Sulėtinu gyvenimo tempą. Viskam savas laikas.

Ar pasėjęs sėklą į dirvą, vis pakapstai pasižiūrėti, ar sėkla jau dygsta? Ar rauni morką, norėdamas pažiūrėti, ar jau pakankamai stora?

Jei atpažinai save, valio! ATPAŽINIMŲ VASARA TĘSIASI. Nors išėjome iš užtemimų koridoriaus, bet gyvenimas juk nepasibaigė, tik vienas jo etapas pasibaigė, tuo pačiu pradėdamas kitą, naują, kitokį. BITINĖ SPRIGĖ dr.Bacho žiedų terapijos sistemoje yra VIENIŠUMO grupėje. Neigiamos būsenos SPRIGĖS tipo žmogus nuolat “sragsi“, nes kenčia nuo vidinės įtampos, susierzinimo, kantrybės stokos. Jis trokšta, kad visi sumanymai ir darbai įvyktų akimirksniu. Tai būsena, nuo kurio tikrai “kenčia“ didelė dalis pasaulio gyventojų, nesvarbu kokio amžiaus, tautybės ar lyties jie yra.

Tai – mama, viską daranti už savo mažylį ir taip atimanti galimybę savo vaikui pačiam pajausti ir eiti savo sielos keliu. Tai – bandradarbis, keliantis balsą prieš naujoką, kuris tik susipažįsta su naujo darbo specifika ir viską daro lėtai. Tai – draugė, kuri pokalbio metu nuolat pertraukinėja ir neleidžia savo pašnekovei išsisakyti. Taip pasireiškia GODUMO YDA, godi asmenybė neleidžia kitam, esančiam šalia augti ir tobulėti.

Dėl didelio tempo BITINĖS SPRIGĖS tipo žmogus greitai išsikrauna, pavargsta, jo “baterijos išsikrauna“. O vienas lieka todėl, kad savo elgesiu ir negebėjimu IŠKLAUSYTI, atstumia visus. Žmogus neveltui turi dvi ausis ir vieną burną – kad daugiau klausytųsi ir mažiau kalbėtų. BITINĖS SPRIGĖS būsena gali būti trumpalaikė, tačiau gali būti ir charakterio savybė.

 • SULĖTINU GYVENIMO TEMPĄ, VISKAM SAVAS LAIKAS.

Jeigu praėjai visą užtemimų koridorių, tęsk toliau. Jeigu tik dabar prieš tavo akis atsirado šios eilutės – pradėk.

PATARIMAI, kaip padaryti savo gyvenimą laimingą:

 1. “ŽAISK GYVENIMĄ” – stebėk lyg filmą kino salėje. ĮDOMU!
 2. Kiekvieną rytą savo dienoraštyje užrašyk „ Aš pradedu kelionę su Lokiu, gaudau už uodegos Drakoną, prašau visų Šviesos Būtybių apsaugos ir vedimo“
 3. ATPAŽINK SAVO ĮSITIKINIMUSKiekvieną vakarą užrašyk savo dienoraštyje, ką pavyko atpažinti. Nieko nevertink.Tik užrašyk.
 4. Leisk tam būti. “Maitink” besąlyginės meilės energija, priimk tai, pamilk.
 5. ATLEISKnes atleidimas padeda atpažinti, kodėl tai buvo.
 6. Pajausk begalinį DĖKINGUMĄ įsitikinimui, žmogui, situacijai už galimybę tobulėti. Jeigu “voliojiesi” skausminguose praeities prisiminimuose, įsiskaudinimuose ir užgaulėse, suki užstrigusią plokštelę – IŠŠVAISTAI SAVO GALIĄ.
 7. Vandenio eros patirtys renkamos per pasimėgavimą ir džiaugsmą. STOP skausmui ir kančiai ! STOP kaltei ir gėdai!
 8. Palaimoje ir meilėje keliauK pirmyn savo gyvenimo Kelionę.
 9. Jeigu užsimirštI ir elgiEsi pagal pasenusius modelius, atkeliauja tavo TRENERIS ir suteikia tau RESURSUS TOBULĖJIMUI.
 10. Pradėk nuo Nr.1 .

Tegu kiekviena mūsų mokymosi ir darbo akimirka suteikia mums dar daugiau ryžto mokytis, tegu įkvepia dar daugiau aistros patirti tikrus dalykus, tikrus išgyvenimus ir atlikti jų vertus žygdarbius. Ugdydamiesi šias savybes mes pastebėsime, kad džiaugsmą teikti mums ima netgi mažiausios smulkmenos, o įvykiai, kuriuos pirmiau laikėme banaliais, duoda neribotų atradimų ir nuotykių galimybių. Džiaugsmas kyla iš paprastų gyvenimo dalykų, nes šie dalykai yra arčiausiai Tiesos. Kaip malonu juos atrasti!

Edward Bach “Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys“ 1930

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.