Privilegijuota tarnystė.

Aštunta kelionės per užtemimų koridorių diena. Pusiaukelė. Šiandien mano mintys krypsta link tėvystės ir motinystės, kurią Edvardas Bachas savo knygoje “Išsigydyk pats“ pavadino PRIVILEGIJUOTA DIEVIŠKA TARNYSTE. “Tėvystė – pati didžiausia dovana, duota žmonijai, nes tarnaudami tėvai užtikrina sėkmingą savo vaikų sielų raidą. Tėvai suteikia sielai fizinį kūną ir rūpinasi nauja asmenybe, ypač pirmaisiais jos gyvenimo metais. Pagrindinis dalykas, kurį savo vaikams turėtų suteikti tėvai, yra DVASINIS, MENTALINIS IR FIZINIS mokymas, kad naujieji Žemės gyventojai viziškai realizuotų savo galimybes.

Tėvai visada privalo prisiminti, kad kiekviena siela yra individuali, kiekviena atėjo čia tam, kad, klausydamasi savo aukščiausiojo Aš balso, išmoktų savo pamokas ir įgytų reikalingų žinių. Kiekvienai sielai turi būti suteikta laisvė, kad ji augtų ir vystytųsi visiškai nevaržoma.

24 Jun 1964 — 1960s SMILING HAPPY BABY WEARING CROWN SITTING
ON BOOSTER SEAT CHAIR THRONE LOOKING AT CAMERA
— Image by © H. ARMSTRONG ROBERTS/Corbis

Tėvystės ir motinystės institucija yra viena iš dieviškųjų tarnybų, ko gera, gerbiamiausia žemėje. Palaiminti tie, kurie pašaukti šitą tarnystę vykdyti ir tai yra viena iš pasiaukojimų formų. Tačiau būtina prisiminti, kad iš vaiko nieko nevalia reikalauti mainais, o tik mylėti, globoti ir mokyti.

Pagrindiniai dalykai, kurių nuo mažens turi išmokti vaikas, yra NEPRIKLAUSOMYBĖ ir LAISVĖ. Tik laisvas ir nepriklausomas vaikas galės ugdytis INDIVIDUALUMĄ. Tėvystės ir motinystės esmė – laikinai lydėti ir globoti jaunąją asmenybę, o atėjus laikui leisti jai žengti į priekį vienai. Visada prisiminkite, kad vaikas, kurio laikini palydovai jūs esate, gali būti daug senesnė ir dvasiškai aukštesnė siela, nei jūs patys. O tai reiškia, kad apsauga ir kontrolė, vykdoma iš tėvų pusės, turi vykti atsižvelgiant į jaunosios asmenybės poreikius, atsisakant troškimo formuoti ją pagal savo idėjas ir supratimą. Bet koks siekis iš asmeninių paskatų kontroliuoti ir modeliuoti jauno žmogaus gyvenimą yra žiauri ir nepateisinama godumo forma.“

Edvardas Bachas “Išsigydyk pats.Tikrosios ligų priežastys“ 1930

Aš nuolat ATPAŽĮSTU poreikį lyginti save su kitais. Kartais pastebiu, kad ši programa taip giliai persmelkusi mano esmę, kad aš pradedu nebeatskirti jos ir priimu, kaip savą. Tada aš tariu: “STOP. MAN TAI NEPATINKA“. Aš leidžiu tai programai būti, o pati leidžiuosi tyrinėti, kur veda jos šaknys. Vaikystė: “neik ten, tau nepavyks“, “neišsiskirk, būk, kaip visi“, “na ir kam tau to reikia“, “nei tu graži, nei ką“, “ką? čia tavo darbas? negi tu taip sugebi?“.

Galiu tęsti šį sąrašą iki begalybės. Jei atpažinai save, tai MAUMEDŽIO neigiama būsena. Jeigu vaikas iš vaikystės persiima savo tėvų neigiamu požiūriu, jis auga įsitikinęs savo pralaimėjimu. Jeigu vaiko negirdavo ir juo nesidžiaugdavo tėvai, toks vaikas užauga su nuline saviverte. Jis kaip magnetas nuolat pritraukia neigiamas situacijas, nuolat abejoja savo galimybėmis, jis net įtiki, kad yra prastesnis už kitus, nieko negebantis. Nesimokymas iš savo patirčių (Kaštono pumpurų būsena) žmogus nuolat pralaimi, jis įklimpsta melancholijos liūne, visur mato tik ribas, kurias sukūrė jo ego protas ir pasenę įsitikinimai, kuri net jam nepriklauso. Štai kur slypi lyginimosi su kitais šaknys.

  • TVIRTAI PASITIKIU SAVO JĖGOMIS IR GALIMYBĖMIS.

Kaip gera būtų į savo kasdieninių ritualų sąrašą įtraukti BŪTINĄ PASIDŽIAUGIMĄ SAVO TEIGIAMA SAVYBE AR GEBĖJIMU. Ir žinoma užrašant ją į savo stebuklingų atradimų sąsiuvinį! Užrašytas žodis tampa materialiu, o nuolat kartojamas smegenyse suformuoja ir sustiprina naujas neuronų jungtis. Taip kuriama NAUJA AŠ VERSIJA.

Maumedis. Rūtos foto

**************************************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.