Durys į nežinomybę

Pirmoji rugsėjo diena man lyg DURYS, už kurių laukia nežinomybė. Kas man yra NEŽINOMYBĖ? tai, ko aš nežinau, niekada nepatyriau arba, paprasčiausiai, pamiršau. Kartais nežinomybė sukelia nerimą ir baimę, nuo kurios norisi bėgti, o kartais – jaudulį, smalsumą, lyg drugeliai pleventų pilve. Su patirtimi ateina pasitikėjimas, tada vidinis žinojimas palydi iki tų durų ir pirštai paliečia šaltą metalo rankeną. Ta akimirka, kai girgždėdamos veriasi durys, kai nuo jaudulio trūksta oro ir daužosi širdis yra tokia ypatinga ir nepakartojama. Atveriant kiekvienas duris, laukia visiškai nauji potyriai, kurių aš dar nepažinau. Aš visada galiu rinktis – užverti duris ir pabėgti, arba įkvėpti ir žengti pirmą žingsnį.

Prieš aštuonerius metus atvėriau duris į nežinomybę ir paleidau į gyvenimą “Drugelio efektą“. Pradžioje tai buvo tinklaraštis, vėliau – studija, kurioje vyko įvairios veiklos, būrėsi bendraminčiai. Drugelis seniai jau užaugo ir subrendo, jis gyvena savarankišką ir pilnatvišką gyvenimą, nuolat paliesdamas savo švelniu sparnu ir suteikdamas daug meilės ir gėrio.

Prieš trejetą metų aš vėl stovėjau prie naujų durų ir su didžiuliu jauduliu laikiau už letenos savo mažylį “Lokį“, kaip tikra mama bijodama paleisti į gyvenimą, saugodama, kad jo nenuskriaustų. Šiandien “Lokys“ jau suaugęs ir su juo keliauja būrelis drąsiausių, kurie pirmieji patikėjo juo ir išėjo į ilgą “Kelionę su Lokiu“.

Šiandien aš vėl stoviu prie naujų durų ir jaudulys nei kiek ne mažesnis, nes “Lokys“ pradeda visiškai naują ir dar nepažintą kelio etapą – 38 Lokio žingsnius. Kiekvienoje kelionėje aš nuolat aptinku išminties lobius. Paskutinėje mano kelionėje Lietuvoje, iš ilgamečio mūsų gimtinės tradicijų, dainų ir lietuvybės puoselėtojo lūpų išgirdau frazę, kurią atmintyje užrašiau aukso raidėmis: “Ar tai tavo idėja? Tai, kas jei ne tu gali ją įgyvendinti?“

O naują etapą, prasidedantį šiandien, kviečiu patirti su rašytojos Susan Greg malda:

Tegul mano ketinimai būna aiškūs, tyri ir kupini meilės.

Te aš visada skleisiu šviesą.

Leisk man visada būti švelniai ir mylinčiai save ir visus.

Tegul mano gyvenimas pakelia visų šalia manęs esančių žmonių dvasią.

Tegul mano buvimas laimina visus sutiktuosius, o jie telaimina mane.

Tegul visos mintys ir darbai, kuriems trūksta meilės, prisilietę prie manęs, išgyja, nes aš iš tiesų esu Meilė ir Šviesa.

Leisk man pasitikti kiekvieną dieną su šypsena, o mano širdis tebūna kupina dėkingumo už šią akimirką.

Tegul mane gyvenime visada lydi Meilė, Šviesa ir Juokas.

Ramunės Kerdokaitės foto. A.ir J.Juškų muziejus, Vilkija

2021 rugsėjo 20 dieną 19 val.prasideda visiškai naujas kursas, kuris apjungia mano ilgametes patirtis – “38 Lokio žingsniai“. Šio kurso metu vyks stebėjimas – savęs ir augalo. Laukia labai intensyvus, tačiau įdomus laikotarpis. Kiekvieną dieną nugyvensime su vis kitu augalu, stebėdami charakterio savybių apraiškas savyje. Kiekvieną dieną lydėsiu jus, pateiksiu priemones ir instrumentus, kaip visas savo savybes, visas sielos dalis priimti su meile, išgydyti ir atrasti vidinę ramybę ir proto taiką.

Šiame kurse, kurį pavadinau žaidimu gali dalyvauti visi, kam yra įdomus kelias į savo emocijų atpažinimą per augalus, jų stebėjimą ir naudojimą įvairiomis formomis. Kviečiu į šį žaidimą tuos, kurie yra pabaigę pažintinį dr.Bacho terapijos kursą ir nori atnaujinti žinias ir į jau pažįstamą sistemą pažvelgti kitu aspektu. Kviečiu prisijungti naujai pažinčiai visus tuos žmones, iš kurių gaunu daug prašymų apie internetinį kursą (nes laikmetis įrodė, kad tai yra patogu).

Kiekvienas, kuriam širdis suvirpėjo skaitant šias eilutes, priims iš šio žaidimo tiek, kiek yra pasiruošęs priimti. Kviečiu drąsiai nerti į šią kelionę, juk kiekviena kelionės būna vidinė ir išorinė. Kiekvienos kelionės pabaigoje mes būname kitokie, nei pradėjome ją.

Išsamiai apie kursą čia:

PIRMIEJI DALYVIAI, UŽSIREGISTRAVUSIEJI Į “38 Lokio žingsnius“ su KODU “DRUGELIO EFEKTUI 8“, IKI RUGSĖJO 6 DIENOS, GAUNA YPATINGĄ KAINĄ 338 € vietoje 380 € . Registracija el.paštu: leruta@gmail.com

************************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.