APIE

Apie save

 

“…provokuojančios akimirkos be galo svarbios. Nepatogios, mes jų vengiam ir nenorim, nelaukiam, bet kaip tik jos yra ir gyvenimo, ir šeimos, kiekvieno iš mūsų, kasdienybės, darbų variklis. Būtent jos priverčia mus būti geriausiais, nes išgrynina.“

A.Toliatas “Gerumo liūnas“

 

 

 

Esu Rūta Lenkauskienė, kaunietė. Mane visada domino tai, kas nauja, neįprasta, nepatirta. Naujovės dažnai ateina per asmenines skaudžias patirtis, o tada norisi jomis pasidalinti, padėti kitiems, einantiems panašiu gyvenimo keliu. Sunkiais gyvenimo etapais visada pasirodo tinkamas žmogus ar įvykis , kurį dabar aš vadinu savo mokytoju.

Pirmasis mano išsilavinimas – filologinis, baigiau Vilniaus Universitetą ir dirbau pedagoginį darbą. Dar besimokydama universitete mokytojavau, dirbau su pradinukais, tada  – su vyresniais, vėliau sekė darbas KTU gimnazijoje ir galiausiai – Kauno technologijos universitete dešimtmetį dėsčiau anglų kalbą. Gyvenime labiausiai mėgstu permainas ir monotonija mane dusina, taip, prieš keturiolika metų, uždariusi duris į seną pasaulį ir pasižadėjusi daugiau niekada nemokyti, aš atverčiau naują baltą lapą. Buvo smalsu, įdomu ir be galo sunku. Palaikymą sunkiomis akimirkomis gaudavau iš savo gyvenimo žmogaus ir knygų. Ir dar mane gelbėjo tvirtas charakteris ir ryžtas kartą ką nors pradėjus tęsti iki pergalės.

Taip į mano gyvenimą atėjo paslaptingas aromaterapijos mokslas ir menas, masažo, kaip prisilietimo stebuklo paslaptys, Reiki filosofija, Dr. Bacho žiedų terapija ir theta gydymas.

Kiekvieną naują patirtį pirmiausia išbandau pati, patiriu jos jėgą, priimu į savo gyvenimą.Tvirtai tikiu, kad pas mane visi dalykai ateina todėl, kad jie yra reikalingi mano vidiniam augimui. Tereikia išdrįsti atsiverti netikėtiems potyriams, kurie dažniausiai būna bauginantys.Tokia žmogaus prigimtis: kai nežinia išveja iš ramios oazės, dažnai vadinamos “komforto zona“, tada protas – biurokratas surašo taisykles, kurios užkerta kelią tobulėjimui. Taigi, prireikė daug valios pastangų, drąsos, ištvermės, kantrybės, sugebėjimo nepasiduoti, nepaklusti kitų nuomonei ir apginti savo idėjas.

Anatole France posakis Atsitiktinumas – tai Apvaizdos slapyvardis, kai jis nenori pasirašinėti savo tikruoju vardu“lydi mane kiekviename žingsnyje.

Prabėgus trejiems metams po mano ištartos frazės “daugiau niekada nieko nemokysiu“, aš stovėjau prieš studentų auditoriją, pasakodama jiems apie kvapiąsias augalų substancijas.  Viduje kažkas šelmiškai nusikvatojo.“Niekada nesakyk niekada“ ir aš pasidaviau aukštesniajam vedimui, nes dalintis savo žiniomis ir patirtimi yra mano aistra. Plačiai žinomas posakis:“susirask mylimą veiklą ir tau niekada nereikės dirbti“ tapo mano credo.

Aš ją suradau, savo mylimą veiklą.

Ji yra daugialypė, apimanti keletą sričių – augalų gydančiąsias savybes, prisilietimo bei žodžio gydomąją galią, žmogaus, kaip visatos dalelės suvokimą ir visa tai veda į asmeninį augimą – dvasioje, sieloje ir kūne. Augu aš drauge su savo mokiniais, kurie tuo pačiu yra ir mano mokytojai. Širdis džiaugiasi, kai pavyksta išlipti iš duobės ir verkia, kai mano noras padėti kitam pasirodo per silpnas ar visai nereikalingas, nes juk pats žmogus turi norėti pasveikti, pasikeisti ir žengti nauju keliu.

Supratau, kad mano gyvenimas daugiau niekada nebus nuobodus, bet nebus ir lengvas, bet užtai jis visada įdomus. Kiekviena diena man – šventė, kiekvienas naujas žmogus – mano geriausias mokytojas, kiekviena akimirka – stebuklas.

*****************************************************************************************

Kvalifikacija:

 

Sertifikuota nepriklausoma Theta gydymo metodo praktikė.

Dėst.Vilma Urbanavičienė, Ana Kukienė, Vitalius Prascienius, Lietuva (2015 -2016)

https://www.thetahealing.com/search.html?action=search&search%5Bname%5D=R%C5%ABta+Lenkauskien%C4%97&search%5Bcity%5D=Kaunas&search%5Bstate%5D=&search%5Bcountry%5D=&search%5Blanguage%5D=Lithuanian&search%5Bwilling_to_travel%5D=0&Search=search

 

Sertifikuota nepriklausoma Dr.Bacho žiedų terapijos praktikė. Dėst. Anne Dalziel, Škotija;Tessa Jordan, Didžioji Britanija. (2013 – 2015.02.20)

( http://www.bachcentre.com/found/ref/lithuania.php)

Kiti kursai:

“Giliųjų raumenų masažas“ (50 ak. val.) Sathyarthy Peloquin, JAV

“Klasikinis švediškas masažas“ (60 ak.val.) Tarptautinė Estijos masažo akademija. Dėst. K.Lahe

“Kliento tyrimo metodai“ ( 20 ak.val.) Tarptautinė Estijos masažo akademija. Dėst.V.Tsimerman

„Holistinis kūno masažas“ (40 ak.val.) dėst.Rūta Stratkauskienė

“Masažo specialisto energetikos apsauga” ( 8 ak.val.) dėst.Aleksandr Jermolajev

„Lipolitinis kompresinis masažas“ (12 ak.val.) dėst.Aleksandr Jermolajev. Ryga

„SPA masažas, masažas pintomis ir lavos kriauklėmis“ (12 ak.val.) MEGA SPA dėst. Aleksandr Gončiarov (Maskva)

„Formuojantis veido masažas“ (16 ak.val.) dėst. Aleksandr Jermolajev. Ryga

REIKI First degree. dėst. Dalia Braziulytė – El Amary

„Train The Trainer Course“ [comfort zone] (40 ak.val.) Parma, Italy

Dr.Kurto Schnaubelto medicininės aromaterapijos seminaras „Aromaterapija, kokia ji dar nebuvusi“ (16 ak.val.)

Femina Bona. SPA terapijos specialistas ( 144 ak.val.) Aromaterapijos masažas ( 36 ak.val.) dėst.Rima Balaišienė

 

 

 

 

 

 

Reklama

2 komentarai “APIE

 1. Sveika mieloji,
  Esu dekinga Kūrejui už Buvimo grožį ir Jus. Išgirdau iš Anos…nuostabu. Perskaičiau viską ir dar labiau nudžiugau..
  Kai prieš keletą metų grįžau į Lietuvą- daug ko nežinojau ( kaip ir dabar)..viduje paklausiau save-
  kas bus ta, kuri atveš į Lietuvą Bacho žiedų terapiją?? Vokietijoje susipažinau su ja daugiau nei prieš dešimtmetį. Per tuos metus su manim Rescue buteliukas visada 🙂 Ir štai- Jūs..
  Bachas Lietuvoje. Dėkoju ir lenkiuosi prieš Jus ir Kūrėją ir noriu jau dabar Jus apkabinti.
  Bazinį Theta kursą lankiau pas Aną, mūsų Angelą Sargą. Matau šviesą tunelio gale. Esu paprasta masažuotoja ir nebežinau ar teisingai esu:):)
  Nuo Birštono iki Kauno- katinėlio šuolis.
  Šiandien viena iš Dienų- kai aplink viskas regis Dievas.
  Sakau iki pasimatymo
  Pagarbiai Rita Caliva

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.