Tvarkaraštis

 2018 – 2019 m.m.

 

Asmeninių transformacijų programa LOKIO PAŽADINIMAS (10 savaičių)

Vaikai nuolatos svajoja, o tu? Kai tu išsakai kokią nors neįprastą mintį, daugumas pasijuokia. Visų laikų vizionieriai pradžioje būdavo išjuokiami, ir tik vėliau, jų atkaklaus darbo dėka pasiekus rezultatą, jie pradedami pripažinti ir užsitarnauja šlovę. Visuomenė užhipnotizuoja, sukiša į dėžutę, nustato ribas ir taisykles. Kasdienis tavo elgesys atspindi tavo vertybes.

Programa jau prasidėjo, visus norinčius prisijungti, kviečiu registruotis į naują grupę: leruta@gmail.com

Apie programą čia.   

 

 

 

 

 

 

 

 

“GYVENU BE PYKČIO“- 30 SAVAIČIŲ ASMENINIO AUGIMO PROGRAMA. 

„Kitų pažinimas yra išmintis,

Savęs pažinimas yra šviesa.

Norint valdyti kitus, reikia jėgos,

Norint valdyti save, reikia stiprybės.“  (Laodzi)

APIE PROGRAMĄ

 1.  Tai – savarankiška programa. Viskas ko jums reikia, tai – noras, ryžtas, kompiuteris, storas sąsiuvinis pratimams atlikti, rašiklis ir dėmesys, patogiu Jums laiku.
 2. Kiekvieną sekmadienį jūs gausite į savo el.paštą užduotis visai ateinančiai savaitei. Tai bus tos savaitės pykčio forma, jos apibūdinimas ir kilmė, pratimai, apasisaugojimo formos, papildoma literatūra ir filmai. (Šia medžiaga galėsite naudotis visą gyvenimą.
 3. Sporto salėje ar jogos užsiėmimuose mes treniruojame kūno raumenis, sąmoningai treniruojame protą būti “čia ir dabar” akimirkoje ugdome vidinę ramybę. Kasdien atlikdami pykčio atpažinimo pratimus, išmokstame atpažinti įvairias jo formas ir atsikratyti žalingų elgesio įpročių.
 4. Viena savaitė yra pakankamas laikas integruoti įgytas žinias ir taikyti jas kasdieniame gyvenime. Pratimai yra nesudėtingi ir duoda ženklius rezultatus.
 5. Susitikimai grupėje vyks praėjus vienam ciklui ( 4 savaitės+ 1 sav.pakartojimui= kas 5 savaitės).
 6. Ši programa – tai atlaidumo sau ir kitiems programa. Daug apie tai rašoma ir kalbama, bet rezultatus pasiekiame, kai disciplinuotai atliekame užduotis, jaučiame grupės vadovo ir bendraminčių palaikymą ir pastebime ženklius pokyčius savo gyvenime.
 7. Asmeninės konsultacijos vyksta 2 kartus per mėnesį (laikas derinamas individualiai). Asmeninėms konsultacijoms taikoma 20% nuolaida ( 35,-€ 1 val. trukmė).
 8. Programos kaina: 750, – € ( 30 savaičių = 6 moduliai/6 grupės susitikimai/visą gyvenimą išliekanti medžiaga.

Vieno modulio ( sudaro 5 savaičių užduotys + 1 grupės susitikimas) kaina 125,-€ (Mokėjimo planas sudaromas ir aptariamas individualiai su kiekvienu dalyviu). Užsiregistravusiems pranešiu sąskaitą, į kurią galima pervesti pinigus. Išrašoma sąskaita.

Programos pradžia 2019m. pradžioje Registracijos laiškų laukiu jau dabar.

Pirmoji grupė programą baigė spalio 13d.

Dalyvių atsiliepimai apie kursą:

***“Pirmosios savaitės uzduotis įveikti sekėsi sunkiai. Tiek visokių situacijų ir emocijų buvo, stengiausi valdytis pagal aprašymą, kvėpuoti, rašyti, stebėti situaciją iš šono, bet nepavyko. Teko garsiai ir griežtai su savim pasikalbėti . Žodžiu savaitė buvo įtempta ir parodė, kiek daug reikės mokytis.“ (D.)

***“Tikiuosi po kursų nebesinešiosime kartu tų akmeninių lagaminų- nebeliks jų mūsų kūne – ir mažų inkstuose ar tulžyje. Jie juk ir kaupiasi, kai jaučiame pyktį, nuoskaudas, jaučiamės neįvertintos ir nesuprastos . Jie ėda mūsų laiką, mintis ir jausmus. Užvaldęs mus, kelia kraujo spaudimą, skauda galvą , galbūt verkiame, galbūt jaučiames aukomis.“(R)

***“Labai laukiau asmeninio augimo programos Gyvenu BE pykčio. Nelabai įsivaizdavau kaip tai bus, bet kaip visada Rūtelė nenuvylė. Neįsivaizdavau kad gali būti tiek pykčio formų, bet kiekvieną savaitę susipažįstant su vis nauja forma, beveik kiekvieną kartą prisimeni save ryškiau ar švelniau joje buvusia.

Didelių sunkumų, iššūkių ar problemų galima sakyti nebuvo. Tapo įpročiu laukti kiekvienos savaitės informacijos, paskui analizuoti ją, taikyti savo gyvenime. Informacija koncentruota. Sunkiausia tikriausiai kai reikia save išlukštenti ir prisipažinti sau pačiai, kad turi savyje dar ne vieną pykčio formą, su kuria vis dar nepavyksta susitvarkyti. Bet tapo įdomu, kad jau kai kuriuos savyje glūdinčius dalykus pastebi iš šono, tai kažkas nauja. Tarytum akys atsiveria, kad štai šis dalykas tau trukdo gyventi, nepraskaidrina ir kitiems gyvenimo, tada bandai bent jau po trupinėlį keistis, diskutuoti su sau artimais žmonėmis, stebėti kaip keičiasi situacija, kai pakeiti požiūrį.

Susitikimai būtini, kaip vanduo, juose tarytum išsigryninam, išgirstam viena kita, pasipasakojam pačios, gaunam pastebėjimų ar pastabų iš šono. Pats mastai mastai, o vienas klausimas ir tavo mastymas apsiverčia visai kitu kampu. Pasipasakojus savo pojūčius ir situaciją, man uždavėte labai gerą klausimą. Iš pradžių žinoma neigiau tai, bet kelias dienas pamasčiusi supratau, kaip buvote teisios. Puiku kai informaciją perskaitai, gauti užduotį ir po to išsidiskutuoji kaip sekėsi tai daryti, kas trukdė ir t.t., savęs išsilukštenimas nėra malonus dalykas, sakyčiau pakankamai skausmingas kartais būna.

Programos apimtis, informacijos kiekis, pateikimas, vadovo dalis mane pilnai tenkino 10 balų.  O ar viską padariau…. žinoma ne (sunku tai prisipažinti )  nėra lengva beveik kiekvieną savaitę rimtai analizuoti save ir jeigu savyje atrandi kokių nors didesnių neigiamų bruožų, tada stengiesi juos kažkaip į šoniuką nustumti J Čia tas pats, kai reikia dirbti kokį nors nelabai malonų darbą, tada eini kambarius tvarkai, lygini ar dar ką nors sugalvoji, kad tik nustumti kuo toliau nemalonaus darbo laiką.

Programa įdomi, radau ne vieną gerą patarimą. Atsiųstą medžiagą perverčiu ne vieną kartą, vis bandydama prisiminti patarimus ir žinoma juos taikyti praktikoje. Kiekvienos savaitės medžiagą atsispausdinu, pažymiu skirtukais ir segu į vieną segtuvą.“ (D.)

 

***“Programos apimtis, kiekis ir išdėstymas – 10 balų.  Man patinka koncentruotas ir aiškus medžiagos išdėstymas, be to dar nurodai papildomą medžiagą, video ir pan., jei norėtųsi daugiau. Manau,kad tavo, kaip programos vadovės, vaidmuo – taip pat 10. Sau rašau 9, nes  galėčiau daugiau laiko skirti situacijų  aprašymui, o ne tik žodinei analizei.“ (J.)

 

***Esu dėkinga už sugalvotą ir pasiūlytą pykčio kursą. Pirmojo modulio įvertinimas dešimt balų – nes tai pajudino tai, ko rodos net neturėjau arba nesuvokiau, kad tiek turiu. Orginaliai ir įdomiai įvertinčiau pačios emocijos aprašymą, įvertinimą ir pateikimą, tiksliau supažindinimą ir nurodymą, kaip ieškoti , ar kaip iškrapštyti iš savęs.

Gal sakyčiau dar reikėtų surasti tokių filmų ar knygų, kurios leistų labiau atpažinti, pastebėti kituose tas emocijas.Tarkim, filmas ,,Tobuli melagiai“ leidžia pažinti skirtingų žmonių reakcijas ir bandymą manipuliuoti, išsisukti iš situacijos, sugebėjimą suvaidinti nekaltu veidu.

Ar viską padariau? Žinoma, kad ne, nes vis dar išlenda kažkas , supranti, kad suveikė tada vienaip, o vėliau kitaip.

Rašymas yra geras dalykas, kai pripranti, nes fiksuoja rodos ir kvailą mintį, kuri vėliau toli gražu taip nebeatrodo. Ir ji išlieka, nes prisiminti viską, kas atplaukė minčių sraute – neįmanoma šiulaikiniame greitai besikeičiančiame pasaulyje.

Dėkoju, kad esate , vedate , ieškote.“(R.)

 

 

 

 

***********************************************************************************

Spalio 17, 24, 31, lapkričio 7, 14, 21 (trečiadieniais) 17 – 21 val.

Holistinės aromaterapijos studijų programa.

Pirmas lygis: aromaterapijos pagrindai. ( 30 ak. val.) Išsami informacija čia.

Šie mokymai vyksta ir pagal individualų planą (pvz. atvykstantiems iš užsienio),

 

RAŠYKITE : leruta@gmail.com ir drauge mes rasime patį tinkamiausią sprendimą.

Kursas jau vyksta.

************************************************************************************

 

Dr.Bacho žiedų terapijos pažintinis – bazinis kursas. Papildyta nauja programa! Net 40 ak. val.

Planuojama: 

2019 vasario mėn.( mokymų intensyvumas ir laikas bus derinamas susirinkus grupei)

Išsami informacija apie kursą čia.

KAINA: 250 € (350 € mokant dalimis)

Vieta bus paskelbta užsiregistravusiems.

 

REGISTRACIJA : Rūta +37068774541 / el.paštu leruta@gmail.com

*************************************************************************************

2019 m.sausio mėn.

Ciklas “Apie ką moterys tyli?“  (Renkama grupė ir laikas bus derinamas individualiai)

Apie ką galvoja moterys ?

Apie ką moterys kalba ?

O apie ką moterys tyli ?

Šis septynių susitikimų ciklas gimė įkvėptas mano dešimties metų kelionės, kurią pradėjau, kai uždariau duris į praeitį ir išėjau į naują gyvenimą. Be kuprinės, be daiktų, bet vedina didžiulio troškimo patirti kažką visiškai naujo. Per tą dešimtmetį savo kelyje sutikau daug įvairių žmonių ir visi jie mane ko nors mokė, jų pamokos buvo visokios: vieni glostė, antri barė, treti virkdė, ant ketvirtų pati liejau pyktį, dar kiti šluostė ašaras ir guodė. Bet visi ligi vieno ko nors naudingo išmokė. Praėjusi šį kelio etapą ir išmokusi savo pamokas, ėmiau dalintis patirtimi. Atsirado, kas išklauso, pasiima tiek, kiek reikia ir ko reikia, ir keliauja toliau per savo gyvenimus, savo keliais, jau kažkuo praturtėję. Išsami informacija apie kursą čia.

 • Vieta bus paskelbta užsiregistravusioms.
 • KAINA: 200 € (sumokant visą sumą), 250€ (mokant dalimis)
 • REGISTRACIJA: Rūta +37068774541

*************************************************************************************

Aromaterapija sielos gydymui pagal penkis elementus.

(penki užsiėmimai, vykstantys visus metus ir atitinkantys kiekvieną stichiją)

Artimiausias užsiėmimas tema:“Metalo stichija. Ruduo“ + plaukų ritualo “Mineral dara“ demonstracija

įvyks lapkričio 20 d. 18 val.

Grožio terapijos namuose AsVi (Kaunakiemio 1A)

lapkričio 16 d. 17 val. Klaipėdoje.

 

 

Didžiulis tempas, niūrios mintys ir slogi nuotaika neišvengiamai veda į psichologinę būseną, kuri vadinama visus gąsdinančiu žodžiu “depresija“. Britų gydytojas homeopatas Edvardas Bachas, sukūręs unikalią žiedų terapijos sistemą, rašė, kad ligos baimė yra didesnė, nei pati liga. Tiesa tai ar ne, sprendžiame kiekvienas savaip, na o įsitikinti galime kiekvieną dieną, nes pasiklausę baimę sėjančių pranešimų, nejučia susigūžiame ir pajaučiame nemalonius savo kūno siunčiamus signalus. Pirmuoju smuiku pradeda griežti “visažinantisirniekadaneklystantis“ Protas, kuris, gavęs pakankamai peno, pradeda kurti baisiausius scenarijus. STOP! “Pažvelk į akis savo baimėms“ – tai vienas iš  dr.Bacho teiginių, padedančių suvaldyti Protą ir surasti kompromisą tarp jo nesibaigiančių tiradų ir Dvasios ramybės.

“Pirmiausia išsigydyk pats“ – skelbia Rytų išmintis, kuria besiremdami, galime atrasti kelią į Tiesą. Visi “stebuklai“, vykstantys pasaulyje yra tik ŽINIOS. Todėl, turėdami žinių, galime patys sau.

Užsiėmimo metu ne tik sužinosite kurie eteriniai aliejai padeda atkurti gyvybinės Qi energijos tėkmę, bet ir degustuosite juos. Taip pat išmoksite kuriuos akupunktūrinius taškus reikia masažuoti, norint suaktyvinti Qi energijos tėkmę ir pagerinti savo fizinę bei dvasinę būklę.
Tam, kad dalyvautumėte šiame užsiėmime, nereikalingas išankstinis pasiruošimas ar žinios. Jeigu jus sudomino tema, jei problemos, paminėtos šiame tekste suvirpino jūsų sielą – ateikite ir drąsiai nerkite į paslaptingą kvapų ir jausmų pasaulį.

Lektorė: Rūta Lenkauskienė, aromaterapijos ir kūno terapijos specialistė   https://drugelioefektas.com/apie-bloga/

Aistė Viplentienė, aromaterapijos ir plaukų puoselėjimo specialistė pademonstruos ritualą “Mineral dara“

Kaina : 30€ ( vietų tik 10, todėl registracija įsigalioja tik sumokėjus mokestį)

REGISTRACIJA: +37068774541 (Rūta) arba el.paštu leruta@gmail.com

******************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal!

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2018. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama