Istorija

2017_11-29 jau ketvirtoji dr.Bacho žiedų terapijos praktikų grupė baigė pirmąjį – pažintinį, bazinį kursą. Vieni atėjo mokytis, kad galėtų pritaikyti savo tiesioginiame darbe, kiti – vedini smalsumo, tačiau visus tuos žmones vienija tas pats bruožas – troškimas geriau pažinti save.

Kurso dalyvių atsiliepimai:

“Ilgoką ir sudėtingą kelią nuėjo mano siela, kol visatos dėsnis leido prisiliesti prie šio sakralaus mokslo.“

“Bacho žiedų terapija dar kartą atvėrė duris į dvasingumą ir toleranciją tam, kas yra.“

“Pažintis su dr. Bacho žiedų terapija patvirtino mano vidinį žinojimą, kad kiekviena būtybė žemėje yra verta meilės ir pagarbos, kad kiekviena siela yra laisva ir unikali.“

“Ši pažintis davė daug daugiau nei tikėjausi – suteikė galimybę pažvelgti į save ir savo gyvenimą kitomis akimis. Suteikė galimybę suprasti savo sėkmių ir nesėkmių priežastis.“

“ Bacho žiedų terapija sustiprino tikėjimą savimi, padėjo man išjausti, kad visos emocijos yra geros, nes jos yra mano ir jos yra tikros.“

2017 – 04 – 14

Jau trečioji nuostabių moterų grupė gilinosi į dr.Bacho natūralaus savipagalbos metodo subtilybes, išsinešė nemenką žinių bagažą ir svarbiausia – neišsenkantį norą tobulėti. Visada be galo džiugina kiekvienas laimingas žmogus, kuris dalinasi ta laime su kitais ir daro pasaulį geresnį.

Dėkoju visoms už atvirą pasidalijimą savo patirtimis, jausmais ir patirtimis, nuolat kartoju, kad tai verta daryti vardan kitų gerovės, kad jie išdrįstų žengti pirmąjį, kartais tokį sunkų, žingsnį pirmyn.

***

“Pažintis su Bacho žiedų terapija – tai gyvenimo spalvos. Ši pažintis iškėlė į paviršių mano beribę meilę visai gyvybei. Terapijos metu analizavau save, kokius augalus atitinku. Pripažinti sau savi neigiamas būsenas nėra lengva…Asmeniniame gyvenime taip pat vyksta pokyčiai. Jausmas lyg stovėčiau ant beribio visatos krašto _ šokti į šias nežinomas gelmes ar ne?

Nors ir su nežinia šiuo metu, bet jaučiuosi kur kas ramesnė, žvelgdama į gyvenimą, be baimės pokyčiams.“ J.A.

“Bacho terapija padeda susivokti šiuolaikinio gyvenimo tempe.“ I.S.

“Labai džiaugiuosi susipažinusi su dr. Edvardo Bacho žiedų terapija. Dabar, kai apie kiekvieną esenciją žinau išsamią informaciją, suprantu, kad tai tik mano neigiamos emocijos sukelia geriausiu atveju savijautos diskonfortą, blogiausiu – sunkias ligas. Supratau, kad per mano neigiamas emocijas veikiami ir kiti žmonės aplinkui mane ir tik su savo neigiamomis emocijomis pritaukiu tokius žmones į savo gyvenimą, kurių net nenorėčiau sutikti. Taip man buvo siunčiamos pamokos, labai džiaugiuosi, kad man buvo suteikta galimybė tai suprasti.

Suvokiau ir dar man gana svarbų dalyką, kad tėtis turėjo išmokti savas pamokas, į kurias nekreipė dėmesio ir ta našta jam tapo pernelyg sunki, kurią jis tiesiog norėjo nusimesti. Tas suvokimas mane išlaisvino iš kaltės jausmo, kad gal būt aš ne viską padariau, siekiant jo sveikatos pagerinimo. Mano pastangos buvo bevaisės, nes jis pats nenorėjo pasveikti.

Kiekvienas iš mūsų esame patys atsakingi už savo sveikatą ir savo gerovę per savo mintis, kuriomis ir sukeliame emocijas. Kokias energines vibracijas paskleidžiame, tokias ir gauname atgal.

Dr. Edvardo Bacho žiedų terapija man suteikė laisvę. Laisvę nuo nesibaigiančių rūpesčių, skubėjimo nežinia kur ir dėl ko… Suteikė laisvę būti čia ir dabar. Suteikė laisvę klausytis savo širdies ir sielos balso.“ G.P.

“Rūta, ačiū už meilę, rūpestį ir profesionalo darbą. Šie mokymai sustiprino mano prigimtį, misijos Žemėje supratimą ir atskleidė, kas yra esmingiausia kiekviename mūsų.“ A.P.

2016 – 11 -29  Antroji grupė

“Kodėl pasirinkau Bacho kursą?Ėjau smalsumo vedama.O jis nuvedė labai toli…iki sielos gelmių. Jei neturi vidinės ramybės , išklausyk  Bacho kursą.“ Virginija

2-bacho-ziedu-mokymai-i4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015 lapkritis. Kursą pabaigė pirmoji grupė.

20151117_19122220151117_203030