Tvarkaraštis/atnaujintas

Aromaterapija sielai pagal rytietišką penkių elementų sistemą(penki užsiėmimai, cikliškai vykstantys atitinkamu metų laiku) Baigiamasis !

Artimiausias užsiėmimas tema: “Žemės stichija“ įvyks:

2019m. rugsėjo 19 d. 18 val.

Kaune Grožio terapijos namai AsVi – Kaunakiemio 1A 

 

Aromaterapija sielai gydyti – tai penkių seminarų ciklas, vykstantis kartu su metų laikų kaita ir remiasi penkių elementų arba stichijų sistema. Pagal šią sistemą, visatoje egzistuoja vandens, medžio, ugnies, žemės ir metalo stichijos arba elementai. Egzistuoja glaudus ryšys tarp šių elementų ir metų laikų, paros meto, emocijų, spalvų ir žmogaus organų bei energinių meridianų, kuriais teka gyvybinė Qi energija . Žmogus yra dvasinė būtybė, todėl, sutrikus šios energijos tėkmei, pirmiausia sirgti pradeda jo dvasia, o tik vėliau – kūnas.

“Pirmiausia išsigydyk pats“, skelbia senovinė rytiečių išmintis – “ir tik tada eik gydyti pasaulio“. Gydymas – tai edukacija, o visi “stebuklai“ – tai tik žinios. Įgydamas žinių žmogus sugeba geriau pažinti save, o pažinęs save gali pažinti kitus ir jį supantį pasaulį. Atpažinę sąsajas tarp savęs ir jį supančio pasaulio reiškinių, jis tampa holistiniu arba visuminiu žmogumi.
Šiuo renginiu užbaigiame vieną ciklą, kuris tęsėsi visus metus, kad atėjus rudeniui, pradėtume kitą.
Ankstyvoji vasara – renkame derlių, o jis toks, kokį pasėjome ar pasodinome pavasarį, kai gamtoje karaliavo Medžio stichija. Po to sekusi Ugnies stichija įsuko, augino ir žaibiškai pralėkė, taigi dabar galime su pasimėgavimu ragauti.

Žemės stichija žmoguje apima virškinimo sistemos organus – skrandį, kasą, blužnį. Virškiname ne tik maistą, bet informaciją, mintis, juk neveltui naudojame posakį “aš nevirškinu šito žmogaus“. Apie visa tai ir dar daugiau – renginyje aromaterapija sielai gydyti, Žemės elementas/stichija.

Užsiėmimo metu jūs ne tik sužinosite kurie eteriniai aliejai padeda atkurti gyvybinės Qi energijos tėkmę, bet ir degustuosite juos, taip pat išmoksite savimasažo – sužinosite akupunktūrinius taškus, kuriuos reikia masažuoti, norint suaktyvinti Qi energijos tėkmę ir pagerinti savo fizinę bei dvasinę būklę.

Tam, kad dalyvautumėte šiame užsiėmime, nereikalingas išankstinis pasiruošimas ar žinios. Jeigu jus sudomino tema – ateikite ir drąsiai nerkite į paslaptingą kvapų ir jausmų pasaulį.

Lektorė: Rūta Lenkauskienė, aromaterapijos ir kūno terapijos specialistė (12 metų patirtis)

Kaina : 30€ ( vietų tik 10, todėl registracija įsigalioja tik sumokėjus mokestį, jeigu jums patogiau atsiskaityti pavedimu, gavusi registracijos laišką, išsiųsiu sąskaitos numerį pavedimui atlikti)
Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalėsite dalyvauti renginyje, sumokėtą mokestį galėsite panaudoti kitiems seminarams ar paslaugoms)
Jeigu renginys neįvyksta – visa sumokėta suma grąžinama.

REGISTRACIJA: +37068774541 (Rūta)
arba el.paštu leruta@gmail.com

***************************************************************************************************************

SPALIO 7 D. PRASIDEDA KURSAS “PAŽINK SAVE PER AUGALŲ ARCHETIPUS, JŲ SUBTILIAS ENERGIJAS IR GYDANČIUS ŽODŽIUS – AFIRMACIJAS.“

VISO 8 UŽSIĖMIMAI VIENĄ KARTĄ SAVAITĖJE
( 10.07/10.14/10.21/11.04/11.18/11.25/12.02)

Šis ciklas yra skirtas visiems, norintiems susipažinti su unikalia, švelnia ir efektyviai veikiančia laukinių augalų galia ir išmokti ja naudotis. Nereikia išankstinių žinių ar pasiruošimo, būtinas smalsumas ir noras tobulėti! Smalsumas – pirmas žingsnis, vedantis į gilesnį savęs pažinimą. Apie kursą čia

Kurso kaina: 250 € . Išduodamas sertifikatas.
INFO :+370 68774541 arba el. paštu : leruta@gmail.com
Registracija vykdoma sumokėjus 50€ registracijos mokestį. Jeigu dėl kokių nors priežasčių negalėsite dalyvauti renginyje, sumokėtą mokestį galėsite panaudoti kitiems seminarams ar paslaugoms)
Jeigu renginys neįvyksta – visa sumokėta suma grąžinama.

Atsiliepimai čia

***************************************************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2019. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 
 
Reklama
%d bloggers like this: