38 Lokio žingsniai

Man šis kursas buvo reikalingas ko gero labiausiai savidisciplinos susigrąžinimui. Kartu su juo grįžo džiaugsminga kasdienė mankšta, dienoraščio rašymas, savo jausmų fiksavimas. Be to, kaip ir rašote savo laiške, apie palaikymą, man buvo reikalinga palaikanti bendraminčių erdvė dalinimuisi, gilesniam savęs suvokimui. Apskritai kurse buvo nepaprastai naudinga simbolika, archetipai, viso to stebėjimas savo kasdienybėje, per tai man pradėjo vertis simboliniai sapnai, kuriuos pradėjau suprasti. Viskas buvo vertinga, laiškai, žinios, bendrystė, palaikymas, vedimas. Dėkoju, Rūta už jūsų buvimą šalia, už laiku ir vietoje pasakytus žodžius, už nuoširdumą ir mylinčią erdvę.

Asmeninių transformacijų žaidimo “Lokys“ dalyvė Asta

Dalyvių atsiliepimai, kuriuos skaitau ne vieną kartą, suteikia žinojimą, kryptį, jie motyvuoja, džiugina ir patvirtina, kad einame teisingu keliu. Aštuoneri metai, kiekvieną autorinę programą praeiname drauge – grupė ir aš. Visi drauge atliekame tas pačias užduotis, pasidžiaugiame rezultatais, aptariame sunkumus, pasijuokiame iš silpnybių, džiaugsmingai integruojame išmoktas pamokas į kasdienį gyvenimą.

Kitų pažinimas yra išmintis,

Savęs pažinimas yra šviesa.

Norint valdyti kitus, reikia jėgos,

Norint valdyti save, reikia stiprybės. 

Laodzi

2021 metų rugsėjo 20 d. – NAUJAUSIA asmeninių transformacijų žaidimo versija – “38 Lokio žingsniai“.

Asmeninių transformacijų žaidimas “Lokys“yra autorinis praktinis metodas, skirtas gilesniam savo emocijų  pažinimui, sėkmingai taikomas skirtingo amžiaus suaugusiųjų grupėse nuo 2018 metų. „38 Lokio žingsniai” – pati naujausia šio žaidimo versija, apjungianti praktinius asmeninio tobulėjimo įrankius, kurie yra laiko patikrinti ir keletą metų sėkmingai naudojami grupėse, jų teigiamais rezultatais džiaugiasi dalyviai.

Šiame naujame žaidime pristatomas visiškai kitoks požiūris į britų gydytojo Edvardo Bacho atrastą žiedų terapiją – per augalo formą ir funkciją į žmogaus asmeninių savybių atpažinimą.

Pagrindiniai “lokiški” principai:

 • Patirk
 • Leisk būti
 • Priimk
 • Pamilk
 • Tik tada transformuok

suformuoja asmeninių pokyčių ilgalaikiškumą.

ŽAIDIMO TIKSLAI:

 • Atpažinti,
 • Suaktyvinti,
 • Ištobulinti savo individualius TALENTUS.

ŽAIDIMO METU NAGRINĖSIME:

 1. Gamtoje atsispindi dieviškoji tvarka, ne chaosas. Kaip augalų pagalba atpažinti savo didžiąją sielos pamoką ?
 2. Augalo forma, kaip sakraliosios geometrijos apraiška, ir jos poveikis žmogui.
 3. Kuriai sielų grupei priklausote jūs ir kokia jūsų misija Žemėje?(remiantis dr.Bacho 38 žiedų terapija).

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

 1. KODĖL LOKYS ?

Lokio simbolis sutinkamas įvairiose senovinėse pasakose nuo pat kuriančiosios žmonijos aušros. Senovės žmonėms lokys įkūnijo prisikėlimą. Lokio patelė, praleidusi visą žiemą miegodama, pavasarį pabunda, ir ne viena – su jaunikliu. Clarissa Pinkola Estes, jungistinės psichologijos atstovė, rašo, kad šie žvėrys – tai puikiausia mūsų visų gyvenimo metafora: tai, kas atrodė negyva, ne tik atgyja, bet ir pagausėja. Lokys siejamas su senovės graikų ir romėnų deivėmis Artemide ir Diana, kurios teikė moterims gebėjimą susekti, atpažinti ir išrausti visa ko dvasinius pradus. Japonams lokys – tai ištikimybės, išminties ir stiprybės simbolis. Lokys, kaip dvasios dalis, gali būti suvokiamas kaip tam tikras mūsų gebėjimas reguliuoti savo emocinį gyvenimą.

 • KODĖL ŽAIDIMAS?

„Gyvenimas – tai žaidimas, žaisk jį“. Žaidimas visada turi pavadinimą, temą, trukmę, taisykles, priemones t.y. „žaislus“, žaisdamas žaidėjas mokosi, klysta, tobulėja, džiaugiasi laimėjęs ir pyksta pralošęs, griūna ir keliasi, eina pirmyn. Kiek bebūtų žmogui metų, viduje gyvenantis vaikas visada trokšta žaisti.

 Rašytojas Robin Sharma patvirtina, kad „vaikai nuolatos svajoja, o kai suaugęs žmogus išsako kokią nors neįprastą mintį, kiti iš jo pasijuokia. Nieko tokio. Visų laikų vizionieriai pradžioje būdavo išjuokiami. Tik vėliau, jų atkaklus darbas ir pastangos pradžiugindavo juos pačius ir pelnė pripažinimą ir šlovę. Visuomenė užhipnotizuoja, sukiša į dėžutę, nustato ribas ir taisykles, tačiau kiekvieno žmogaus vidines vertybes atspindi kasdieninis jo elgesys.” Kodėl gi nesužaidus? Kada, jeigu ne dabar?

 • KAIP VYKSTA TRANSFORMACIJA?

“LOKYS” tai – ŽINIOS + PALAIKYMAS + ĮKVĖPIMAS = ILGALAIKIAI POKYČIAI.

Ar pastebėjote, kad gausybė seminarų, knygų ir sertifikatų nesukuria pokyčių gyvenime, juos sukuria gautų žinių praktinis pritaikymas kasdieniame gyvenime. Visi pokyčiai pradžioje būna nepakeliami, todėl jūsų  valios pastangas sustiprina palaikymas, kurį gaunate grupėje. Tik ilgalaikis ir disciplinuotas darbas duoda norimą rezultatą.

Sunku? Ar esi čia dėl lengvo, ar dėl įdomaus ir džiaugsmingo kelio?

Transformacija – tai naujų aspektų aktyvavimas, evoliucinė programa. Visata evoliucionuoja dėka transformacijos procesų. Transformacijos yra tai, kas išlieka amžinai.

 • KODĖL ASMENINĖS TRANSFORMACIJOS?

Nesveikus santykius su kitais žmonėmis galima išgydyti, tačiau pradėti pokyčius reikia nuo SAVĘS:

 • išdrįsti būti nuoširdžiam pačiam su savimi,
 • prisiimti atsakomybę už visus savo veiksmus,
 • valdyti savo paties reakcijas,
 • atsiverti nežinomybei,
 • tikėti savo pasirinkimu,
 • visada užbaigti pradėtus darbus.

Kiekvienas šios Žemės Keliautojas keliauja savo Kelią jam priimtinu ritmu ir nors jam galima patarti ir pagelbėti, savo Kelią jis turi nueiti pats.

 • KODĖL ŽAIDIMAS TOKS ILGAS?
 • Moksliniais tyrimais įrodyta ir patvirtinta (University College of London), kad 66 dienas atliekamas naujas veiksmas tarsi „instaliuojamas” į smegenis, kurių veikimas toks pats, kaip kompiuterio. Naujai išmoktas dalykas integruojamas į kiekvieną kūno ląstelę, o naujai atsiradusi neuronų jungtis yra stiprinama ilgą laiką ir nuosekliai atliekant tą patį veiksmą. Taip atsiranda automatizmas, kūnas „išmoksta” atlikti naują veiksmą, disciplinuotai atliekami veiksmai ugdo valią. Gauti rezultatai paskatina smegenų hormonų – oksitocino, serotonino, dopamino – gamybą ir žmogus pradeda gyventi džiaugsmingą, laimingą ir pasitenkinimo kupiną gyvenimą.
 • Mokymasis visą gyvenimą (angl.“life-long learning”) – visada tinkama investicija. Naujų dalykų mokymasis skatina naujų smegenų neuronų jungčių formavimąsi, o tai yra prevencinė priemonė, užkertanti kelią įvairioms degeneracinėms ligoms (Alzheimerio, Parkinsono).
 • Bendraminčių susitikimai padeda išlaikyti ir stiprinti socialinius įgūdžius, kurie su amžiumi silpnėja ir nyksta. Vienintelis būdas įvaldyti ką nors nauja – treniruotis.
 • TĘSTINUMAS = NEUROPLASTIŠKUMAS = ILGALAIKIŠKUMAS = TRANSFORMACIJA = GERA NUOTAIKA = PUIKI SVEIKATA = NAUJAUSIA SAVO PATIES VERSIJA.

Kaip vyks “38 Lokio žingsniai“?

Kodėl 38 žingsniai?

 • Dr.Bacho žiedų terapijos sistemą sudaro 38 žiedų esencijos. Kiekvienas žiedas yra simbolinė emocijos išraiška, kuri gali pasireikšti kaip teigiama charakterio savybė arba kaip šešėlis. Šiame žaidime mokysimės atpažinti ir patirti savo emocijas, remdamiesi augalo forma ir funkcija.
 • Rugsėjo 20 d. 19 val.ĮVADINIS Zoom seminaras, skirtas supažindinimui su žaidimo tikslais, struktūra ir metodais.(+ įrašas) Pirmoji savaitė skirta savarankiškoms užduotims ir galutiniam apsisprendimui dalyvauti programoje – žaidime.
 • Pirmasis Lokio Žingsnis – rugėjo 27d.(pirmadienį)
 • Spalio 13 d. 19 val. Zoom susitikimas, skirtas dviejų savaičių etapo aptarimui ir pasidalinimui potyriais bei klausimams ir atsakymams.(+Įrašas)
 • Spalio 27 d. 19 val.Zoom susitikimas, skirtas keturių savaičių aptarimui ir pasidalinimui bei klausimams ir atsakymams.(+ Įrašas)
 • Lapkričio 18 d. 19 val. BAIGIAMASIS Zoom seminaras, skirtas apibendrinimui (+Įrašas)
 • FB uždara grupė bendravimui, palaikymui ir rašymo užduočių pasidalinimui. Savarankiškų užduočių atlikimas padės kiekvienam individualiai įsigilinti į sritis, kurioms reikia skirti daugiausiai dėmesio.
 • Kiekvieną dieną nuo pirmadienio iki penktadienio į savo elektroninį paštą kiekvienas dalyvis gauna medžiagą. (siunčiama iš vakaro).
 • Šeštadienis skiriamas refleksijai apie tos savaitės potyrius.#NEUŽLAIKYK UŽDUOTIS (parašyti savo potyrius uždaroje FB grupėje arba ir /arba tvarios holistinės bendruomenės uždaroje grupėje)
 • Sekmadienis skiriamas poilsiui (sekmadienio vakarą – nauja užduotis pirmadieniui).
 • Viso: 38 dienos /žingsniai (38 archetipiniai augalai) + 16 savaitgalio dienų + 2 dienos (įvedimui ir apibendrinimui) =56 dienos. Tolimesnis įgytų žinių integravimas ir praktinis naudojimas sutvirtina pokyčius.

ŽAIDIMO PRADŽIA – RUGSĖJO 20 DIENĄ

ŽAIDIMO PABAIGA – LAPKRIČIO 18 DIENĄ.

INVESTICIJA – 380 .

Pirmasis zoom susitikimas – dovana.

Įskaičiuota: 38 dienas siunčiamos praktinės užduotys, 3 Zoom susitikimai + įrašai, uždara FB grupė palaikymui ir bendravimui.

RĖMIMAS: dalyvaudami asmeninių transformacijų žaidime „38 Lokio žingsniai“  jūs 10% paremiate medžių sodinimo PROJEKTĄ „Lokio giria“. Šis projektas derinamas, parašysiu vėliau apie idėją ir jos įgyvendinimą).Plačiau apie medžių atsodinimą galite sužinoti čia: https://www.fop.earth/


Jūsų vietą grupėje užtikrina 100 € registracijos mokestį. Sąskaita pavedimui bus atsiųsta, kai parašysite apie savo ketinimą dalyvauti. (dėl atsiskaitymo dalimis pagal asmeninį planą galima tartis asmeniškai)

Informacija ir pasiteiravimui: mob.tel.+370 68774541 Rūta/ arba el. paštu : leruta@leruta

Noriu padėkoti už vedimą🐻, už naujus metodus, už daug, kas padeda po truputį pertvarkyti požiūrį, mintis. Kelionė ilga, juda lėtai, bet tikrai. Skubos darbas yra vienadienis.  Klausimas buvo apie paskutinį mokymo ciklą. Jis kitoks, sudėtingesnis. Karantinas išmokė pereiti prie nuotolinio bendravimo, Patreon leido mėgautis dažniau įrašais. Kartais norėdavosi, kaip pradinukui, konkrečių namų darbų, kartais jausdavau, kad trūksta konkretumo. Bet vėliau išsirutuliodavo ir pajausdavau, ką turiu daryti. Galbūt sudėtinga yra eiti pačiai, bet ateina metas, kai ir studentai mokosi patys. Nežinau, koks bus sekantis etapas, bet jaučiu- keliausime toliau. Galbūt įprotis, gal poreikis, gal dar kažkas, bet pamokos, Patreon, laiškai palaiko, kažkur tempia tolyn, leidžia atrasti tai, kas jau metų metus buvo interneto platybėse. Dėkoju, kad buvote, esate ir būsite. Linkiu kūrybinių idėjų, minčių ir laukiu rudenio, kad po atostogų keliautume kartu.

Asmeninių transformacijų žaidimo “Lokys“ dalyvė Rita

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


2 mintys apie “38 Lokio žingsniai

 1. Atgalinis pranešimas: Drugelio efektas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.