Dvasinis tikslas – žmoniškumas.

Devintoji diena, toliau tęsiame kelionę užtemimų koridoriumi, Jau beveik tapo įpročiu, ar ritualu dienos pabaigoje peržvelgti patirtis ir pasižymėti dienoraštyje vertiniausias gyvenimo akimirkas. Šiandien esu vedama paminėti AMBICIJAS ir siekį DOMINUOTI. Šios charakterio savybės bene labiausiai išryškina žmogiškąsias savybes, kurios paremtos išgyvenimo instinktais – prieš tave kam nors užpuolant, bėk arba trenk pirmas. Toks elgesys atskleidžia gilias žaizdas, kurios įsirėžusios net tik asmeniniame, bet ir kolektyviniame informaciniame lauke. Siekis dominuoti yra raudona lemputė, signalizuojanti, kad siela trokšta būti mylima, kad jai labai skauda, ji daugiau nebegali kentėti, o kitokių būdų prisišaukti pagalbos ji nežino, nes niekas niekada jos nemylėjo.

Ar esi ambicingas ir linkęs dominuoti? Ar tau sunku toleruoti kitokią nuomonę? Ar visada sprendi paskutinis? Ar tau visada svarbu laimėti? Tai- neigiama VYNUOGĖS būsena.

Jei visi diktatoriai ir piktadariai būtų gavę šios dr.Bacho žiedų esencijos. galbūt žemės istorija šiandien atrodytų kitaip. Deja, neigiama VYNUOGĖS žiedų energija – ryškus kiekvieno šių dienų diktatoriaus bruožas. Toks žmogus negerbia aplinkinių ir nepaiso jų jausmų, nes tai yra vienintelis būdas primesti jiems savo nuomonę ir net diskriminuoti.

Tokia asmenybė išsiskiria stipria valia ir aštriu protu, todėl visada žino, kaip elgtis krizės metu. Jo sėkmė kiekviename žingsnyje leidžia tikėti, kad kišdamasis į aplinkinių reikalus jis suteikia jiems malonę.

Vynuogės tipo asmenybė išsiskiria didžiuliu egoizmu ir savo valios jėgą nukreipia išskirtinai savo valdžiai ir autoritetui stiprinti. Tai gali būti tėvas ar motina, krie savo vaikus laiko nuolatinėje baimėje, užuot juos mylėję. Arba tai gali būti mokytojas, kuris neleidžia mokiniui net prasižioti ir išsakyti kitokią nuomonę. Moterys daro tai subtiliau, visiško paklusnumo jos išsireikalauja vien žvilgsniu ar gestais. Vaikai, veikiami neigiamos Vynuogės energijos, nuolat ieško priekabių, prievartauja ir būna mokyklos ar gatvės chuliganais.

Kai aš pastebiu nors vieną iš šių savybių savyje, pirmoji mano reakcija būna prieštaringa, nes ego protas priešinasi, nerpiima šešėlio, bet jeigu aš atvira širdimi ir protu TIK UŽFIKSUOJU TAI, BE VERTINIMO, BE KALTINIMO, NET PADĖKOJU aplinkybėms ar žmogui už tai, kad jis pasitarnavo, padėdamas man pamatyti ir priimti mano pačios šešėlį. Atnešdama kuo daugiau šviesos ir meilės tai neigiamai emocijai ar būsenai, aš gydau ją, tuo pačiu gydau savo sielą, gyja mano kūnas.

Veikiamas teigiamos vynuogės energijos žmogus gali daug pasiekti: tapti išmintingu ir supratingu vadovu, autoritetingu mokytoju, kuris ugdo savo mokinius su meile ir atjauta.

  • PRIGIMTINĖ LYDERYSTĖ, SUSITELKIMAS Į SPRENDIMUS BE JĖGOS NAUDOJIMO YRA KERTINIAI MANO BRUOŽAI.
A business man next to a head shape — Image by © TongRo Images/Corbis

“Žmoniškumas – ne fizinė sąvoka, o dvasinis tikslas.

Tai ne duotybė,

tai dalykas, kurį turi įgyti.“ (Richardas Bachas “Mesijo vadovas“)

****************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.