Tabula rasa

2019 spalis Oksitanija

Šešiolikta užtemimų koridoriaus diena. Pavyko! Šiandien aš pasiekiau savo Kelionės su Lokiu tikslą. Mano Drakonas – taip pat su manimi. Visko buvo toje kelionėje – pykčio, ašarų, nusivylimų, įsiskaudinimų, bet labiausiai džiaugiuosi mano ATPAŽINIMAIS. Tai – mano didžiausias turtas!

Šiandien – mano rankose “tuščia korta“ (afirmacinės kortos “Pažink save“) ir aš tai priimu, kaip žinią, kad laikas padaryti pauzę, atsikvėpti. “Tabula rasa“ – švari lentelė – senovės romėnai rašydavo ant vaškinių lentelių metaliniu rašikliu, o metaforiškai tai – nauja galimybė, tyra būsena. Kaip ir šios Mėnulio dienos simbolis – Gulbė, kuri yra altruizmo, gailestingumo, harmoningos dvasios transformacijos, aukščiausios visatos meilės ir susiliejimo su pasauline dvasia, išraiška.

Ši diena, skirta užbaigti pradėtus darbus, atiduoti skolas, paprašyti atleidimo ir atleisti, nutraukti nepageidaujamus, toksiškus santykius.

Šiandien yra tinkama diena peržvelgti viso užtemimų koridoriaus laikotarpio užrašus, pasidžiaugti kiekvienu pasiekimu, pasipuošti, daugiau būti gamtoje, nepradėti nieko naujo, leisti sau svajoti, leisti patirti malonumą, džiaugsmą ir pasitenkinimą.

Esu dėkinga visiems, kurie keliavo užtemimų koridoriumi, dalinosi savo patirtimis. Esu dėkinga sau už kantrybę, atkaklumą ir ryžtą užbaigti sumanymą. Džiaugiuosi, kad mano atviras pasidalinimas palietė, išjudino ir gydė ne tik mane, bet ir mano aplinką.

Dabar skirsiu laiko visoms patirtims integruoti, leisiu kūnui ilsėtis, nes mus pasiekiančias aukšto dažnio energijas kūnas turi atpažinti, priimti ir įkūnyti. O tada – vėl viskas iš pradžių – kitas tikslas, kita viršūnė, kita kelionė.

“Tai, ką žinojai prieš gimdamas, niekur nepradingo.

Tasai žinojimas glūdi tavyje, laukdamas lemiamos valandos.

Be abejonės, panorėjęs tikrai rasi kokį nors neįtikėtinai šaunų ir žaismingą būdą viską prikelti iš atminties.

Principai keičiasi pamažu.

Permainą pajusi tik tada, kai tai, ką pirma laikei teisinga,

jau taip nebeatrodys.

Richard Bach “Mesijo vadovas“

****************************************************

dav

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


1 mintis apie “Tabula rasa

  1. Ačiū, Rūta, su ilgesiu ir meile sugėriau kiekvienos dienos dalijimąsi,tapo lengviau,aiškiau,tvirčiau. Jei dar tiksliau aš vėl ūgtelėjau,pamaitinau alkstančią sielą…ir gavau lengvą spyrį į sėdimąją,nubudimui🥰.Taip buvo gera,apkabinu su šviesa ir meile širdyje. Pasiilgau…💗

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.