Visada pasitikiu Visata ir savimi.

Penkiolikta kelionės per užtemimų koridorių diena, jaučiu besiartinančią džiaugsmingą pergalės energiją, bet kartu iš sielos gelmės išnyra ATPAŽĮSTAMAS naujo etapo jaudulys. Šiandien – trečiadienis – Merkurijaus, greitai lakstančio proto diena, o dar pati Merkurijaus planeta, peržvelgianti nueitą kelio etapą (retrograde) jungiasi su Saule. Ši sąjunga visada neša teigiamą energiją, kūrybiškumą ten, kur yra komunikacija, infomacija, palaiko kalbėjimo ir rašymo talentą.

Šiandien aš žvelgiu į skepticizmo žiedą – GENCIJONĄ, kuris dr.Bacho žiedų terapijos sistemoje atstovauja grupę NESUGEBĖJIMAS APSISPRĘSTI. Vos perskaičiusi žodžius: “skeptiškai nusiteikusi, nesugebu apsispręsti, pati nežinau ko noriu“, aš suklustu, įkvepiu ir iškvepiu, neleidžiu manyje atsiskleisti nei savęs teisimui, nei kaltinimui. Kadangi šias programas aš labai gerai pažįstu, sakau joms “stop“ ir uždarau duris.

Kai aš atpažįstu savyje emociją ir LEIDŽIU jai BŪTI – aš pripažįstu ją, priimu į savo šeimą, namus, pamaitinu dėmesiu ir meilės energija, leidžiu jai būti mano namuose tiek, kiek jai norisi, mes kalbamės ir šis procesas, kaip ir kasdieniame fiziniame gyvenime, leidžia man suvokti KO IŠ TIKRŲJŲ AŠ NORIU.

Ar tave kartais/dažnai išmuša iš vėžių įprasti gyvenimiški pralaimėjimai? Ar esi savikritiška/s ir skeptiškai nusiteikęs/usi? Ar dažniau pabrėži sunkumus ir problemas, nei stengiesi įžvelgti galimybes? Ar pastebi savyje pesimizmo gaidas? Ar nuolat galvoji tik apie blogiausius dalykus, kurie gali nutikti tau ir tavo šeimai? Ar pastebi, kad kartais net mėgaujiesi savo depresyvia būsena, nes taip gauni dėmesio ir meilės iš aplinkinių?

Jeigu atpažinai save nors vienoje būsenoje, sveikinu, tau pavyko ATPAŽINTI šešėlinę GENCIJONO pusę! O dabar pradedam nuo: “ AŠ PRIIMU, LEIDŽIU BŪTI…“

Dr. Edvardas Bachas sukūrė unikalią žiedų energijų sistemą taip pat eidamas savo asmeninės kančios keliu, t.y. kentėdamas nuo neigiamos emocijos, jis ieškojo būdo jai išgydyti laukinėje gamtoje. Būdamas atviras sau ir savo emocijoms, jis ATPAŽINO jas ir surado augalus, kurių švelni energija ir besąlyginis palaikymas padeda emocijoms, o paskui ir kūnui GYTI.

  • Gencijono žiedų esencija sugrąžina tikėjimą svarbiausiais gyvenimo aspektais: Aukščiausiu Intelektu, Protu, Kūrybine energija, Šaltiniu, Kūrėju, Dievu – visa tai, tik skirtingi žodžiai, kuriuos žmonija naudoja tai pačiai ESMEI apibūdinti.
  • Gencijonas sugąžina tikėjimą savo aukščiausiuoju Aš, savo vidiniu vaiku, savo Dvasia, kuri yra neklystanti ir visažinanti.
  • Šių žiedų energija sugrąžina tikėjimą gyvenimo prasmingumu ir galimybe pačiam kurti savo ateitį.
  • Kai žmogus prisipildo teigiamų augalo vibracijų, jis nustoja abejoti žinutėmis, kurias gauna iš Visatos.

Nenusimink, laikina Gencijono būsena gali apimti kaip kraštutinių aplinkybių rezultatas: užsitęsusi liga, ilgas nedarbo laikotarpis, artimo šeimos nario ar augintinio netektis. Šias aplinkybes paminėjo dr.Bachas 1930 metais parašytoje knygoje “Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys“. Šiandien, 2021 – aisiais mes turime: užsitęsusią pandemiją, daugiau nei metus trunkantį nedarbą, arba darbą pasikeitusiomis sąlygomis, artimų žmonių ir augintinių netektis dėl naujo viruso ir dėl kitokių priežasčių, baimę ir nerimą dėl nežinomybės, taigi Gencijono žiedų esencija yra puikus pagalbininkas. Tačiau vienas buteliukas su šio žiedo energija sunkiai galės padėti, jei prie to visa širdimi ir tvirta valia neprisidės pats kenčiantysis. Tik nuoširdus, atkaklus, sąžiningas darbas – tarnystė savo dvasiai duoda rezultatus – gebėjimas atpažinti šešėlinę pusę, priimti ir pamilus ją paleisti, nutiesia meilės ir šviesos kelią į ateitį.

Dažnai neigiamoje Gencijono būsenoje atsiduria besiskiriančių tėvų vaikai; garbaus amžiaus žmonės, kuriems dėl senatvės tenka palikti savo įprastą gyvenamąją vietą ir persikelti į miestą pas vaikus, ar į senelių namus; vaikai, kuriems nesiseka mokykloje, nes jie nepritampa naujoje aplinkoje, nesuranda bendraminčių tarp bendraamžių. Gencijono žiedų esencija yra puikus pasirinkimas, kai psichoterapija neduoda norimo efekto.

  • VISADA PASITIKIU VISATA IR SAVIMI.

Tavo tikslas – ne nustebinti pasaulį,

Gyveni,

kad patirtum

laimę.

Richard Bach

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.