Antroji laida

2_masazo_grupeAugustė, Vilma, Daiva, Vaida – antroji mano išleista karta – drąsios, ieškančios, mylinčios.

 

“Viskas šiame gyvenime dėsninga. Netgi pildomų namų darbų lapų spalvos atitinka tos dienos būseną. Oranžinė-aistros ir įspūdžiai.  Geltona  – pamažu užpildanti šviesa. Žalia – apgaubianti ramybė. Dar kartą peržvelgti užrašai, užfiksuotos pastabos. Lyg ir viskas aišku. Ateina suvokimas, jog tai, ko mes mokėmės yra ne vien tik prisilietimas. Tai – sielos glamonės. Sielos pažadinimas. Kažko, ko seniai ieškojau ir nežinojau ko ieškau, atradimas. Žinojimo atradimas. Žinojimo, ką noriu veikti toliau šiame gyvenime, suvokimas. Dar lieka didelė baimė pripažinti sau, jog atėjo laikas negailestingai nugnybti visas sąsajas su senuoju darbu. Juk vertybė ne ten. Vertybės tai, ką aš atrandu besimokydama sielos meilės meno. Aš pamažu, labai lėtai, bet tvirtais žingsniukais žengdama, įgyju teisę savo rankomis, žodžiais ir įgyta patirtimi glostyti, myluoti ir kartais net gydyti man patikėtą žmogaus sielą.
Drugelio šokio menas suteikė man galimybę savo rankomis liesti žmogaus kūną ir glostyti sielą. Tai nuostabu! Šokant šį drugelio šokį, turiu galimybę dovanoti meilę ir mylėti.
Myliu save ir mane supančius žmones. Labai džiaugiuosi už kiekvieną man suteiktą galimybę vis giliau pažinti save. Pasirodo aš esu tokia įdomi, žinau ir moku daug gražių dalykų. Myliu save! Juk aš tiesiog tobula! Ir tokią būseną aš atradau sušokusi Drugelio šokį!
Su meile sau Daiva.

2014 rugsėjis

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.