Mano gyvenime viešpatauja pusiausvyra.

Vienuoliktoji užtemimų koridoriaus diena. Saulėtos, šiltos dienos viliote vilioja visas gyvas būtybes mėgautis žydinčių augalų kvapais, pamerkus kojas ežero ar upės vandenyje, ganyti akimis debesis. Vadinu tai “palaimingu nieko neveikimu“. Ir surandu E.Bacho knygoje “Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys“ 1930 metais parašytas tokias eilutes:

“Turime išmokti susikurti ramybės būseną. Įsivaizduokite, kad mūsų protas yra tarsi ežeras ir mes turime išlaikyti jo paviršių lygų, be bangelių ir raibulių. Kai jau mokėsime tai padaryti, joks žmogus ir joks gyvenimo įvykis nesudrums mūsų ežero ramybės. Mūsų nesuerzins jokios gyvenimo aplinkybės, niekas nekels mums abejonių ir nestums į depresiją. Kiekvieną dieną rasime laiko ramiai pabūti vieni ir pajusti, kokia tai yra puiki būsena, kiek daug naudos ji mums duoda.

Pradžioje tai atrodys neįgyvendinama ir netgi nerealu, tačiau jei būsime kantrūs ir stengsimės, šitokią būseną tikrai pasieksime. Tai gali padaryti kiekvienas.

Mes neprivalome būti nei šventieji, nei kankiniai, nei kokios nors garsenybės. Daugumai mūsų skirtas kuklesnis likimas. Tačiau visi mes turime patirti laimę, pajusti gyvenimo skonį ir Dieviškumo skirtas duotis.“

Dvejonės – tai būsena, kurią kiekvienas, aš taip pat, patiriame, kai gyvenime tenka rinktis. Ar dažnai katalioji savo nuomonę? Ar tavo nuomonė pasikeičia, jei išklausai žmogaus, kurį vadini savo autoritetu, nuomonę arba paskaitai straipsnį internete? Ar dažnai jautiesi drąskomas tarp dviejų galimybių? Nesvarbu, ar tai būtų naujos veiklos, naujo darbo ar naujų santykių pasirinkimas. Ar tau sunku priimti sprendimą? Kartą apsisprendęs, vėliau gailiesi ir jautiesi nusivylęs savo sprendimu?

Jei nuolat praleidi įvairias galimybes tik todėl, kad niekaip negali apsispręsti, tai rodo, jog galbūt esi užstrigęs neigiamoje KLESTENĖS būsenoje. Neigiama klestenės tipo asmenybė prilygsta ŽIOGUI, nes tokia yra jo proto būsena – nuolat šokinėjanti nuo vienos idėjos, prie kitos ir niekaip negalinti nurimti. NERAMUS PROTAS neleidžia išgirsti ŠIRDIES BALSO, jis – kaip radio imtuvas, gaudantis išorinio pasaulio ir ego triukšmus. Neigiamą klestenės būseną patiriantis žmogus nelinkęs klausti kitų patarimo, jis tik kantriai klausosi įvairių nuomonių, analizuoja, palaikydamas tai vieną, tai antrą pusę, kol galiausiai, apsvaigęs nuo savo minčių, priima sprendimą, dėl kurio labai apgailestauja. Klestenės tipo asmenybė savo nuomonę gali pakeisti sakinio viduryje, pokalbio metu, jo mintys tiesiog šokinėja nuo vienos temos prie kitos.

Harmonijos stoka dėl nuolatinio proto – žiogo šokinėjimo, bei nuolatinės ramybės paieškos sukelia sumaištį žmogaus prote, tai atsispindi ir jo kūne. Sako, kad jis – lyg ant adatų pasodintas, niekaip nenustygsta vietoje, vieną dieną jo temperatūra aukšta, kitą – žema, vieną dieną jis neturi apetito, kitą – persivalgo ir apsivemia. Klestenės neigiama būsena, kaip ir daugelis kitų atskleidžia, kad asmenybė nesiklauso savo Aukščiausiojo Aš balso.

Kai man iškyla pasirinkimo tarp dviejų klausimas, aš susirandu ramią vietą, man geriausia – gamtoje, miške, prie upės ar ežero. Atsisėdu, užmerkiu akis, įkvepiu, iškvepiu, dar ir dar kartą, susijungiu su savo vidine Žyne ir prašau Jos vedimo. Ramybė mano viduje – lyg ežero paviršiuje, be raibulių ir bangelių – yra man atsakymas ir patvirtinimas, kad esu teisingame kelyje. Na ir žinoma, jei noriu džiaugtis rezultatais, tai neužtenka žinojimo, privalau daryti žingsnius kantriai, kiekvieną dieną. Štai ,kad ir ši AFIRMACIJA, užrašoma kiekvieną rytą, užprogramuoja mano Protą dienai, kurioje vyrauja pusiausvyra.

  • TVIRTAI ŽINAU, KURĮ KELIĄ IŠ DVIEJŲ RENKUOSI. MANO GYVENIME VIEŠPATAUJA PUSIAUSVYRA.
Ramuss

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.