Aštuoneri drugelio metai.

Aštuoneri „Drugelio efekto“ metai. Skaičius 8 simbolizuoja begalinį judesį iš viršaus į apačią ir atgal. Ranka, piešianti šį ženklą, yra vedama su skirtinga jėga: pakilimui reikia valios, drąsos, pastangos, o nusileidžiama su vėjeliu, linksmai ir džiaugsmingai. Jeigu atskirai išrašyčiau žodžius, kuriais apibūdinau aštuonetuko piešimą, jie taptų raktiniais arba simboliniais, nusakančiais mano aštuonerių metų kelionę. “Drugelio efektas“ – mano vaikas, užaugęs, subrendęs ir gyvenantis savo autentišką gyvenimą. Savo kelyje sutiktus bendrakeleivius jis švelniai paliečia sparnu ir juose kažkas pasikeičia. Stebėti žmonių pokyčius yra didžiulis malonumas. Pokyčiai kituose sukelia pokytį ir manyje – tame ir slypi drugelio efekto prasmė.

Dėkoju visiems, kurie esate drugelio efekto paveikti, dėkoju visiems, norintiems patirti švelnaus, tačiau kryptingo vidinio pokyčio energiją.

Tą dieną, kai tavo pečius prislėgs našta ir tu klupsi,

Tepašoka molis, kad tu neparpultum.

O kada tu prie pilko lango akis pražiūrėsi

ir į tave įsigaus netekties šešėlis,

te spalvų marginys: mėlyna, žalia, raudona ir dangiškai žydra –

prikelia tavyje džiaugsmo pievą.

Kada drobė išdils

minties luoto dugne

ir po kojom juoduos

vandenyno dėmė,

tenusidriekia per bangas

geltonas mėnesienos takas,

kad tu saugiai sugrįžtum namo.

Tegu būna tau žemė dosni.

Tegu būna šviesa tau šviesi.

Tegu būna palankūs tau protėviai.

Ir te vėjas tykus

Tave gobia šitais

MEILĖS ŽODŽIAIS

lyg nematomu apsiaustu,

saugančiu tavo gyvenimą.

Malda, užrašyta A.irJ.Juškų muziejuje. Vilkija
Foto: Jolita Dominienė, montažas: Kotryna Lenkauskaitė

2021 rugsėjo 20 dieną 19 val.prasideda visiškai naujas kursas, kuris apjungia mano ilgametes patirtis – “38 Lokio žingsniai“. Šio kurso metu vyks stebėjimas – savęs ir augalo. Laukia labai intensyvus, tačiau įdomus laikotarpis. Kiekvieną dieną nugyvensime su vis kitu augalu, stebėdami charakterio savybių apraiškas savyje. Kiekvieną dieną lydėsiu jus, pateiksiu priemones ir instrumentus, kaip visas savo savybes, visas sielos dalis priimti su meile, išgydyti ir atrasti vidinę ramybę ir proto taiką.

Šiame kurse, kurį pavadinau žaidimu gali dalyvauti visi, kam yra įdomus kelias į savo emocijų atpažinimą per augalus, jų stebėjimą ir naudojimą įvairiomis formomis. Kviečiu į šį žaidimą tuos, kurie yra pabaigę pažintinį dr.Bacho terapijos kursą ir nori atnaujinti žinias ir į jau pažįstamą sistemą pažvelgti kitu aspektu. Kviečiu prisijungti naujai pažinčiai visus tuos žmones, iš kurių gaunu daug prašymų apie internetinį kursą (nes laikmetis įrodė, kad tai yra patogu).

Kiekvienas, kuriam širdis suvirpėjo skaitant šias eilutes, priims iš šio žaidimo tiek, kiek yra pasiruošęs priimti. Kviečiu drąsiai nerti į šią kelionę, juk kiekviena kelionės būna vidinė ir išorinė. Kiekvienos kelionės pabaigoje mes būname kitokie, nei pradėjome ją.

Išsamiai apie kursą čia:

ŠIANDIEN PASKUTINĖ DIENA, KAI UŽSIREGISTRAVUSIEJI Į “38 Lokio žingsnius“ su KODU “DRUGELIO EFEKTUI 8“, (IKI RUGSĖJO 6 DIENOS 24 VAL.) GAUNA YPATINGĄ KAINĄ 338 € vietoje 380 € . Registracija el.paštu: leruta@gmail.com

************************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.