thetaASMENINĖS THETA METODO SESIJOS.

Trukmė 1 val.

Kaina: sutartinė

Registracija ir pasiteiravimas: leruta@gmail.com/ mob.tel.+37068774541

 

„ThetaHealing“ meditacijos techniką sukūrė Vianna Stibal 1995 m. per savo asmeninę kelionę sveikatos atgavimo link. Savo pirmojoje knygoje ji pasakoja apie savo asmeninę gijimo kelionę ir ryšį su Kūrėju pasitelkus jos meditacijos techniką. „ThetaHealing“ technikos Vianna pradėjo mokyti tik maždaug nuo 2006 m., kai ištobulino techniką dirbdama su savimi.

„ThetaHealing“ technika yra meditacijos technika, kurioje dvasinė filosofija naudojama protui, kūnui ir dvasiai tobulinti, o tuo pačiu siekiant priartėti prie Visa, Kas Yra, Kūrėjo (mūsų Dievas turi daug vardų ir mes jį vadiname Kūrėju). Tai yra sutelkta malda Kūrėjui, leidžianti ugdyti protą, kūną ir dvasią, atsikratyti varžančių įsitikinimų ir gyventi mąstant teigiamai, ugdant gerąsias savybes visame, ką darome. Medituojant ir meldžiantis „ThetaHealing“ technika padeda kurti teigiamą gyvenseną.

Visuomet mokoma, kad „ThetaHealing“ techniką reikia naudoti kartu su įprasta medicina. Šios technikos dėka galima sužinoti, kaip pradėti naudotis savo paties įgimta intuicija ir, pasikliaujant besąlygiška Visa, Kas Yra, Kūrėjo meile, leisti šiai atlikti tikrąjį „darbą“. Manome, kad Theta ir delta smegenų bangas naudojančios (fizikos ir kvantinės fizikos veikimą įtraukiančios) sutelktos maldos dėka iš tiktųjų galite pamatyti, kaip Visa, Kas Yra, Kūrėjas akimirksniu sukuria fizinę ir emocinę gerovę. Sužinojome, kad pasitelkus „ThetaHealing“ techniką intuityvūs gebėjimai gali būti panaudoti siekiant sukelti akimirksniu įvykstančius pokyčius bei fizinę ir emocinę gerovę.theta-brainwaves

Šaltinis: http://www.tetametodas.lt/kas-yra-thetahealing-technika/

Daugiau apie „ThetaHealing“ techniką :

 

 

 

THETA GYDYMO METODAS IR AŠ

 

2016 – 07 -09

Savaitgalis TETA ritmu 2016 07 9-10 033Visada smagu susitikti bendraminčių draugijoje ir pasidalinti patirtimi, kaip ir kartkartėmis išsivalyti savo “emocijų sandėliuko“ lentynas ir “perkrauti baterijas“ nauju režimu.

Theta praktikų stovykla “Gyvenimas Theta ritmu“.

 

 

 

 

2016 -04 -17

Theta healing advanced kursas užbaigtas! Dar daugiau patirčių, išsilaisvinta nuo varžančių ir ribojančių įsitikinimų. ^irdis kupina dėkingumo mylimai mokytojai Vilmai Urbanavičienei ir visai grupei.

13015320_1331131180235326_5650555433005197234_n

 

 

2015 – 11 – 22 .Ši diena tapo svarbi mano gyvenime, nes mano vidinių ieškojimų lobyną papildė dar vienas nuostabus instrumentas – Theta healing metodas. Gauti mokymą iš dviejų mokytojų – didelė sėkmė. Dėkoju Vilmai Urbanavičienei ir Vitaliui Prascieniui už žinias, praktiką, vedimą, palaikymą.teta

IMG_9628

Reklama