Tvarkaraštis

Visos programos baigiasi birželio 30 d. ATOSTOGOS – iki spalio 1 d.

Aromaterapija sielai pagal rytietišką penkių elementų sistemą. (penki užsiėmimai, cikliškai vykstantys atitinkamu metų laiku)

Artimiausias užsiėmimas tema: “Ugnies stichija“ įvyks: 2019m. gegužės 15 d. 18 val. Kaune Grožio terapijos namai AsVi – Kaunakiemio 1A (jau įvyko)

Aromaterapija sielai gydyti – tai penkių seminarų ciklas, vykstantis kartu su metų laikų kaita ir remiasi penkių elementų arba stichijų sistema. Ciklas vyksta jau trečius metus ir sulaukia daug ištikimų lankytojų, siekiančių giliau pažinti savo emocijas, juos supančio pasaulio ypatybes, augalų aromatus ir visų jų tarpusavio jungtis.
Pagal šią sistemą, visatoje egzistuoja vandens, medžio, ugnies, žemės ir metalo stichijos arba elementai. Egzistuoja glaudus ryšys tarp šių elementų ir metų laikų, paros meto, emocijų, spalvų ir žmogaus organų bei energinių meridianų, kuriais teka gyvybinė Qi energija . Žmogus yra dvasinė būtybė, todėl, sutrikus šios energijos tėkmei, pirmiausia sirgti pradeda jo dvasia, o tik vėliau – kūnas.

“Pirmiausia išsigydyk pats“, skelbia senovinė rytiečių išmintis – “ir tik tada eik gydyti pasaulio“. Gydymas – tai edukacija, o visi “stebuklai“ – tai tik žinios. Įgydamas žinių žmogus sugeba geriau pažinti save, o pažinęs save gali pažinti kitus ir jį supantį pasaulį. Atpažinęs sąsajas tarp savęs ir jį supančio pasaulio reiškinių, jis tampa holistiniu arba visuminiu žmogumi.

Ugnies stichija yra atsakinga už širdies (Shen) Qi energijos tėkmę ir tuo pačiu metu už džiaugsmo ir besąlyginės meilės emocijas. Harmoninga gyvybinės energijos tėkmė lemia geros emocinės būklės palaikymą, tačiau žmogaus jausmai – lyg potvyniai ir atoslūgiai. Jei koks nors įtemptas gyvenimo periodas užtrunka ilgai, gyvybinė energija užsistovi ir sugniuždo sielą, emocijos tarsi suledėja, o tai veda į emocijų užspaudimą, kitaip tariant, depresiją.

Užsiėmimo metu jūs ne tik sužinosite kurie eteriniai aliejai padeda atkurti gyvybinės Qi energijos tėkmę, bet ir degustuosite juos, taip pat išmoksite savimasažo – sužinosite akupunktūrinius taškus, kuriuos reikia masažuoti, norint suaktyvinti Qi energijos tėkmę ir pagerinti savo fizinę bei dvasinę būklę.

Tam, kad dalyvautumėte šiame užsiėmime, nereikalingas išankstinis pasiruošimas ar žinios. Jeigu jus sudomino tema, jei problemos, paminėtos šiame tekste suvirpino jūsų sielą – ateikite ir drąsiai nerkite į paslaptingą kvapų ir jausmų pasaulį.

Lektorė: Rūta Lenkauskienė, aromaterapijos ir kūno terapijos specialistė

Kaina : 30€ ( registracija įsigalioja tik sumokėjus mokestį, jeigu jums patogiau atsiskaityti pavedimu, gavusi registracijos laišką, išsiųsiu sąskaitos numerį pavedimui atlikti)

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2019. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 
 
Reklama