Viskas su tavimi yra gerai.

Jeigu jauti nerimą, truputį baimės, jei jauti po kūną vaikščiojančius virpuliukus, jei jautiesi lyg uždarytas greitpuodyje ir tave apėmusi Vyšninės slyvos (pagal dr.Bacho žiedų terapiją) būsena – viskas su tavimi yra gerai, nes galbūt tu patiri perkrovas, eidamas į naują žmonijos ir visos Žemės evoliucijos lygmenį.

Jeigu jautiesi taip, lyg nežinotum kur esi, neatpažįsti vietos, kurioje esi, neatpažįsti savęs – viskas su tavimi yra gerai, nes mes, kaip žmonija jau iškeliavome iš tridimensinės realybės, kuri vibravo patriarchalinėmis energijomis – prievarta, kontrole, kai mus prijaukino, treniravo, tada lengvai palaužė ir pavergė. Dabar mes susigrąžinome savo galią, kurią, būdami žemesnio sąmoningumo, atidavėme ar pardavėme. Taip atpažįstami neigiami Vynmedžio aspektai (pagal dr.Bacho žiedų terapijos sistemą).

Jeigu jauti skausmus fiziniame kūne – sąnarių, kaulų, dantų, visų kietų struktūrų – taip veikia saturniškos energijos, kurių pagalba mūsų protėviai primena apie savo palaikymą ir ragina mus keistis. Saturno energijos susijusios su apribojimais, senatvės ir mirties baime. Viskas su tavimi yra gerai – taip vyksta tavo kūno adaptacija prie pakitusių, aukšto dažnio Žemės Gajos vibracijų. Todėl būtina skirti savo fiziniam kūnui tiek dėmesio, kiek jis prašo, pamaloninti šilta druskų ir aromatų vonia, masažu su šiltu aliejumi, veido kauke, arbata, mėgstama knyga, miegu ir viskuo, ko anksčiau neleidau sau dėl bet kokių priežasčių. Dabar tu nusipelnai paties didžiausio gėrio, tu privalai pasirūpinti savo kūnu, kad tavo nubudusi dvasia turėtų Šventyklą, kurioje galėtų gyventi ir tu skleistum šviesą.

Jeigu pastebėjai, taip vadinamą atminties praradimą, kad menamai užmiršti veiksmą, vos pabaigi jį – viskas su tavimi yra gerai, nes praeitis yra eliminuota iš Naujosios Žemės lauko, egzistuoja tik “čia ir dabar“ akimirka. Buvimas joje padeda išlaikyti ramų protą, vidinį susitelkimą ir stiprybę viduje, tuomet yra patiriama teigiama Alyvmedžio būsena (pagal dr.Bacho žiedų terapiją) – dvasinė ir fizinė regeneracija, fizinio kūno gijimas ir atsinaujinimas.

Jeigu pastebi, kad pakito tavo “matymas“ – viskas su tavimi yra gerai, nes vidinis regėjimas, kai fizinės akys yra užmerktos, yra nepalyginamai galingesnis. Ar pastebėjai, koks galingas yra klausymas širdimi, kai tu esi vienumoje ir visiškoje tyloje? Jei pastebi, kaip skamba tyla – viskas su tavimi yra gerai, tavo pojūčiai prisitaiko prie aukšto dažnio virpesių ir tave erzina minios triukšmas, iš televizijos sklindantis programavimas, tu jauti padidintą jautrumą aplinkai. Ir tai praeis, tavo psichika adaptuojasi prie aukšto dažnio vibracijų, todėl dabar pasaugok save nuo žemo dažnio aplinkos poveikio. Pagelbėti tau gali graikinio riešutmedžio esencija (pagal dr. Bacho žiedų terapiją).

Jeigu kas nors tau sako, kad tu tinginiauji ir nieko neveiki, tai netiesa. Tavyje gyvas autentiškas poreikis išbūti pokytyje, pernešti pasikeitusių, aukštų vibracijų nešamas perkrovas. (Kaip jas patiria astronautai, kildami į kosmosą). Paprašyk Visatos, kad viskas, kas reikalinga tavo naujam pokyčiui, būtų integruota tada, kai tu mėgaujiesi, pačiu harmoningiausiu būdu.

Senų struktūrų liekanos tavyje gali pasireikšti pykčiu ar netolerancija kitiems žmonėms, situacijoms, gydymo metodams ar prievartos mechanizmams – viskas su tavimi yra gerai, prisimink, kad tu jau išeini iš tų žemų vibracijų lauko, jau nebenaudoji ribojančių mąstymo modelių, nes jie buvo laikini ir reikalingi, kad galėtum išgyventi tridimencinėje realybėje. Apsaugok save, išmokdamas pasakyti “ne“, kaip moko Širdažolė dr. Bacho žiedų terapijos sistemoje. Būk autentiškas, klausykis Lokio savyje, pasitark su vidine Žyne, pamaitink Lokį sąmoningu kvėpavimu, maldomis ir meditacijomis, bei sveiku, gyvybingu maistu.

Jei pastebi, kad iš tavo gyvenimo pasitraukė emocinio valgymo šmėkla – viskas su tavimi yra gerai, nes persitvarkęs fizinis kūnas jau atskiria žemų dažnių virpesius “negyvame“ maiste. Vaistinės dirvuolės energija (pagal dr. Bacho žiedų terapiją) padės pereiti pasirinkimų kupiną etapą. Tikriausiai tu jauti, kad esi stumiamas pasirinkti, ar patikti ir įtikti kitiems, ar klausytis savo širdies, o tavo kūnas niekada neleis tau apgaudinėti, jis primins kūno skausmais apie tai, kad išduodi save.

Jeigu pastebi, kad keičiasi žmonės tavo aplinkoje, dauguma palieka tave – viskas su tavi yra gerai, nes išeina tie, kurie nesusilygiuoja su tavo pakitusiu aukštu dažniu. Nenusimink, į jų vietą ateis kiti, su kuriais tu jausi širdies ryšį, suprasi be žodžių.

Jeigu tu patiri panikos priepuolius ir nerimą – viskas su tavimi yra gerai – tai tavo Ego patiria kasdieninius smūgius, kai jis nebegali groti pirmu smuiku, vadovauti, kontroliuoti ir dominuoti. Tu paleidi senus mąstymo ir elgesio modelius, tau tik reikia išbūti, ir ši nepatogi protui būsena pasikeis, o tada tu įeisi į beribes laimės ir meilės vibracijas.

“Ar aš vis dar esu sveiko proto?“ – jei kyla toks klausimas, viskas su tavimi yra gerai, tu tik patiri didelius pokyčius, daug realybių ir tavo psichika patiria perkrovas. Mažai kas gali paaiškinti, kas vyksta, remdamasis racionaliu protu, o tai, kas nėra racionalu yra nepriimtina. Viskas yra gerai, nes Naujoji realybė matuojama širdimi ir intuicija. Tu priprasi. Ir aš priprasiu. Nuoširdžiai palaikydami vieni kitus, mes praeisime šį etapą. Jis be galo įdomus, nes suteikia nesibaigiančius resursus tobulėjimui.

Ir su manimi viskas yra gerai. Ir aš einu per tai, apie ką dalinuosi. Ir galiu pagelbėti tau, jei yra sunku.

*******************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.