Tik gyvendamas KITAIP pajunti malonumą.

Lengva gyventi įprastai ir taip, kaip iš tavęs tikimasi. Bet tik gyvendamas kitaip pajunti malonumą

Richard Bach “Mesijo vadovas“

Šešta užtemimų koridoriaus diena. Pirmadienis, sakoma, kad tai – sunki diena, galbūt todėl, kad ši diena – Mėnulio, kuris globoja emocijas. Kai prieš dešimtmetį pažinau šią unikalią žiedų energijų sistemą, daugiau dėmesio pradėjau skirti ir pačių augalų stebėjimui. Pavasaris yra pats tinkamiausias metas klajoti po miškus ir pievas, stebint medžių ir pirmųjų žiedų budimą po žiemos ramybės. Stebėdama medžius sužinojau, kad “kačiukai“ ir “žirginėliai“ ir yra medžių žiedai.

Dr. Bacho žiedų sistemoje Skroblas atneša žinutę apie “pirmadienio ryto sindromą“. Ar dažnai atidėlioji būtiniausius darbus, galbūt ne visai malonius, tačiau būtinus? Ar jautiesi lyg stokotum vidinio potencialo pradėti tai, ką turėtum pradėti? Būna, kad “pirmadienio ryto sindromas“ tęsiasi ištisus mėnesius ar net metus ir žmogus gyvena troleibuso vairuotojo gyvenimą, niekada neiškrypdamas iš savo susikurto riboto pasaulio rėmų. Jeigu atpažinai save – tai SKROBLO neigiama būsena.

Kai žmogus negirdi savo Aukščiausiojo Aš balso, jis apkursta ir fiziniame lygmenyje. Jeigu jis atmeta bet kokią galimybę keistis, jis užsikrauna ant savo pečių naštą, kuri kiekvieną rytą, vos pabudus, prislegia jį. Išeitis yra – kiekvieną dieną padaryti ką nors visiškai KITAIP! Pabėgti nuo žlugdančios rutinos – susikurti ritualus.

  • GYVENIMAS KASDIEN SUTEIKIA MAN NAUJŲ PATIRČIŲ IR AŠ JAS PRIIMU SPONTANIŠKAI BEI DŽIAUGSMINGAI.

Jeigu jautiesi neužtikrintai prieš žengdamas kitą žingsnį ar stovi ant didelių pokyčių slenksčio? Tai gali būti dantukų dygimas kūdikiui, brendimas paauglystėje, menopauzė, darbo ar gyvenamosios vietos pakeitimas, vestuvės ar skyrybos. Tau visą laiką suteikiama galimybė PRADĖTI VISKĄ IŠ NAUJO. Tačiau tave stabdo pasenę įsitikinimai? Jeigu atpažinai nors vieną iš paminėtų būsenų, tai – GRAKINIO RIEŠUTO neigiama būsena.

Labai dažnai pati atpažįstu save, kai man gerai žinomos ar įprastos padėties stabilumas sulaiko nuo siekio eiti pirmyne į nežinomą ir bauginančią ateitį. Noras judėti yra, tačiau stabdo nežinomos jėgos, kurias sąmoningai net sunku suvokti, dažniausiai tai yra pasąmoninės programos ar karminiai saitai. Kai aš ATPAŽINAU savyje slypinčią programą BAIMĖ NEGIMTI, kuri nuvedė mane į prenatalinį laikotarpį, mano gimimo akimirką, man tapo aiškios daugelio mano abejonių, delsimo ir atidėliojimo priežastys. Dr.Bachas šią esenciją pavadino burtų laužytoja, nes ji geba nukapoti senus saitus, rišančius su praeitimi ir neleidžiančius dvasiai atlikti savo misijos šiame gyvenime.

  • NEMESIU KELIO DĖL TAKELIO.

Vakar vėl pasijutau auka! Laba diena, aš tave ATPAŽINAU! Kai sėdėjau kino salėje, žiūrėjau nuostabų animacinį filmą “Siela“, į salę valdingu žingsniu įžengdavo augalotas salės prižiūrėtojas ir valdingu žvilgsniu nužvelgdavo, ar visi žiūrovai paklūsta reikalavimui dėvėti veido kaukes. Ar tikrai išorinės jėgos gali priversti mane jaustis auka? Jeigu vidinis pasitikėjimas stiprus – ne, negali. Jei silpnas – taip! Supyksta mažas vidinis vaikas. Atėjo laikas suaugti, daryk ką nors! Dabar pat!

Tokia jau žmogaus prigimtis, retkarčiais įkristi į neigiamą GLUOSNIO būseną, koneveikti savo likimą, kaltinti visus ir viską dėl susidariusios padėties. SAVIGAILOS emocija – tai arkliukas, ant kurio dažnai šuoliuojame per gyvenimą

  • AŠ ESU SAVO LAIMĖS KŪRĖJAS, SAVO LIKIMO VALDOVAS IR VISIŠKAI ATSAKAU UŽ VISKĄ, KAS VYKSTA MANO GYVENIME.

Mano KETINIMAS, keliaujant užtemimų koridoriumi, yra ATPAŽINTI. Atpažindama, aš leidžiu EMOCIJAI BŪTI. Tada į mano gyvenimą ateina TRENERIS, kuris dažniausiai gyvena po vienu stogu. Esu dėkinga kiekvienam mano gyvenimo treneriui už jo kantrybę ir ryžtą, už man suteikiamus RESURSUS tobulėti, nes tik evoliucionuodama mano dvasia kyla ir gali atlikti misiją, dėl kurios įsikūnijo į šį kūną.

Kadangi egzistuoja viena svarbiausių visų ligų priežastis – tai SAVIMEILĖ arba EGOIZMAS, todėl taip pat yra vienas užtikrintas būdas toms kančioms pašalinti. tas būdas – tai savimeilės pavertimas ATSIDAVIMU, TARNYSTE žmonėms. Jeigu išmoksime atsisakyti savęs ir imsime skleisti meilę visiems aplinkiniams, jei pradėsime jais rūpintis, mūsų asmeninės kančios greitai baigsis. tai yra didis ir labai svarbus tikslas – savo interesų atsisakymas dėl visos žmonijos.“

Dr.Edvardas Bachas “Išsigydyk pats.Tikrosios ligų priežastys“.

**************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.