Apie mane

 

“…provokuojančios akimirkos be galo svarbios. Nepatogios, mes jų vengiam ir nenorim, nelaukiam, bet kaip tik jos yra ir gyvenimo, ir šeimos, kiekvieno iš mūsų, kasdienybės, darbų variklis. Būtent jos priverčia mus būti geriausiais, nes išgrynina.“

A.Toliatas “Gerumo liūnas“

 

 

 

 

 

Esu Rūta Lenkauskienė, kaunietė. Mane visada domina tai, kas nauja, neįprasta, nepatirta. Naujovės dažnai ateina per asmenines skaudžias patirtis, o tada norisi jomis pasidalinti, padėti kitiems, einantiems panašiu gyvenimo keliu. Sunkiais gyvenimo etapais visada pasirodo tinkamas žmogus ar įvykis – Mokytojas.

Taip į mano gyvenimą atėjo aromaterapija, masažo ir prisilietimo stebuklo paslaptys, kūno terapija, Reiki ir Dr. Bacho žiedų terapija. Kiekvieną naują patirtį pirmiausia išbandau pati, patiriu jos jėgą, priimu į savo gyvenimą.Tvirtai tikiu, kad į mano gyvenimą visi dalykai ateina todėl, kad jie yra reikalingi mano vidiniam augimui. Tereikia išdrįsti atsiverti netikėtiems potyriams, kurie dažniausiai būna bauginantys.Tokia žmogaus prigimtis: kai nežinia išveja iš ramios oazės, dažnai vadinamos “komforto zona“,tada protas – “biurokratas“ surašo taisykles, kurios užkerta kelią tobulėjimui. Taigi,prireikia valios pastangų, drąsos, ištvermės, kantrybės, sugebėjimo nepasiduoti ir apginti savo idėjas, nepaklusti kitų nuomonei.

Ilgai ieškojus, visas šias svarbias savybes suradau anglų gydytojo, homeopato, bakteriologo Edvardo Bacho sukurtoje žiedų esencijų gydymo sistemoje. Teisingiau pasakius, buteliukas pats “atėjo“ man į rankas būtent tada, kai jo labiausiai reikėjo.

Mėgstu posakį: “Atsitiktinumas – tai Apvaizdos slapyvardis, kai jis nenori pasirašinėti savo tikruoju vardu“, nes tokį poveikį jaučiu kiekvieną savo nuostabaus gyvenimo dieną. Už tai esu dėkinga iš visos širdies!

***************************************************************************************************************

 

 2015 vasario 20 d. mano trejų metų studijas apvainikavo Dr.Bacho terapijos praktiko diplomas – pirmasis Lietuvoje!

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s