Jei nenori būti mokytoju, šioje planetoje tau nėra ką veikti.

Penkta diena einame užtemimų koridoriumi. Tai dar nėra pusiaukelė, bet atsigręžti ir grįžti atgal nebėra prasmės, nes pradinis taškas liko toli užnugaryje. Šiandien mane aplankė suvokimas, kad jeigu aš noriu jaustis gerai viduje, turiu nuolat tęsti darbą, kuris teikia man pasitenkinimą, motyvuoja, džiugina. Rašymo terapija ir kasdieniai ritualai, kurie atrakina paslaptingus išminties klodus, nuramina verkiantį vidinį vaiką, suvaldo užsispyrusį ego ir suteikia palaimos jausmą brandžiai mano asmenybės daliai. Vienas iš mylimų ritualų – tai stebėjimas – aplinkos, gamtos, augalų, gyvūnų ir žmonių. Stebėdama mane supantį pasaulį aš kartu stebiu save, nes pasaulį priimu, kaip savo vidinį atspindį. Kai tik sukyla viduje nepasitenkinimas, pyktis ar vertinimas, žinau, kad tai atėjo mano Vidinis Cenzorius, kuris paruošė man patikrinimą. Aš leidžiuosi į patirtis, kuriose yra man paruošti resursai ATPAŽINTI tas savo dvasios dalis, kurioms reikalingas dėmesys, arba jas reikia išgydyti, pripildyti meile. Leisdama BŪTI savo sužeistoms dalims, aš suteikiu galimybę joms GYTI. Atleisdama, pirmiausia sau, o paskui ir visiems kitiems, aš SUVOKIU šakninę savo pirminio susierzinimo, baimės ar pykčio, priežastį. Jausdama DĖKINGUMĄ už mano gyvenimo patirtis, aš galiu žengti tuo pačiu gyvenimo Keliu visiškai KITOKIA. Rodos viskas lieka taip pat – aš, žingsniuojanti Keliu, Kelias po mano kojomis, tik visiškai pakitusi lieka MANO ESMĖ, kuri turi įgimtą žinojimą apie jos amžinybę.

*Iš Mokytojo aš gaunu SĖKLĄ, kurią turiu pasėti, puoselėti daigą, prižiūrėti augalą, gėrėtis jos žydėjimu ir vis puoselėti, sulaukti vaisių ir išdalinti juos. Sėkloje yra užkoduota praeities išmintis, dabarties akimirkos sąmoningumas ir ateities vizija.

Jeigu užrašyčiau šiuos žodžius ratu, tai gaučiau amžinybės simbolį, kurio esmė – mokytojo – mokinio- ryšys. Jei sukčiau šį ratą, nuolat kartodama šiuos žodžius, jie pasiektų visų mano gyvenime buvusių Mokytojų širdis, kuriems aš nusilenkiu dėkingume ir meilėje. Juk be jų man dovanotos sėklos, aš nebūčiau tuo, kuo dabar esu!

Jei nenori būti mokytoju, šioje planetoje tau nėra ką veikti.

Richard Bach

**************************************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.