Gyvenimas malonėje.

Dešimtoji diena, kai keliaujame užtemimų koridoriumi. Kiekviena diena – sklidina naujų ATRADIMŲ!

Man šis laikotarpis primena sandėliuko ar palėpės tvarkymą, kiekviena lentynėlė, kiekviena dėžutė slepia savyje daugybę paslapčių, kurios buvo pamirštos, apėjo laiko dulkėmis. Tačiau tereikia paimti, nuvalyti dulkes, atverti praeities duris ir sukyla prisiminimai, subanguoja emocijos, kartais kyla audra (vandens stiklinėje) ir vėl viskas nurimsta. Ateina suvokimas, kad visos, net pačios skaudžiausios patirtys yra mano didžiausios DOVANOS, nes jos pasitarnavo tais laipteliais, vedančiais mano dvasią evoliucijos keliu.

Šiandien atveriu dėžutę su PYKČIO, PAVYDO ir NEAPYKANTOS jausmais. O kaip norėtųsi nukišti ją gylyn, niekada neatverti, kad jie nepažvelgtų man į akis, kad neprimintų tų mano gyvenimo akimirkų, kai aš neatlaikiau ir susprogau iš pykčio, kai aš suklupau, ir iš pavydo drėbtelėjau skaudinantį žodį, kai visa širdimi neapkenčiau, nes man labai skaudėjo.

Aprašydamas BUGIENIO žiedų energiją, dr.Bachas pabrėžė, kad “JI APSAUGO MUS NUO VISKO, KAS NĖRA BESĄLYGINĖ MEILĖ. BUGIENIS ATVERIA ŠIRDĮ IR SUJUNGIA SU DIEVIŠKĄJA MEILE.“

Kiekviena žmogaus ląstelė yra užprogramuota trokšti meilės, ir jeigu mes gyvename lydimi meilės tėkmės, vadinasi gyvename amžinoje malonėje. Tačiau jeigu mes paneigiame poreikį duoti ir gauti meilės, tada nugali neigiamų vibracijų BUGIENIO BŪSENA. Žmogus patiria NUSIVYLIMĄ, kuris išreiškiamas PAVYDU, NEAPYKANTA, APMAUDU, PAGIEŽA ir KERŠTO troškimu. Visos šios emocijos yra priešingos meilės jausmui ir jų siunčiama žinutė prilygsta pagalbos šauksmui: “SOS“. Siela trokšta meilės, tik nežino kitų būdų, kaip tai parodyti, taigi, sąmongumas ir atvira širdis padeda atpažinti šį pagalbos šauksmą ir sustabdo nuo autopilotinės reakcijos. NEPASITIKĖJIMAS rodo, kad širdis buvo išduota, kad žaizda kraujuoja ir baimė būti paliktam neleidžia mėgautis gyvenimo pilnatve ir harmoningais santykiais. O kiek kartų esu išdavusi pati save? STOP. MAN TAI NEPATINKA. Kiekvieną kartą, priimdamas sprendimą, atsakymą randu ne išorėje, tik savo širdyje.

  • MANO ŠIRDIS ATVIRA MEILEI.

“Vienintelė pareiga kiekvieną gyvenimo akimirką – būti ištikimam sau.

Kurdamas aplink save regimybes gauni lygiai tiek, kiek nusipelnai.

Ką kaltinti, jei ne save, kuo pasitikėti, jei ne savimi?

Kas gali visa pakeisti, kada panorėjęs, jei ne tu?“

Richard Bach “Mesijo vadovas“

P.S. Pabaigusi rašyti teksta prisiminiau 30 -ties savaičių programą “Gyvenu BE pykčio“, kurios metu su dalyviais pažinome net 24 pykčio formas..Ši “pykčio“programa pagimdė “Lokį“. Vis mąstau, kokia iš tiesų DOVANA tas PYKTIS, kai nukreipi šią energiją kūrybingai ir produktyviai. Dėkoju tau, Pykti!

**************************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.