Aš priimu, suprantu ir palaikau.

Keturiolikta užtemimų koridoriaus diena. “Šiandien aš pradedu savo kelionę su Lokiu, gaudau už uodegos Drakoną ir prašau visų Šviesos būtybių palaikymo, apsaugos ir vedimo.“ Jeigu ryte praleidžiu šį svarbų ritualą ir panyru į dienos darbus, mano diena susiklosto kitaip. Daugiau nei dešimtmetį rašau dienoraštį: ryte užprogramuoju savo dieną, o vakare – peržvelgiu nueitą per dieną kelio etapą, užsirašau tuo metu skaitomos knygos man patikusias citatas, kartais net nupiešiu ką nors. Visai neseniai, gimus mano pirmajam anūkui, suvokiau, kad tie sąsiuviniai – tai giminės istorijos dalis. Tie, kurie ateis po manęs, net tie, kurie manęs neprisimins, galės paskaityti apie laikmetį ir tuo metu gyvenusius žmones, jų pamąstymus, išgyvenimus ir džiaugsmus. Aš tokios giminės istorijos negavau, todėl dabar jaučiu tuštumą, kurią užpildau šviesiomis mintimis ir maldomis.

Šiandien rašau apie vienatvę, kuri turi daugybę atspalvių – vienatvė, vienuma, vienišumas. Vieni žmonės ją priima ir mėgaujasi, o kiti nuo jos bėga. Dr.Bacho žiedų terapijos sistemoje vienatvės grupėje surandu PLUNKSNIALAPĘ GRIOVENĘ, kurios neigiamoje būsenoje dažnai pastebiu save, ypač šiuo globalių pokyčių laikotarpiu.

Ar pasitaiko, kad tau geriau vienam, nei su kuo nors? Ar esi linkęs užsisklęsti savyje, kai turi sunkumų? Ar pats vienas sprendi savo problema, nepriimdamas niekieno pagalbos? Ar būna taip, kad nežinai apie ką kalbėti su kitais žmonėmis? Jei atpažinai kurią nors būseną – tai atpažinai savyje Plunksnialapės griovenės neigiamą būseną. Ji gali būti laikina, tačiau ilgainiui gali virsti ir charakterio savybe, ypač jei aplinkybės tam yra palankios. Plunksnialapės griovenės tipo žmogus visada laikosi nuo kitų žmonių atokiau, lyg per ištiestos rankos atstumą, visada išlieka santūrus ir atsargus. Iš šalies toks žmogus atrodo šaltas, gal net susidaro nuomonė, kad jis jaučiasi pranešesnis, žinantis visus atsakymus, bet kurioje situacijoje randantis išeitį ir žinantis kaip pasielgti, netgi visa kontroliuojantis. Tačiau po šia išore gali slypėti jautrus ir pažeidžiamas vidinis vaikas, kuris susikuria apsauginį kiautą, kurį išorinis pasaulis priima ir “nuskaito“ klaidingai.

Būdamas iš prigimties nepriklausomas, toks žmogus ir toliau mėgaujasi savo paties kompanija ir vis giliau sulenda į savo kiautą, nenorėdamas, kad kas nors jį trukdytų. Net susirgęs, jis mieliau lieka vienas su savo liga ir kantriai vienumoje kapstosi pats. Nuolat sulaikomos ir slepiamos emocijos “nusėda“ įvairiose kūno vietose ir atsiliepia įtampomis bei skausmais.

  • AŠ PRIIMU, SUPRANTU IR PALAIKAU KIEKVIENĄ ŽMOGŲ, ŠIANDIEN ATEINANTĮ Į MANO GYVENIMĄ.

Aš esu nepriklausoma ir laisva asmenybė, tačiau tai netrukdo būti kilniaširdžiam ir atsiverti bendravimui. Kartais užduotas paprasčiausias klausimas nutiesia bendravimo tarp žmonių tiltą.

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.