Menkutė permaina šiandien neatpažįstamai pakeis tavo rytojų.

Užtemimų koridorius. Ketvirta diena. Tęsiasi ATRADIMŲ kelionė!

Gyvenimas primena pasivaikščiojimą po žydintį sodą ar žydinčią pievą. Kiekvienas žiedas – savitas pasaulis – vis kitokios formos ir spalvos, skirtingo kvapo. Žiedo virpesiai – tai aukščiausiai skambančios natos gamtos orkestro atliekamoje simfonijoje. Sustabdę save nuo skubėjimo, galime lig valiai klausytis gamtos muzikos, gerti į save aukštas augalų vibracijas ir vidinėje savo tyloje surasti atsakymus į visus klausimus.

Mano vakarykštis atradimas – APATIJA – atslenka tuomet, kai išorinio pasaulio žemos vibracijos, tokios, kaip panika, baimė, kontrolė, laisvės apribojimas, disonuoja su mano vidine būsena. Pajaučiau, kad pastiprinimą galiu gauti iš Bacho žiedų energijų.

  • Ar jautiesi taip lyg dalis tavęs liovėsi funkcionuoti? Ir tu subyrėjai į šipulius? Ar gyvenime neliko nei meilės, nei džiaugsmo? Ar jautiesi taip, lyg būtum išstumtas iš žaidimo? Tai – LAUKINIO ERŠKĖČIO neigiama būsena, apatija, susitaikymas su likimu. Dažnai tokios būsenos šaknys gali slypėti gilioje vaikystėje, kai kūdikis ilgą laiką buvo paliktas mamos, verkdavo ir nesulaukdavo šilumos. Pasąmonėje, lyg kompiuterio kietajame diske, įsirašė programa “esu nelaukiamas, esu vienišas, toks mano likimas, nieko negalima padaryti“.

Pagijimas visada yra, tai – ATPAŽINIMAS, PRIĖMIMAS, ATLEIDIMAS SAU IR SITUACIJAI.

PAMILSTU GYVENIMĄ IŠ NAUJO.

  • Ar pastebi, kad tavo galvoje nemalonūs įvykiai ir problemos sukasi, lyg užstrigusi gramofono plokštelė? Ar jautiesi užstrigęs/i lyg žiurkėnas rate? Tai – PAPRASTOJO KAŠTONO neigiama būsena. Ar suvoki, kad pats/pati uždarei save tame rate? Užuot be paliovos galvoję ir kalbėjęs tą patį, ištark “STOP. MAN TAI NEPATINKA!“

ESU TAIKOJE IR RAMYBĖJE SU SAVO PROTU. AIŠKIAI MĄSTYDAMA/S AŠ IŠSPRENDŽIU VISAS PROBLEMAS.

  • Žmonės dažnai prašo pagalbos ir tau sunku jiems atsakyti? Ar tau sudėtinga pasakyti, ko tikrai nori, ir išreikšti savo poreikius? Ar jauti, kad pirmiausia skubi patarnauti visiems ir palengva tapai “durų kilimėliu“? Ar noras įtikti visiems tau yra svarbiausias? Tai – ŠIRDAŽOLĖS neigiama būsena. Ji kyla iš baimės būti atstumtam. Baimė užaugti ir tapti ATSAKINGU už savo veiksmus, verčia gūžtis ir būti “žemesniam už žolę ir tylesniam už vandenį“. STOP! PAGALIAU UŽAUK!

KARTAIS PASAKYTI “NE“ YRA GERAI.

  • Ar tau atrodo, kad gyvenimas suteikia per daug progų ir išsirinkti vieną yra labai sudėtinga? Tai LAUKINĖS AVIŽOS neigiama būsena. Paklausk savęs, kuris kelias tau pats vertingiausias ir kodėl? Būk IŠTIKIMAS sau. Kai pasikliauni savo Aukščiausiojo Aš vedimu, kai klausaisi savo širdies balso, tavo viduje atsiranda ramybė ir žinojimas, kuriuo Keliu eiti.

EINU SAVO KELIU.

Gyvenimas primena pasivaikščiojimą po žydintį sodą ar žydinčią pievą. “Menkutė permaina šiandien neatpažįstamai pakeis tavo rytojų.

Asmeninį pasaulį susikuri pats ir tik nuo tavęs paties priklauso, ar jis laukinis ir žiaurus, ar taikingas. Gali susikurti jaukią vietelę chaoso apsupty. O gali sukelti sumaištį ir pačiame rojuje.

Viskas priklauso nuo to kaip UGDYSI SAVO DVASIĄ.“

(Richard Bach)

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.