“Apie ką moterys tyli?“

Apie ką galvoja moterys ?

Apie ką moterys kalba ?

O apie ką moterys tyli ?

Šis septynių susitikimų ciklas gimė įkvėptas mano dešimties metų kelionės, kurią pradėjau, kai uždariau duris į praeitį ir išėjau į naują gyvenimą. Be kuprinės, be daiktų, bet vedina didžiulio troškimo patirti kažką visiškai naujo. Per tą dešimtmetį savo kelyje sutikau daug įvairių žmonių ir visi jie mane ko nors mokė. O jų pamokos buvo visokios: vieni glosti, antri barė, treti virkdė, ant ketvirtų pati liejau pyktį, kiti šluostė ašaras ir guodė.

Bet visi ligi vieno ko nors naudingo išmokė. Praėjusi šį kelio etapą ir išmokusi savo pamokas, ėmiau dalintis patirtimi. Atsirado, kas išklauso, pasiima tiek, kiek reikia ir ko reikia, ir keliauja toliau per savo gyvenimus, savo keliais, jau kažkuo praturtėję.

Esu moteris – dukra, sesuo, mama, žmona, todėl ir temos, kuriomis dalinuosi yra labai moteriškos, išjaustos ir išgyventos. Susitikimai su moterimis kvapų, žiedų, prisilietimų pasaulyje atskleidė įvairių moters gyvenimo pusių. Akivaizdu, kad mūsų kasdienybė yra ne vien rožėmis klota, jos, kaip žinoma, nuostabiai kvepia, bet ir skaudžiai duria savo spygliais. Taip ir gyvenime, jei nori mėgautis rožės kvapu ir grožiu, turi pirmiausia ją pasiekti ir nuskinti. Kartais pasiseka, nes gauni rožę, suvyniotą į popierėlį, tačiau dažniausiai tenka pajusti skaudų dūrį, aiktelti, priglausti kraujuojantį pirštą prie lūpų, šiek tiek pakentėti ir štai – rožė jau tavo rankose.

Kiekviena tema seminarui dažniausiai ateina tada, kai jos labiausiai reikia man ir mano klausytojoms. “Apie ką moterys tyli?” – gyvena su manimi jau antri metai ir gimė iš “mergaitiškų” pokalbių moterų stovyklose.

Seminarų ciklui pasirinkau skaičių 7, nes tai – dieviškos išminties skaičius. Šis sakralus skaičius, pasak numerologijos, dominuoja visur: savaitė turi septynias dienas, vaivorykštė – septynias spalvas, oktava – septynias natas, žmogus turi septynis energinius centrus, vadinamąsias čakras, kuriomis teka gyvybinė energija. Per septynis užsiėmimus mes pažvelgsime į moterį per keletos filosofinių teorijų prizmę.

Sudarydama programą  aš rėmiausi klasikine čakrų sistema, septyniais būties planais, pagal teta gydymo filosofiją, aromaterapijos principais ir dr.Bacho žiedų terapijos pagrindais.

Į moterį žvelgsime, kaip į daugiaplanę – septynių sluoksnių, būtybę. Kiekvieno užsiėmimo metu išsamiai aptarsime vieną sluoksnį, kurį nagrinėsime pagal aukščiau mano paminėtus principus.

Šiame užsiėmimų cikle bus daug praktinių užduočių, atliekamų seminaro metu, taip pat ir namų darbai, be kurių joks mokymasis nėra efektyvus.

Susitiksime vieną kartą savaitėje ir tą savaitę dirbsime kiekvienai temai paskirtus namų darbus. Per septynias savaites užmegsime ir sustiprinsime naujas smegenų neuronų jungtis, taigi mūsų visų gyvenimai pasikeis neatpažįstamai.

***********************************************************************************

Kiekvienas užsiėmimas trunka 4 ak.val. su trumpa arbatos pertrauka.

Norint dalyvauti užsiėmimuose, išankstinis pasiruošimas nereikalingas. Su savimi turėti atvirą pokyčiams širdį, lankstų protą ir aistrą naujiems potyriams. Ir dar –  storą ir labai gražų sąsiuvinį ir mėgstamą rašiklį.

  • Vieta: ( bus paskelbta užsiregistravusioms)
  • KAINA: 200 € ( sumokant visą sumą), 250 € ( mokant už kiekvieną užsiėmimą atskirai)
  • Registracija: leruta@gmail.com/ Rūta +37068774541

Šis ciklas vyksta mažoje grupėje (iki 6 dalyvių), todėl norėdamos užsitikrinti sau vietą, esate kviečiamos registruotis išanksto ir sumokėti 50,00 €  avansinį mokestį ( jeigu jums patogiau atsiskaityti pavedimu, sąskaitą atsiųsiu).

P.S. susirinkus grupei pagal pageidavimus galime koreguoti užsiėmimų dieną ir laiką.

!!! GRUPĖ JAU SUSIRINKO, REGISTRACIJA SUSTABDOMA!!!

Pirmoji grupė sėkmingai baigė visą ciklą.

Šį mokymų ciklą galima vesti pagal individualų grupės pageidavimą visoje Lietuvoje, o taip pat ir užsienyje lietuvių bendruomenėse.

Reklama