Stovyklos moterims

 

Moterų savaitgalis “Laiminga moteris – galinga moteris!“  LIKO TIK 2 VIETOS! DAR GALI PATEKTI IR TU!

Rugsėjo 7–8-9 d.d.

Jau trečią kartą mus suburia išskirtinė Birštono dvasia ir mes renkamės į mokymus, skirtus   motyvuotoms, drąsioms ir atsakingoms moterims, siekiančioms įgyti ne vien žinių, bet ir   praktinių įgūdžių.

• Ar nori ką nors keisti savo gyvenime?
• Ar esi pasiruošusi keistis?
• Ar esi pasiruošusi investuoti į pokyčius?
• Ar esi pakankamai drąsi?
• Ar nori susigrąžinti savo galią ir būti laiminga?
• Ar nori sukurti laimingus santykius?
• Ar nori džiaugtis savo artimųjų laime?
• Ar nori laiminti gyvenimą?

Genialioji Levo Tolstojaus frazė skelbia: “Jei nori būti laimingas, būk”.

Aistės Virketės foto

Nealas Donaldas Walschas knygoje “Pokalbiai su Dievu” rašo:”pirmas žingsnis ką nors keičiant – suvokti ir pripažinti, kad jūs susitaikote su mintimi, jog viskas taip yra tik todėl, kad šitaip patys nusprendėte…siekite keisti ne todėl, kad dalykas yra blogas, o todėl, kad jis jau neatitinka to, Kas Jūs Esate. Tėra vienintelė priežastis ką nors daryti – patvirtinti visatai tai, kas jūs esate”

• Jei nori sužinoti kokie yra žingsniai į laimę ir išmokti juos žengti;
• Jei nori išsiaiškinti savo norus ir baimes;
• Jei nori atskleisti savo drąsą;

MES ŽINOME, KAIP TAI PASIEKTI IR PASIRUOŠUSIOS SU JUMIS DALINTIS SAVO PATIRTIMIS!
Trijų dienų moterų atsiskyrimas tai – gyvenimo pamokos, paremtos asmeninėmis patirtimis ir patikrintos 100%.

Su dviem patyrusiomis lektorėmis:

 

UGNE MIKALAUSKAITE, kuri savo gyvenime vadovaujasi devizu „gyventi autentišką, drąsų, kūrybingą gyvenimą“, turinčia 11 metų psichoterapinio darbo patirties, rengiančia seminarus įvairiomis temomis.Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai ratu padeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

 

 

RŪTA LENKAUSKIENE, turinčia 14 metų patirtį, pradėjus širdžiai mielą veiklą „nuo nulio“, sertifikuota dr.Bacho žiedų terapijos ir teta metodo praktike, holistinės kūno terapijos praktike, lektore, vedančia užsiėmimus Lietuvoje ir užsienyje, afirmacinių kortų „Pažink save“ autore, tinklaraščio „Drugelio efektas“ įkūrėja, laiminga moterimi.

KODĖL TURĖČIAU RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS? DABAR JŲ TIEK DAUG?

TRYS „TAIP“, ĮKVEPIANTYS RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS MOTERIMS:
• Ar gali mokymai būti malonūs?
• TAIP! Nes tavęs laukia ilgas savaitgalis (3 dienos: nuo penktadienio14 val. iki sekmadienio 16 val.) prabangiame SPA viešbutyje, pasivaikščiojimai pušyne, Nemuno pakrantėse, kūno sveikatinimo ir puoselėjimo procedūros, malonus aptarnavimas, skanus ir sveikas maistas viešbučio restorane.
• Ar gali būti mokymai džiuginantys?
• TAIP! Nes praktinės užduotys, patikrintos daugiametę patirtį turinčių lektorių, duoda akivaizdžius rezultatus, pokyčius pastebėsite jau mokymų metu ir džiaugsitės savimi ir pasiektais rezultatais.
• Ar gali mokymai būti kūrybingi?
• ŽINOMA TAIP! Praktinės užduotys, kurios pažadins tavo kūrybines galias, suteiks įkvepiančių idėjų, kurias galėsi pritaikyti kasdieniniame gyvenime.
***Jeigu nors vieną idėją norėtum įgyvendinti;
***Jeigu suintrigavo nors vienas TAIP;

Tada šis savaitgalis, skirtas būtent tau!

Pasižymėk savo tvarkaraštyje: 2018_09_7,8,9 Birštonas, Royal SPA Residence, Moterų savaitgalis “Laiminga moteris – galinga moteris“

Jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų gidas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas, profesionalios fotografijos, priminsiančios gražias akimirkas ir meditacijos audio įrašas.

„Būk pati tuo pokyčiu, kurį nori matyti gyvenime.“ (M. Gandhi)

Išsamus užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas atsiunčiamas užsiregistravusioms dalyvėms.
Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

Renginio kaina:

300, € “vyturio“ mokestis, galioja nuo iki liepos 30d. Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki rugpjūčio 30 d.
350, € “pelėdos” mokestis, galioja nuo liepos 31d iki rugpjūčio 30d. Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki rugpjūčio 30 d.

• Sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Dalyvių skaičius – tik 12, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama. Liko 2 vietos!

Registracija ir pasiteiravimas: Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541 
Į kainą įskaičiuota:
∙ 3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos (teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
∙ 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone (chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
∙ Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
∙ Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
∙ SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną (baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
∙ Automobilio parkavimas
∙ Belaidis internetas

Praėjusio renginio dalyvių atsiliepimai:

„Renginyje apsisprendžiau dalyvauti, nes norėjau atsipalaiduoti ir pabendrauti su kitomis moterimis, padėti sau išgyventi skyrybas. Draugė ir kolegė pasakė apie šį renginį. Pažįstu abi renginio vedėjas, kurios – nuostabios. J Apsisprendžiau dalyvauti, nes darau viską ir naudojuosi visomis galimybėmis, kurios šiuo metu atsiranda. Vertinu šį renginį puikiai, nes pasiekiau savo tikslus – atsipalaidavau ir pabendravau. Tai – būdas pasirūpinti savimi ir paleisti tai, kas turi būti paleista. Tai – renginys moterims, ieškančioms vidinės harmonijos, ramybės, laisvės, žinių, priėmimo, palaikymo. Ačiū!“ (A.Š.)

„Vadovių asmenybės ir buvusių renginių patirtis paskatino dalyvauti ir šiame renginyje. Buvau kątik išlipusi iš „duobės“ – buvo palengvėję, reikėjo palaikymo, užtvirtinimo. Renginyje dalyvauti paskatino gauta žinia bei pasitikėjimas savo vidiniu jausmu ir renginio vedėjomis. Moterų savaitgalio metu vyko tylus, geras procesas: pajaučiu – o jūs pasakot, pagalvoju – jūs pasakot, pasakot – pajaučiu… Seminarą vertinu 10 balų. Rekomenduoju moterims, norinčioms mylėti save ir gyvenimą, nes dalyvavimas Ugnės ir Rūtos vedamuose renginiuose tikrai atsipirks!“ (I.Ž.)

„Mane traukia savo srities profesionalai. Rūta, o vėliau – ir Ugnė žavi savo žiniomis ir gebėjimais. Moterų savaitgalyje dalyvauti mane paskatino noras bendradarbiauti. Tuo metu jaučiau ir tebejaučiu pokyčius, virsmus. Jaučiausi neužtikrinta. Todėl pasidaviau virsmui, srovei, pokyčiams tiek, kad ta banga eitų sava vaga. Teisinga vaga. Noriu, kad tekėtų viskas per „gėrio Žemę“. Po moterų savaitgalio jaučiu galimybę pasitikėti Aukščiausiomis jėgomis. Jaučiu Dievo palaimą ir Jo teikiamas dovanas. Užmezgiau pamirštą ryšį ne tik su savo dvasia, bet ir su Dievu. Tai – didžiausias indėlis!  AČIŪ!“ (A.V.)

************************************************************************************

  Moterų savaitgalis balandžio 27–28-29 d.d.

                                                                

Birštono pavasaris atneša mokymus, skirtus motyvuotoms moterims, norinčioms ir siekiančioms įgyti ne tik patirčių, žinių, bet ir įgūdžių.

 • Jeigu tave užkniso darbas;
 • Jei rutina tave įvarė į kampą;
 • Jei nuotaika subjūra, vos atmerkus akis ir išvydus švininius debesis;
 • Jei nebedžiugina nauja suknelė, lūpdažis ar kvepalai;
 • Jei nerandi bendros kalbos su savo gyvenimo žmogumi;
 • Jei vaikų kaprizai ir problemos varo tave iš proto;
 • Jei ligotų tėvų slauga iščiulpė paskutinius gyvybės syvus;
 • Ir iš viso, viskas yra Š…as!

ŽINOK, KAD YRA KITOKS GYVENIMAS !

 • Ar nori, kad kiekvienas tavo žingsnis taptų MALONUS?
 • Ar nori, kad vos pramerkus akis, tave užlietų DŽIAUGSMINGA nuotaika?
 • Ar nori jaustis patraukli, seksuali ir geidžiama?
 • Ar sieki, kad tavo darbai būtų lydimi KŪRYBINĖS energijos?

MES ŽINOME, KAIP TAI PASIEKTI IR PASIRUOŠUSIOS SU JUMIS DALINTIS SAVO PATIRTIMIS!

Dvi patyrusios lektorės:

 

UGNĖ MIKALAUSKAITĖ 

Savo gyvenime vadovaujuosi devizu „gyventi autentišką, drąsų, kūrybingą gyvenimą“. 11 metų psichoterapinis darbas, renginiai, seminarai ir Tibeto Tantrajanos linijos sveikatingumo bei saviugdos praktikų mokymo veiklos, masažai bei šokiai ratu padeda vis giliau pažinti moterišką energiją, moters poreikius ir sunkumus. Tai paskatino sukurti specialią programą, sudarančią galimybes savęs, kaip moters, tyrinėjimui, įvairių savo pusių atradimui ir išlaisvinimui bei realizavimui.

 

 

 

RŪTA LENKAUSKIENĖ –  14 metų patirtis pradėjus širdžiai mielą veiklą „nuo nulio“, sertifikuota dr.Bacho žiedų terapijos ir teta metodo praktikė, holistinės kūno  terapijos praktikė, lektorė, vedanti užsiėmimus Lietuvoje ir užsienyje, afirmacinių kortų „Pažink save“ autorė, tinklaraščio „Drugelio efektas“ įkūrėja, laiminga moteris.

 

 

 

 

 

 

MALONAUS, KŪRYBINGO ir DŽIAUGSMINGO gyvenimo pamokos, paremtos asmeninėmis patirtimis (patikrinta 100%).

DABAR TIEK DAUG MOKYMŲ? KODĖL TURĖČIAU RINKTIS BŪTENT ŠIUOS?

 

TRYS „TAIP“, ĮKVEPIANTYS RINKTIS BŪTENT ŠIUOS MOKYMUS MOTERIMS:

 • Ar gali mokymai būti malonūs?
 • TAIP! Nes jūsų laukia ilgas savaitgalis (3 dienos) prabangiame SPA viešbutyje, pasivaikščiojimai pušyne, Nemuno pakrantėse, kūno sveikatinimo ir puoselėjimo procedūros, malonus aptarnavimas, skanus ir sveikas maistas viešbučio restorane.

 

 

 

 

 

 

 • Ar gali būti mokymai džiuginantys?
 • TAIP! Nes praktinės užduotys, patikrintos daugiametę patirtį turinčių lektorių, duoda akivaizdžius rezultatus, pokyčius pastebėsite jau mokymų metu ir džiaugsitės savimi ir pasiektais rezultatais.

 

 

 

 

 • Ar gali mokymai būti kūrybingi?
 • ŽINOMA TAIPJūsų laukia praktinės užduotys, kurios pažadins jūsų kūrybines galias, suteiks įkvepiančių idėjų, kurias galėsite pritaikyti kasdieniniame gyvenime.

***Jeigu nors vieną idėją norėtum įgyvendinti;

***Jeigu suintrigavo nors vienas TAIP;

 

Tada šis savaitgalis, skirtas būtent tau! Pasižymėk savo tvarkaraštyje : 2018_04_27,28,29 Birštonas, Royal SPA Residence, Moterų savaitgalis “Esu moteris – meilė, palaima, išmintis“

 

Jūsų laukia ypatinga, specialiai šiai autorinei programai paruošta, dovana – praktikų gidas, kurio pagalba galėsite savarankiškai tęsti įsisavintas praktikas!!!

 

„Būk pati tuo pokyčiu, kurį nori matyti gyvenime.“ (M. Gandhi)

 

Išsamus užsiėmimų bei praktikų TVARKARAŠTIS ir detalus programos aprašymas  atsiunčiamas užsiregistravusioms dalyvėms.

Tam, kad dalyvauti savaitgalio programoje: jums nereikalingas joks specialus pasiruošimas ar žinios.

 

Registracija įsigalioja sumokėjus 100€ avansą (likusi suma sumokama iki balandžio 22 d.)

Galima mokėti grynais ir pavedimu, sąskaitą pavedimui atsiųsime, kai tik gausime jūsų registracijos laišką.

Dalyvių skaičius – 12, todėl laiku sumokėdami mokestį, jūs užsitikrinsite dalyvio vietą. Persigalvojus avansinis mokestis negrąžinamas, jei renginys neįvyksta, visa suma jums grąžinama.

Registracija ir pasiteiravimas:

Ugnė Mikalauskaitė: ugnemikalau@gmail.com, + 37065079686   

Rūta Lenkauskienė: leruta@gmail.com, +37068774541

Į kainą įskaičiuota:

 • 3 dienų dviejų lektorių autorinės mokymų programos ( teorija ir praktika, bei visos reikalingos priemonės)
 • 2 nakvynės dviviečiuose numeriuose 4 žvaigždučių Royal SPA Residence viešbutyje Birštone ( chalatas + šlepetės + rankšluosčiai + tualeto reikmenys + plaukų džiovintuvas)
 • Apie viešbutį: http://www.royal-spa.lt/
 • Pilnas maitinimas viešbučio restorane : 2 pusryčiai (ŠS), 2 pietūs (ŠS), 2 vakarienės (PŠ)
 • SPA paslaugos 90 min. kiekvieną dieną ( baseinas, pirtis) ir pažintinė dr.Kneipo paskaita ( 1 val.)
 • Automobilio parkavimas
 • Belaidis internetas
  Papildomas paslaugas galima užsisakyti už specialią renginio dalyvio kainą.

 

Ankstesnių renginių dalyvių atsiliepimai:

„Mano įspūdžiai yra tooookio didumo, kad dar labai labai labai ilgai neatvės :)))) Pakartosiu, ką jau ir kalbėjau paskutinio susitikimo metu, kad mano atradimas ir tikrai didelė šių metų dovana – tai Jūs, Rūta! Aš esu nuoširdžiai dėkinga Jums už tai, kad prisidėjote prie to, kas man yra labai svarbu – tai  augimas, savęs analizė, kitu žvilgsniu išmokimas pažvelgti į esamas situacijas, jas spręsti prioritetine tvarka ir drąsiu žingsniu.” (K.M)

“Gavau tiek, kad jaučiuosi naujai gimus ir stoviu ant žemės tvirtai tvirtai.Ir grupiokai tapo labai savi ir artimi.” (V.V.)

“Grįžau namo su tiek gerų emocijų, minčių ir neapsakomai pakylėtos nuotaikos, meilės sau ir kitiems. Ar važiuočiau dar kartą? Žinoma – ir Jums rekomenduoju. Žinau, kad ir sekanti stovykla bus nuostabi, pralėks taip greit…Ačiū visoms organizatorėms ir dalyvėms.”(R.D.)

 

“Laba diena, Rūta,labai labai ačiū, kad esat ir kad jus sutikau. Po mokymų sulaukiu  komplimentų, kad pasikeitus, kad pagražėjus, padariau išvadą, kad drugelis  manyje tikrai išskleidė sparnus ir parodė savo švytėjimą” (A.P.)

„Buvau pasimetusi, nepasitikinti savimi, nežinojau ko noriu iš gyvenimo, netgi nežinojau ar iš vis verta gyventi… O dabar galiu pasidžiaugti, kad aš noriu gyventi ir žinau, kaip jį noriu gyventi, o svarbiausia, kad susidraugavau su savimi – priėmiau save tokią, kokia esu; atradau, “susidėliojau“ save ir dabar aiškiai matau, kas aš esu.

Už visa tai esu dėkinga Ugnei, nes tik su jos pagalba man pavyko šią “dėlionę“ susidėlioti. Dėkoju už tokį didelį kraitį žinių, kuriomis galėsiu naudotis dėliojant tolimesnes savo gyvenimo “dėliones“.“ (Ž.K.)

 

“Visą gyvenimą būsiu dėkinga Ugnei už žinutės “gyvenimas“ įrašymą.  Mano žodyne neegzistavo žodis gyvenimas, o Ugnė parodė man, kad gyvenimą galima nusipiešti ir net nusispalvinti!“ (J. Ž.)

 

Miela Ugne, labai džiaugiuosi Jūsų atradimais, o man dovana yra pažintis su Jumis, o masažai- tikras atradimas. Reikės atrasti laiko ir pakartoti. Labai vertinu mindfulness meditacijų mokymus, Lu Džong ir pasaulio tautų šokių ratu atirtį. Visame kame, ką Jūs darote ir kuo dalinatės su mumis, tiek daug gėrio ir šviesos, dėmesingumo ir meilės. Ačiū, linkiu sėkmės.” (V. G.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***********************************************************************************

 

“Tiktai rūpindamiesi savimi, galime kur kas geriau pasirūpinti ir kitais žmonėmis. Kuo greičiau ir jautriau atsiliepiame į savo reikmes, tuo rūpestingesni ir dosnesni daromės kitiems.“ Eda LeShan

 

Paskutinį gegužės mėnesio savaitgalį visos rinkomės į renginį, skirtą moterims apie moteris. Mūsų renginiui pasirinkta vieta nuteikė maloniam atsipalaidavimui. Birštono apylinkių miško apsuptyje, ant Nemuno kranto stovintis SPA centras, apgaubė jaukumu, šiluma ir gera energija.

Penktadienio popietę visos vienuolika moterų, lyg paukštės, suskrido iš įvairių Lietuvos vietų. Visos skirtingos, ypatingos ir šiek tiek įsitempusios, kai kurios palikusios darbinius ir naminius rūpesčius bei sirguliuojančius vaikus.

Stebėjau, kaip jos susijaudinusios vartė  trijų dienų  renginio programą, rinkosi kūno puoselėjimo procedūras, mintimis matavosi kambariokes ir spalvotas sukneles. Pamažu skubėjimas ir įtampa atlėgo ir mes visos, linksmai klegėdamoc susirinkome restorane pirmajai susipažinimo vakarienei.

Pirmąjį vakarą karaliavo raudona spalva, kuri užkūrė vidinę ugnį ir paruošė įvadui į atsiskyrimą ir pirmajam užsiėmimui, susijusiam su fizinio kūno, pirmosios čakros ir pirmojo būties plano pažinimu.

Mane užbūrė ir kartu įpareigojo moterų pasitikėjimas, atvirumas ir atsidavimas vedimui ir įvykių tėkmei. Į tokius moterų susibūrimus suvažiuojame vedinos skirtingų tikslų – sužinoti ką nors naujo, pabūti moterų bendrijoje, pasisemti moteriškos energijos, išsiverkti ir pasidžiaugti. Juk neveltui liaudies išmintis sako, kad tos pačios akys juokiasi, tos pačios – verkia. O pabuvimas moterų draugijoje, atviri pokalbiai, pasidalijimas savo patirtimis ir potyriais, įvairios dvasinės ir fizinės praktikos praturtina dvasią, sustiprina kūną, išlaisvina moterišką energiją ir pas savo vyrus moterys sugrįžta jau kitokios – švelnios, mylinčios, takios ir išmintingos.

 

Trys dienos pralėkė, kaip akimirka, dar kartą patvirtindamos seną išmintį, kad laikas – lyg smėlis tarp pirštų, čia pasemi, čia žiūrėk jau nebėra. Teorinių užsiėmimų metu pažinome save, kaip daugiaplanę būtybę, ieškojome bendrų sąlyčio taškų įvairiose filosofijose – tradicinėje čakrų sistemoje, teta metodo subtilybėse, bei nuspalvindami erdvę aromatais. Turėjome galimybę, kaip vaikystėje, dažnai keisti sukneles, tuo pažadindami ir puoselėdami savo mažąją vidinę mergaitę. Visos drauge mėgavomės viskuo – žiniomis, draugija, skaniu ir sveiku maistu, kūno puoselėjimu ir išmankštinimu, vaikščiojimu basomis spygliuotais miško takeliais, saulės voniomis ir šmaikščiais vakaro plepesiais. Viena, kita dalyvė išdrįso prisipažinti, kad šis renginys padovanojo joms vaikystėje nepatirtą stovyklavimo džiaugsmą.

Sekmadienio rytmetį, visos, pasipuošusios baltai, rašėme laiškus savo ateities moteriai, sukome sakralinius moteriškus ratus ant Nemuno kranto ir jautėme begalinę pilnatvę.

Peržvelgusi visų moterų veidus pastebėjau, kad jos neatpažįstamai pasikeitė – vidine šviesa ir ramybe spinduliavo akys, lūpų nepaliko plačios šypsenos, aidėjo juokas, niekas neskubėjo namo…

 

 

Atrodė, kad tas kitas pasaulis, iš kurio tik prieš tris dienas visos sulėkė, ištirpo ir nebeegzistuoja, taip buvo gera naujoje vidinėje būsenoje.

 

 

 

 

Dar ilgai nesinorėjo skirstytis, dar laukė pasikeitimai telefonų numeriais ir pasižadėjimai susitikti. Nuskambėjo ir pageidavimas tęsti pradėtą ciklą ir vėl susitikti. Pamažu visos išsiskirstė, palikdamos atmintyje šypsenas, klegesį ir šiltus apsikabinimus.

Mes būtinai susitiksime vėl, mielosios ! Nes tokia jau mūsų – moterų prigimtis – pabuvus savyje, rato viduryje, eiti į išorę – į visuomenę ir vėl sugrįžti atgal.

 

“Lašeliai, lašeliai“- ausyse vis skamba žodžiai ir švelni melodija, pagal kurią lėtai, susikibusios ratu, užsimerkusios ir panirusios į procesą, vis sukomės ir sukomės miško pakraštyje… Miško medžiuose liko mūsų pakabinti subtilūs iš popieriaus iškarpyti drugeliai – kiekvienos iš mūsų transformacijų simboliai.

Ore lakiojo pienių pūkai, primindami, kaip viskas šioje žemėje laikina ir, kad gyventi reikia ČIA ir DABAR.

 

ATSILIEPIMAI PO RENGINIO:

 

Labas,Rūta.

Darėte su Ugne stebuklus tą savaitgalį.

Tegul tai tęsiasi.

Labai branginu tai ir mėgaujuosi po truputį,mažais kąsneliais.

Ačiū❤️ Raimonda, Kaunas

**********

Labai ačiū už moterų stovyklą 🙂 gavau daug informacijos, daug įspūdžių 🙂 o labiausiai patiko moterys su kuriomis susipažinau. Jos visos bendramintės, tarp mūsų liko kažkas ypatingo.
Ačiū.
Ugnė V. , Kėdainiai
************************
Tiek daug gero gavome iš  moterų rato stovyklos, kad visko ir neaprašysiu, todėl norisi pasakyti kitoms tiesiog pabandykite, pasidomėti savim ir sudalyvaukite . Gal būt jūs pasakysite: “ ką reiškia tik trys dienos?“ Bet aš pasakysiu: “daug reiškia, gal pačios suvoksite daug vėliau 🙂 Pasiskaityti ypač dabar tiek daug per visur skleidžiamos info yra viena , o pabūti, sudalyvauti  ir išjausti tokioje aplinkoje yra tikra, nuoširdu,smagu.
Tik šilčiausi prisiminimai apie savaitgalį Birštone.Smagu :). Pažiūriu nuotraukas kokios gražios ;). Dėkinga iš visos šrdies!
Irma S., Vilnius
***************
Ačiū miela Rūta už vedimą ir nuotraukas bei meditaciją :).
Dėkingumas, artuma tai nuostabus jausmai…. pokyčiai, tekėjimas …. prisimenu kiekvieną moterį su meile ir dėkingumu. 💝 Sigita, Kaunas
********************************************

Laba diena, mielosios!

Su pasigėrėjimu peržiūrėjau visas nuotraukas, dar kartą pamačiau kokios mes nuostabios, gražios, šiltos, besišypsančios. Verčiant vieną nuotrauką po kitos ir mano veidas švytėjo 🙂
Ačiū, Ugnei ir Rūtai, kad galėjau pajausti moterų grupės energiją, pasisotinimą ja 🙂
Ačiū, visoms už buvimą, dalinimąsi!
Gražios vasaros, jaukių patyrimų!
Su meile, Irma Ž. ,Kaunas

*****************************************************************************

 

(Stovykla jau įvyko) Lėtoji moterų stovykla

Viskas prasidėjo nuo jos, šitos mažos sraigės, kurią kažkuri moteris pakėlė nuo žemės ir padėjo ant didelio žalio lapo mūsų šokių rato viduryje, kad netyčia neužmintume… Tai buvo prieš metus, tradicinėje moterų stovykloje, kai mes basos, dulkiant vėsiam rugsėjo pradžios lietui, sukomės ratu sakralinių šokių ritmais. Sraigė gamtoje žinoma, kaip lėto judėjimo atstovė, nes tokį gyvenimo būdą ji pasirinko, nes taip jai yra malonu. Kai paleidau mintį į visatą apie šių metų stovyklos temą, atsakymo nereikėjo ilgai laukti, prieš akis stojo ši Ramunės fotografija ir žodis „lėtoji“ stovykla. Pasidalinau savo mintimis su ilgametėmis stovyklos dalyvėmis ir jos palaikė ir pritarė šiai idėjai, net knygą parūpino ir aš visa savo esybe panirau į lėtojo judėjimo studijas ir taikymą savo gyvenime.

Kaip rašo žymus kanadiečių žurnalistas ir rašytojas Carlas Honore knygoje „Garbė lėtumui“, mūsų amžius – greičio, skubos ir „neturiu laiko“ epocha. Pasirodo, galima išmokti gyventi taip, kad visur suspėtume ir dar liktų laiko. Įmanoma atrasti pusiausvyrą tarp greičio ir lėtumo. Tai nėra joks naujas „super“ metodas, žmonės žinojo ir naudojosi juo prieš tūkstančius metų, apie tai rašė senovės Kinijos, Indijos ir Persijos išminčiai. Paslaptis  – daryti viską lėtai, t.y. sau priimtinu ritmu. Paprasta? Išbandykite ir pamatysite, kad ne. Man pačiai tai buvo iššūkis, nes, nepaisant visų žinių ir taikomų metodų, vis dar viską stengiuosi daryti greitai, kartais net kelis veiksmus vienu metu. Ir kaip man nutinka kiekvieną kartą , kai sugalvoju naują temą seminarui ar stovyklai, per potyrius ir transformacijas pirmiausia praeinu aš pati.

Lėtumo judėjimo pradžia pasaulyje susijusi su protestu prieš McDonald‘s greito maisto restorano atidarymą vienoje gražiausių Romos vietų – Piaza di Spagna, vos atsiradęs pasaulyje, šis judėjimas susilaukė didžiulio palaikymo ir išsiplėtojo į daugelį šakų – lėto maisto, lėto vaikų auginimo, lėto bendravimo, lėto keliavimo,lėto sekso ( tantros).

„Lėtumas – šių dienų žinia. Tai – artumo, meilės, rūpesčio poreikiai. Jie patenkinami lėtumu. Kad atsinaujintume, pasikeistume, turime iš naujo atrasti lėtumą, refleksiją, buvimą kartu.“ rašo Guttormas Floistadas, norvegų filosofijos profesorius.

Ši mūsų stovykla bus kitokia, nes mokysimės jausti laiką be laikrodžių ir darysime viską be tvarkaraščių, kelsimės su saule ar pagal vidinį pajautimą, valgysime irgi tik tada, kai išalksime, o ne numatytu laiku . Gali kilti nerimą sukeliantis klausimas, tai kaip viskas bus, kaip žinosime kada ir ką daryti? Mokysimės visos drauge pajausti savo poreikius, elgtis savo ritmu ir prie užsiėmimų prisijungti, juose dalyvauti ir baigti pagal savo vidinį pajautimą. Tikiu, kad tai bus iššūkis, bet juk gyvenimas tada ir yra įdomus, kai pažvelgiame į akis savo baimėms ir peržengiame baimės slenkstį.

Moterų stovykla – jau septynmetė paauglė ir drąsiai žengia savo gyvenimo keliu. Jau ne pirmus metus joje dalyvaujančios moterys pačios pasiūlo įdomių veiklų ir temų. Šiais metais, kaip ir pernai, Editos vadovaujamos, pačios lėtai gaminsime sveiką ir skanų maistą ir palaiminusios jį, mėgausimės visos drauge. Su dailininke Aurelija, tapusia diplomuota meno terapijos specialiste, piešime savo fraktalinę deivę, ji taip pat dalinsis savo atradimais ir patirtimi (www.sielosnamai.lt). Su Jurgita suksimės sakralinių šokių ratuose, o rytais miklinsime kūnus linijinių šokių ritmu. Kaip visada galėsime mėgautis pirties malonumais, maudynėmis upelyje, pasivaikčiojimais miško takeliais, viską darysime LĖTAI, t.y. sau priimtinu tempu.

Atvykstame rugpjūčio 25d. penktadienį, renkamės nuo 16 iki 18 val. ir įsikuriame.

Po įsikūrimo – vakarienė ir susipažinimas.

Po vakarienės – sakraliniai šokiai prie laužo po žvaigždėtu dangumi.

Šeštadienis, rugpjūčio 26 d.

Bundame, keliamės, maudomės, šokame, pusryčiaujame.

Po pusryčių pasiruošime priešpiečių dėžutes, kad kiekviena galėtų užkandžiauti tada, kai pasijus alkana.

Kai priešpiečių dėžutės bus paruoštos, rinksimės į Aurelijos vedamą užsiėmimą. Procesą tęsime tol, kol bus malonu, bet kada galima padaryti pertrauką, nueiti nusimaudyti, atsigerti, užkąsti, pasivaikščioti ( įsiklausant į savo poreikius ir gerbiant kitas dalyves).

Šeštadienio vakare mėgausimės pirties malonumais, šoksime, dainuosime sutartines, mėgausimės pačių paruošta vakariene.

Miegoti eisime taip pat kiekviena pagal savo vidinį poreikį.

Sekmadienį, rugpjūčio 27 d.

Ryte vėl busime, kelsimės, maudysimės ir šoksime kiekviena pagal savo pajautimą.

Pusryčiausime ir aptarsime savo vidinius  potyrius ir išorinius pokyčius, sukeltus lėto gyvenimo būdo.

Tradiciškai suksimės šokių rate ir mėgausimės buvimu, bendryste, dėkosime, jei būsime įamžintos fotografijose.

Lėtai ir su meile gaminsime pietus, palaiminusios ragausime ir džiaugsimės.

Po pietų, kai pajausime, kad traukia namai, išsiskirstysime.

 

Stovyklos kaina: 150  registruojantis iki liepos 15d. (registracija vykdoma, sumokant 50 avansą)

Registruojantis nuo liepos 17d. iki rugpjūčio 14d. kaina 180

Avansas negrąžinamas, renginiui neįvykus, visa pinigų suma grąžinama.

Į kainą įskaičiuota:

 • Dvi nakvynės sodyboje “Altonė” (patalynė, rankšluosčiai) (http://katinodienos.lt/f/sodyba-altone)
 • Trijų dienų maitinimas ir makrobiotinės mitybos pamokos.
 • Visos užsiėmimams reikalingos priemonės.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**********************************************************************************

2016 – 09 – 2,3,4

Gražių moterų stovykla “Kur slypi tavo galios magnetas?“ (stovykla jau įvyko)

Nuo neatmenamų laikų moterys burdavosi į draugijas, moksliniais tyrimais įrodyta, kad moteriška draugystė atpalaiduoja hormonus, kurie įveikia stresą. Taigi, moteriškos draugijos – galinga jėga bei moters sveikatos šaltinis. Štai kodėl mes kiekvienais metais renkamės į moterų stovyklas! Ne todėl, kad ignoruojame vyrus, šalinamės jų draugijos, todėl, kad pabuvimas išskirtinių moterų draugijoje praturtina ir fiziškai ir dvasiškai, ir pas vyrus mes sugrįžtame visiškai kitokios…

 

Štai kokios tos stovyklos akimirkos ir atsiliepimai sugrįžus namo:

14184311_10207429919930393_565708511288256231_n

 

14207634_10207429910450156_971682357039115545_o

14188161_10207429918610360_8999603112336592047_o

Sveika,Rūta,

Parvežiau šeimai ir namams daug geros energijos. Žinau kur būsiu kitų metų vasaros ir rudens sandūros laike- Moterų stovykloj! Jei pakviesi:)Ačiū tau ir visoms moterims už gražų laiką! Daiva.

Jurgitos sakraliniai šokiai, naktyje po žvaigždėtu dangumi aplink degantį laužą – tai nepapasakojama – tai patiriama ir ilgam lieka atmintyje.

Šokis dieną aplink mandalos forma išdėliotus obuolius jau kitoks ,o  kai pasipuošusios  visos žaliai, atsipalaidavusios šokom, nes jau nereikėjo skaičiuoti žingsnelių 🙂 – dar kitokios emocijos…Rita

Nuostabus savaitgalis, ilgiuosi visų. Virginija

Sveiki, dar kartelį ačiū už nerealias emocijas, aš dar vis grįžinėju į realybę. Adrija

14232524_10207429906890067_6348281702197373679_n14196048_10207429918490357_8223099550949194539_o

14207699_10207429916570309_9095220541673351389_o

 

 

 

 

 

 

 

2015 m.Pirmasis rugsėjo savaitgalis atnešė moterims daug malonių akimirkų tradicinėje stovykloje, kurią šiais metais pavadinome “Gražioms moterims“.

su_uzrasu“Kai mes buvome baltos…
Kaip baltas popieriaus lapas.
Praėjusio pabaiga ir naujo pradžia…
Lyg žuvėdros – laisvos skristi.
Kai mes buvome baltos…“

 

 

 

 

Tai – vienos iš dalyvių, Ramunės, kuri užfiksavo nuostabias ir nepakartojamas mūsų stovyklos akimirkas, sukurti žodžiai.12006624_10205089730107110_944897094436597648_o12017701_10205089735027233_84099373557627869_o11947717_10205089721026883_530033683066436289_o

 

 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.