Žvelgiu į mane supantį pasaulį su atjauta ir tolerancija.

Dvylikta Kelionės užtemimų koridoriumi diena. Protas vis labiau pradeda įprasti prie kasdienių džiaugsmingų ritualų ir išmokiną kūną atlikti tam tikrus veiksmus. Ar jau patiriate pokyčių džiaugsmą? Ar kas nors pasikeitė jūsų viduje? Ar jau pastebite pokyčius jūs supančioje aplinkoje?

“Tegu kiekviena mūsų mokymosi ir darbo akimirka suteikia mums dar daugiau ryžto mokytis, tegu įkvepia dar daugiau aistros patirti tikrus dalykus, tikrus išgyvenimus ir atlikti jų vertus žygdarbius. Ugdydamiesi šias savybes mes pastebėsime, kad džiaugsmą teikti mums ima net mažiausios smulkmenos, o įvykiai, kuriuos pirmiau laikėme banaliais, duoda neribotų atradimų ir nuotykių galimybių. Džiaugsmas kyla iš paprastų gyvenimo dalykų, nes šie dalykai yra arčiausiai Tiesos. Kaip malonu juos atrasti!

Jei žmogus susitaiko su savo padėtimi ir nenori jos keisti, jis per gyvenimą keliauja tarsi nepastebimas keleivis ir tampa neapsakomai pažeidžiamas. Tačiau jei jo gyvenimo tikslas yra džiaugsmas ir nuotykiai, jis nepatirs jokios žalingos įtakos. Kad ir kas jūs bebūtumėte – ar darbininkai miesto šurmulyje, ar vieniši piemenys kalnuose – neleiskite, kad jūsų gyvenime įsiviešpatautų monotonija, domėkitės pasauliu, tegul nuobodžios pareigos virsta džiaugsmingomis galimybėmis kaupti patirtį, o kasdienis gyvenimas – žmonijos ir fundamentalių Visatos dėsnių studijomis.

Edvardas Bachas “Išsigydyk pats.Tikrosios ligų priežastys“ 1930

Šiandien, pirmąjį birželio sekmadienį, kai švenčiame Tėvo dieną, mano ATRADIMŲ krepšelyje aš surandu BUKO teikiamų dovanų. Ar tau sunku pakęsti žmones, kurių nuomonė arba elgesys skiriasi nuo tavojo? Ar dažnai vertini kitus ir save? Ar tau sudėtinga pažvelgti į situaciją kitomis akimis?

Bene kiekvienam iš mūsų tenka patirti neigiamą būseną, kurią apibūdina BUKO charakteristika. Pastebiu, kad taip nutinka, jei vertinu kitus, vadovaudamasi pačios susikurtais standartais, pasenusiais įsitikinimais ir nuostatomis, kai prisikuriu lūkesčių ir dėl to negaliu priimti žmogaus ar situacijos tokių, kokie jie yra. Kai viduje prabunda Didysis Kritikas, tuoj pat prisistato Mis Arogancija. Pastebiu, kad daug žmonių šiais laikais ko nors netoleruoja – gliuteno, laktozės arba kitokios nuomonės. Daugelis yra alergiški – maistui, žiedadulkėms, gyvūnams ar artimam žmogui. Natūraliai kyla klausimas – ko dar netoleruoji? Posakis “nevirškinu šito žmogaus“, veda prie virškinimo sutrikimo, o nepakantumas ar net pavydas sukelia alergines reakcijas.

Dr.Bachas (1930 metais) rašė, kad žiedų terapija ypač veiksminga, jei sprendžiame įvairias fizines bėdas, nes jų priežastis – negatyvus mąstymas ir neigiamų žodžių vartojimas. Edvardas Bachas pažymėjo, kad žmonės, priklausantys įvairioms persekiojamoms mažumoms išsiugdo BUKO sindromą, nes jie yra nuolat veikiami neigiamų emocijų: neapykantos, pažeminimo, nusivylimo, nepasitenkinimo, menkos savivertės. Jie atsitraukia ir suformuoja atskirą visuomenės segmentą su sava vertybių sistema, kuri jiems padeda apsisaugoti nuo išorės puolimų ir kartu sukuria jų išskirtinumo iliuziją.

Dr.Bacho BUKO žiedų esencija padeda tokiam žmogui atsisakyti jo ribotų įsitikinimų, kritiką pakeičia supratingumas, atjauta, tyra meilė ir besąlyginis priėmimas. Kitoks nereiškia “blogas, o arogancija ir kritika – tai šarvai, kuriais žmogus apsirūpina, norėdamas apsisaugoti nuo galimo emocinio skausmo. BUKO žiedų energija padeda susigrąžinti suvokimą, kad viskas Visatoje yra Vienis, ir kaip rašė Vydūnas, kiekvieno žmogaus žemėje paskirtis – gyventi dėl kitų.“

  • ŽVELGIU Į MANE SUPANTĮ PASAULĮ SU ATJAUTA IR TOLERANCIJA.

**********************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.