmonės giliai viduje turi įgimtą žinojimą.

Knygoje “Išsigydyk pats“ autorius atskleidžia esmines ligų priežastis. Jis teigia, kad fizinis gyvenimas yra sąmoninga partnerystė tarp proto, jausmų ir sielos – tos mūsų esybės dalies, kuri susijusi su Kūrėju. Jeigu iduje egzistuoja sąmoningas ir harmoningas ryšys, žmogus jaučiasi darniai.

Trisdešimt aštuonios Bacho žiedų esencijos buvo sukurtos kaip įrankis pakilti virš ribojančio mąstymo ir susijungti su Tikrąja vidine esybe.

Tai – pirmoji Dr. Bacho knyga išversta į lietuvių kalbą.

**********************************************************************************

Puikus video apie tai, kaip gimsta Bacho žiedų esencijos. Vanduo, saulė, augalai ir mylinčios žmogaus rankos. Prieš daugiau nei aštuoniasdešimt metų sukūręs unikalią laukinių žiedų energijomis paremtą savęs pažinimo ir pagalbos sau sistemą, gydytojas Edvardas Bachas rašė, kad tai – labai nesudėtingas metodas, padovanotas mums pačios gamtos. Jo vienintelis noras buvo, kad kuo daugiau žmonių apie jį sužinotų, jį patirtų ir išsilaisvintų iš ligų, t.y. – taptų laimingi.

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.