Tvarkaraštis

  2019 metai

Asmeninių transformacijų programa LOKYS (10 savaičių)

Vaikai nuolatos svajoja, o tu? Kai tu išsakai kokią nors neįprastą mintį, daugumas pasijuokia. Visų laikų vizionieriai pradžioje būdavo išjuokiami, ir tik vėliau, jų atkaklaus darbo dėka pasiekus rezultatą, jie pradedami pripažinti ir užsitarnauja šlovę. Visuomenė užhipnotizuoja, sukiša į dėžutę, nustato ribas ir taisykles. Kasdienis tavo elgesys atspindi tavo vertybes.

Kodėl LOKYS?

Apie programą čia.   

Programa jau prasidėjo, visus norinčius prisijungti, kviečiu registruotis į naują grupę nuo 2019.04.09 : leruta@gmail.com

*******************************************************************************************

“GYVENU BE PYKČIO“- 30 SAVAIČIŲ ASMENINIO AUGIMO PROGRAMA. 

„Kitų pažinimas yra išmintis,

Savęs pažinimas yra šviesa.

Norint valdyti kitus, reikia jėgos,

Norint valdyti save, reikia stiprybės.“  (Laodzi)

APIE PROGRAMĄ

 1.  Tai – savarankiška programa. Viskas ko jums reikia, tai – noras, ryžtas, kompiuteris, storas sąsiuvinis pratimams atlikti, rašiklis ir dėmesys, patogiu Jums laiku.
 2. Kiekvieną sekmadienį jūs gausite į savo el.paštą užduotis visai ateinančiai savaitei. Tai bus tos savaitės pykčio forma, jos apibūdinimas ir kilmė, pratimai, apsisaugojimo formos, papildoma literatūra ir filmai. (Šia medžiaga galėsite naudotis visą gyvenimą.
 3. Sporto salėje ar jogos užsiėmimuose mes treniruojame kūno raumenis, sąmoningai treniruojame protą būti “čia ir dabar” akimirkoje ugdome vidinę ramybę. Kasdien atlikdami pykčio atpažinimo pratimus, išmokstame atpažinti įvairias jo formas ir atsikratyti žalingų elgesio įpročių.
 4. Viena savaitė yra pakankamas laikas integruoti įgytas žinias ir taikyti jas kasdieniame gyvenime. Pratimai yra nesudėtingi ir duoda ženklius rezultatus.
 5. Susitikimai grupėje vyks praėjus vienam ciklui ( 4 savaitės+ 1 sav. pakartojimui= kas 5 savaitės).
 6. Ši programa – tai atlaidumo sau ir kitiems programa. Daug apie tai rašoma ir kalbama, bet rezultatus pasiekiame, kai disciplinuotai atliekame užduotis, jaučiame grupės vadovo ir bendraminčių palaikymą ir pastebime ženklius pokyčius savo gyvenime.
 7. Asmeninės konsultacijos vyksta 2 kartus per mėnesį (laikas derinamas individualiai). Asmeninėms konsultacijoms taikoma 20% nuolaida ( 35,-€ 1 val. trukmė).
 8. Programos kaina: 750, – € ( 30 savaičių = 6 moduliai/6 grupės susitikimai/visą gyvenimą išliekanti medžiaga.

Vieno modulio ( sudaro 5 savaičių užduotys + 1 grupės susitikimas) kaina 125,-€ (Mokėjimo planas sudaromas ir aptariamas individualiai su kiekvienu dalyviu). Užsiregistravusiems pranešiu sąskaitą, į kurią galima pervesti pinigus. Išrašoma sąskaita.

Pirmoji grupė programą baigė spalio 13d.

Dalyvių atsiliepimai apie kursą:

***“Pirmosios savaitės uzduotis įveikti sekėsi sunkiai. Tiek visokių situacijų ir emocijų buvo, stengiausi valdytis pagal aprašymą, kvėpuoti, rašyti, stebėti situaciją iš šono, bet nepavyko. Teko garsiai ir griežtai su savim pasikalbėti . Žodžiu savaitė buvo įtempta ir parodė, kiek daug reikės mokytis.“ (D.)

***“Tikiuosi po kursų nebesinešiosime kartu tų akmeninių lagaminų- nebeliks jų mūsų kūne – ir mažų inkstuose ar tulžyje. Jie juk ir kaupiasi, kai jaučiame pyktį, nuoskaudas, jaučiamės neįvertintos ir nesuprastos . Jie ėda mūsų laiką, mintis ir jausmus. Užvaldęs mus, kelia kraujo spaudimą, skauda galvą , galbūt verkiame, galbūt jaučiames aukomis.“(R)

***“Labai laukiau asmeninio augimo programos Gyvenu BE pykčio. Nelabai įsivaizdavau kaip tai bus, bet kaip visada Rūtelė nenuvylė. Neįsivaizdavau kad gali būti tiek pykčio formų, bet kiekvieną savaitę susipažįstant su vis nauja forma, beveik kiekvieną kartą prisimeni save ryškiau ar švelniau joje buvusia.

Didelių sunkumų, iššūkių ar problemų galima sakyti nebuvo. Tapo įpročiu laukti kiekvienos savaitės informacijos, paskui analizuoti ją, taikyti savo gyvenime. Informacija koncentruota. Sunkiausia tikriausiai kai reikia save išlukštenti ir prisipažinti sau pačiai, kad turi savyje dar ne vieną pykčio formą, su kuria vis dar nepavyksta susitvarkyti. Bet tapo įdomu, kad jau kai kuriuos savyje glūdinčius dalykus pastebi iš šono, tai kažkas nauja. Tarytum akys atsiveria, kad štai šis dalykas tau trukdo gyventi, nepraskaidrina ir kitiems gyvenimo, tada bandai bent jau po trupinėlį keistis, diskutuoti su sau artimais žmonėmis, stebėti kaip keičiasi situacija, kai pakeiti požiūrį.

Susitikimai būtini, kaip vanduo, juose tarytum išsigryninam, išgirstam viena kita, pasipasakojam pačios, gaunam pastebėjimų ar pastabų iš šono. Pats mastai mastai, o vienas klausimas ir tavo mastymas apsiverčia visai kitu kampu. Pasipasakojus savo pojūčius ir situaciją, man uždavėte labai gerą klausimą. Iš pradžių žinoma neigiau tai, bet kelias dienas pamasčiusi supratau, kaip buvote teisios. Puiku kai informaciją perskaitai, gauti užduotį ir po to išsidiskutuoji kaip sekėsi tai daryti, kas trukdė ir t.t., savęs išsilukštenimas nėra malonus dalykas, sakyčiau pakankamai skausmingas kartais būna.

Programos apimtis, informacijos kiekis, pateikimas, vadovo dalis mane pilnai tenkino 10 balų.  O ar viską padariau…. žinoma ne (sunku tai prisipažinti )  nėra lengva beveik kiekvieną savaitę rimtai analizuoti save ir jeigu savyje atrandi kokių nors didesnių neigiamų bruožų, tada stengiesi juos kažkaip į šoniuką nustumti J Čia tas pats, kai reikia dirbti kokį nors nelabai malonų darbą, tada eini kambarius tvarkai, lygini ar dar ką nors sugalvoji, kad tik nustumti kuo toliau nemalonaus darbo laiką.

Programa įdomi, radau ne vieną gerą patarimą. Atsiųstą medžiagą perverčiu ne vieną kartą, vis bandydama prisiminti patarimus ir žinoma juos taikyti praktikoje. Kiekvienos savaitės medžiagą atsispausdinu, pažymiu skirtukais ir segu į vieną segtuvą.“ (D.)

***“Programos apimtis, kiekis ir išdėstymas – 10 balų.  Man patinka koncentruotas ir aiškus medžiagos išdėstymas, be to dar nurodai papildomą medžiagą, video ir pan., jei norėtųsi daugiau. Manau,kad tavo, kaip programos vadovės, vaidmuo – taip pat 10. Sau rašau 9, nes  galėčiau daugiau laiko skirti situacijų  aprašymui, o ne tik žodinei analizei.“ (J.)

***Esu dėkinga už sugalvotą ir pasiūlytą pykčio kursą. Pirmojo modulio įvertinimas dešimt balų – nes tai pajudino tai, ko rodos net neturėjau arba nesuvokiau, kad tiek turiu. Orginaliai ir įdomiai įvertinčiau pačios emocijos aprašymą, įvertinimą ir pateikimą, tiksliau supažindinimą ir nurodymą, kaip ieškoti , ar kaip iškrapštyti iš savęs.

Gal sakyčiau dar reikėtų surasti tokių filmų ar knygų, kurios leistų labiau atpažinti, pastebėti kituose tas emocijas.Tarkim, filmas ,,Tobuli melagiai“ leidžia pažinti skirtingų žmonių reakcijas ir bandymą manipuliuoti, išsisukti iš situacijos, sugebėjimą suvaidinti nekaltu veidu.

Ar viską padariau? Žinoma, kad ne, nes vis dar išlenda kažkas , supranti, kad suveikė tada vienaip, o vėliau kitaip.

Rašymas yra geras dalykas, kai pripranti, nes fiksuoja rodos ir kvailą mintį, kuri vėliau toli gražu taip nebeatrodo. Ir ji išlieka, nes prisiminti viską, kas atplaukė minčių sraute – neįmanoma šiulaikiniame greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Dėkoju, kad esate , vedate , ieškote.“(R.)

***********************************************************************************

Holistinės aromaterapijos studijų programa (atnaujinta)30 ak.val.

Išsami informacija čia.

Šie mokymai vyksta ir pagal individualų planą (pvz. atvykstantiems iš užsienio),

RAŠYKITE : leruta@gmail.com ir drauge mes rasime patį tinkamiausią sprendimą.

************************************************************************************

Dr.Bacho žiedų terapijos pažintinis – bazinis kursas. Papildyta nauja programa! Net 40 ak. val.

Planuojamas: 

2019 kovo 6 dieną (kursas jau  vyksta )

Išsami informacija apie kursą čia.

KAINA: 250 € (300 € mokant dalimis)

Vieta bus paskelbta užsiregistravusiems.

REGISTRACIJA iki kovo 1 d.  el.paštu : leruta@gmail.com/Rūta  +37068774541 

*************************************************************************************

Ciklas “Apie ką moterys tyli?“  

Apie ką galvoja moterys ?

Apie ką moterys kalba ?

O apie ką moterys tyli ?

Šis septynių susitikimų ciklas gimė įkvėptas mano dešimties metų kelionės, kurią pradėjau, kai uždariau duris į praeitį ir išėjau į naują gyvenimą. Be kuprinės, be daiktų, bet vedina didžiulio troškimo patirti kažką visiškai naujo. Per tą dešimtmetį savo kelyje sutikau daug įvairių žmonių ir visi jie mane ko nors mokė, jų pamokos buvo visokios: vieni glostė, antri barė, treti virkdė, ant ketvirtų pati liejau pyktį, dar kiti šluostė ašaras ir guodė. Bet visi ligi vieno ko nors naudingo išmokė. Praėjusi šį kelio etapą ir išmokusi savo pamokas, ėmiau dalintis patirtimi. Atsirado, kas išklauso, pasiima tiek, kiek reikia ir ko reikia, ir keliauja toliau per savo gyvenimus, savo keliais, jau kažkuo praturtėję. Išsami informacija apie kursą čia.

 • Vieta bus paskelbta užsiregistravusioms.
 • KAINA: 200 € (sumokant visą sumą), 250€ (mokant dalimis)
 • REGISTRACIJA: Rūta +37068774541

*************************************************************************************

Aromaterapija sielos gydymui pagal rytietišką penkių elementų sistemą.

(penki užsiėmimai, cikliškai vykstantys atitinkamu metų laiku)

Artimiausi užsiėmimai tema: “Medžio stichija“ įvyks:

2019m. kovo 19 d. 18 val. Kaune Grožio terapijos namai AsVi – Kaunakiemio 1A

“Pirmiausia išsigydyk pats“, skelbia senovinė rytiečių išmintis – “ir tik tada eik gydyti pasaulio“. Gydymas – tai edukacija, o visi “stebuklai“ – tai tik žinios. Įgydamas žinių žmogus sugeba geriau pažinti save, o pažinęs save gali pažinti kitus ir jį supantį pasaulį. Atpažinę sąsajas tarp savęs ir jį supančio pasaulio reiškinių, jis tampa holistiniu arba visuminiu žmogumi.

Aromaterapija sielai gydyti – tai penkių seminarų ciklas, vykstantis kartu su metų laikų kaita ir remiasi penkių elementų arba stichijų sistema. Pagal šią sistemą, visatoje egzistuoja vandens, medžio, ugnies, žemės ir metalo stichijos arba elementai. Egzistuoja glaudus ryšys tarp šių elementų ir metų laikų, paros meto, emocijų, spalvų ir žmogaus organų bei energinių meridianų, kuriais teka gyvybinė Qi energija . Žmogus yra dvasinė būtybė, todėl, sutrikus šios energijos tėkmei, pirmiausia sirgti pradeda jo dvasia, o tik vėliau – kūnas.

“Ligos baimė yra didesnė, nei pati liga.“, rašė britų gydytojas homeopatas bei žiedų terapijos sukūrėjas E.Bachas.

Niūrios mintys apninka įvairiais metų laikais, neretai depresyvios mintys kamuoja net ankstyvą pavasarį, kai visa gamta bunda, ilgėja dienos, šyla oras ir sprogsta medžių pumpurai.

Medžio stichija yra atsakinga už kepenų Qi energijos tėkmę. Harmoninga gyvybinės energijos tėkmė lemia geros emocinės būklės palaikymą, tačiau žmogaus jausmai – lyg potvyniai ir atoslūgiai. Jeigu įtemptas periodas užtrunka ilgai, gyvybinė energija užsistovi ir sugniuždo sielą, ji darosi neveiksminga, tai veda į emocijų užspaudimą, kitaip tariant, depresiją.

Užsiėmimo metu jūs ne tik sužinosite kurie eteriniai aliejai padeda atkurti gyvybinės Qi energijos tėkmę, bet ir degustuosite juos, taip pat išmoksite savimasažo – sužinosite akupunktūrinius taškus, kuriuos reikia masažuoti, norint suaktyvinti Qi energijos tėkmę ir pagerinti savo fizinę bei dvasinę būklę.


Tam, kad dalyvautumėte šiame užsiėmime, nereikalingas išankstinis pasiruošimas ar žinios. Jeigu jus sudomino tema, jei problemos, paminėtos šiame tekste suvirpino jūsų sielą – ateikite ir drąsiai nerkite į paslaptingą kvapų ir jausmų pasaulį.

Lektorė: Rūta Lenkauskienė, aromaterapijos ir kūno terapijos specialistė   https://drugelioefektas.com/apie-bloga/

Kaina : 30€ ( registracija įsigalioja tik sumokėjus mokestį, jeigu jums patogiau atsiskaityti pavedimu, gavusi registracijos laišką, išsiųsiu sąskaitos numerį pavedimui atlikti)
Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalėsite dalyvauti renginyje, sumokėtą mokestį galėsite panaudoti kitiems seminarams ar paslaugoms)
Jeigu renginys neįvyksta – visa sumokėta suma grąžinama.

REGISTRACIJA: +37068774541 (Rūta) arba el.paštu leruta@gmail.com

******************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2019. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 
 
Reklama