IMG_5442Harmonizuojantis  “Drugelio prisilietimo” masažas. Trukmė – 20 -30 min. Kaina: 15 €

Registracija tel.:+37068774541

Šis masažas atliekamas labai švelniais, vos juntamais judesiais per drabužius.

Daugiaplanis poveikis: fizinis – atpalaiduoja raumenis ir malšina skausmą, ypač tinka naujagimiams ir kūdikiams; suaktyvina gyvybinės energijos tėkmę, harmonizuoja santykius poroje, tėvų – vaikų ryšį; nuramina protą, gelbsti hiperaktyviems vaikams)

******************

Istorija

8819120Terminas “Drugelio prisilietimas“ ir procesas, kurį jis apibūdina, nusako ypatingai švelnų prisilietimo lygį, kuris naudojamas Švelniojoje Bio-Energetikoje (toliau – ŠBE). Šis terminas kilo iš Evos Reich vaikystės patirties, kai pernelyg smarkiai suėmus pagautą drugelį jo žaižaruojantys žvyneliai likdavo ant rankų. “Drugelio prisilietimas“ reiškia, kad liesti reikia taip švelniai, kad drugelio žvynelių ant jūsų rankų neliktų.
Iš kitos pusės, “Drugelio prisilietimas“ nėra vien prisilietimo stiprumo technikos apibūdinimas – jis taip pat išreiškia terapeuto požiūrį į darbą su žmonėmis: žmogus nebus įskaudintas nei žodžiu, nei prisilietimu, todėl gali jaustis saugus gydymo proceso metu, taip pat jis visada gali pasinaudoti savo vidine savireguliacijos teise (sustabdyti terapeutą, atsisakyti procedūros ar pan.). “Drugelio požiūris“ įpareigoja dirbti nepasiekiant individo pasipriešinimo lygio, o ne iškart bandyti tą pasipriešinimą įveikti.
   “Drugelio prisilietimo“ masažą Eva Reich išvystė ir ištobulino 1951-1952 m. dirbdama su neišnešiotais kūdikiais Niujorko miesto Harlemo rajono ligoninėje bei vėliau savo medicininės praktikos Meino valstijoje metu (nuo 6-tojo iki paskutiniojo XX a. dešimtmečio). Tais laikais neišnešioti kūdikiai būdavo laikomi inkubatoriuose, ant šaltų metalinių stalų, atskirti nuo motinų; jie ilgai gulėdavo vienoje pozoje ir nebuvo liečiami (pojūčių stygius). Neišnešiotų kūdikių mirtingumas buvo didelis. Eva Reich dirbo su šiais kūdikiais, darydama jiems “Drugelio prisilietimo“ masažą, kuris sukeldavo atsaką – sveiką rausvumą, kai kada jie netgi atmerkdavo akis ir imdavo kvėpuoti. Dėl sėkmingų rezultatų Eva buvo kviečiama dalyvauti ir per sunkius gimdymus.
   Vėliau “Drugelio prisilietimo“ masažą Eva Reich pradėjo taikyti ir suaugusiems, ir pastebėjo, kad švelnus prisilietimas yra ypač veiksmingas ir padeda atstatyti natūralią gyvybinės energijos tėkmę. Richard C. Overly prisimena, kaip jį stebindavo, kad seminarų metu nuo švelnaus Evos prisilietimo net kokio nors stambaus galingo vyro šarvai imdavo tirpti, o kartais žmogus net pravirkdavo.
Kada tinka taikyti Drugelio prisilietimo masažą?
 • Gydyti ankstyvųjų trauminių patirčių prisiminimus;
 • Atstatyti gyvybinės energiją tėkmę po nelaimingo atsitikimo ar ligos;
 • Raminti/guosti slaugos ligoninių pacientus;
 • Sustiprinti porų, tėvų, vaikų tarpusavio ryšius;
 • Nuraminti gyvūnus;

 

 • baby-massage1Padėti motinai atsipalaiduoti gimdymo metu ir atgauti energiją po gimdymo;
 • Padėti po gimimo išsiplėsti kūdikio energijai (integruoti gimimo patirtį);

Padėti motinai/tėvui ir kūdikiui/vaikui užmegzti ryšį;

 • Atstatyti ryšį, jei motina ir kūdikis buvo atskirti;
 • Padėti įvaikintiems vaikams išgyti ir prisirišti prie įtėvių;
 • Nuraminti/atplaiduoti kūdikius, kuriuos kamuoja pilvo diegliai;
 • Nuraminti hiperaktyvius vaikus, pvz. einant miegoti.

(Šaltinis: http://www.svelnioji-bioenergetika.lt/drugelis.php)

Daugiau informacijos: http://www.gentlebio-energetics.com/

Reklama