Užtemimų koridorius, trečia diena

Nuotrauka iš Rūtos archyvo

“Pirmiausia pažink save“ – tokį priesaką, išraižytą Delfų šventyklos sienoje mums paliko protėviai. Per mūsų mitinę sąmonę ta žinia pasiekė kiekvieną, gyvenantį dabartyje. Žinia tikrai pasiekia kiekvieną, tik išgirsti ir suvokti prasmę pradedame tada, kai tam ateina tinkamas laikas. Kūdikis juk irgi vystosi ir tobulėja pagal tam tikrą dievišką planą. Kurioje vystymosi stadijoje esi? Laikotarpis tarp dviejų užtemimų, Mėnulio ir Saulės, iškelia ir parodo tas žmogaus sielos vietas, kurioms reikia daugiausia meilės ir dėmesio, joms reikia maitinimo, nes jos alksta. Sužeistą sielą geriausiai gydo besąlyginis priėmimas ir meilė. Mėnulis, judėdamas arčiausiai Žemės, išjudina vandenynus, ką jau kalbėti apie žmogiškąsias emocijas! Saulė – tai ego aspektas mūsuose, tačiau tai ir vidinė šviesa, amžinybės spindulys.

Šiandien apšvieskime amžinybės šviesa BAIMES. Kai pajauti baimę, kurioje kūno vietoje ji atsiliepia? O jeigu pamėgintum įsivaizduoti, kaip atrodo tavo baimė? Kokios ji spalvos? Šilta ar šalta? LEISK JAI BŪTI. NEVERTINK. STEBĖK. ĮKVĖPK. IŠKVĖPK. DAR KARTĄ. Pasakyk, kad matai JĄ, savo didžiausią baimę ir leidi jai būti. Pažadėk, kad pabūsi su ja tiek, kiek reikia. nevarysi lauk. Neapsimesi, kad jos nėra, kad tai tik išsigalvojimas. Pasakyk sau, kad tai – tavo dalis ir be jos tu nebūtum vientisa(s). Net gali paklausti, ko dabar norėtų BAIMĖ? Ką gali dėl jos padaryti, kad ji nurimtų. Pažvelk į jos akis šviesoje.

Įvardindama skirtingus BAIMĖS vardus, remsiuosi dr.Bacho žiedų terapijos filosofija.

*Jei tau sudrėksta delnai ir išmuša prakaitas, tavo balsas trūkinėja ir pamiršti žodžius prieš egzaminą, darbo pokalbį ar pranešimą prieš auditoriją – tai GELTONOJO PUIKŪNO būsena. Tai – šešėlis ir jis turi savo saulėtą pusę.

DRĄSIAI ŽVELGIU GYVENIMO IŠBANDYMAMS Į AKIS IR GALIU APGINTI SAVO PRINCIPUS IR VERTYBES.

*Jeigu jauti nerimą, tačiau nežinai jo priežasties – tai DREBULĖS būsena. Atnešk dieviškąją šviesą į tamsiausius savo sielos užkaborius.

MANO VIDUJE GIMSTA SAUGUMO JAUSMAS IR AISTRA NAUJIEMS POTYRIAMS BEI POKYČIAMS.

*Jei jautiesi taip, lyg tavo viduje šėltų emocijų tornadas, o tu jauti, kad nebegali sulaikyti jo, tačiau bijai, kad jis sugriaus viską aplinkui, tai – KAUKAZINĖS SLYVOS būsena. Išgirsk ir priimk savo Aukščiausiojo Aš vedimą, drąsiai keliauk per gyvenimo chaosą į šviesą.

JAUČIU TVIRTĄ DVASINIŲ JĖGŲ PALAIKYMĄ IR VEDIMĄ.

*Ar perimi šalia esančių žmonių problemas? Ar sergi svetimomis ligomis? Tave persekioja jausmas, kad atsitiks kažkas negero? Tai – RAUSVOJO KAŠTONO būsena. Pakeisk per didelį rūpestį saugiomis mintimis, paprašyk visų Šviesos būtybių apsaugos ir vedimo.

NUOŠIRDŽIAI RŪPINUOSI KITAIS, MOKU ĮKVĖPTI IR DVASIŠKAI PALAIKYTI.

*Ar dažnai jauti, kad tavo viduje kyla paniška, stingdanti baimė? Ar patiri vidinį siaubą ir jauti besidaužančią širdį? Ar patiri situacijas, lyg gavęs niuksą į pilvą, kai tavo kūnas sustingsta ir net nekvėpuoja? Panašu, kad tai – SAULENIO būsena. Saulėnio žiedų esencija yra viena iš Gelbėtojo sudedamųjų dalių. Žiedų energija yra pati aukščiausia, todėl vos keletas lašelių po liežuviu ar į vandens stiklinę, ir kūnas bei protas rimsta.

AŠ ESU DRĄSA !

Šios AFIRMACIJOS arba ĮSITEIGINIAI – patogus įrankis, tai vienas iš pagrindinių dvasinio mokymo principų, toks pats svarbus, kaip ir verslo ar profesinio mokymo programos. Nuolat ir sąmoningai kartojamos, afirmacijos surikiuoja MINTIS, harmonizuoja JAUSMUS, kurie su galinga jėga panaudojami vidiniams ir išoriniams pokyčiams MANIFESTUOTI.

KĄ ŠIANDIEN MANIFESTUOJI? Žmogiškojo proto didybė yra ta, kad jis sugeba mintis ir žodžius paversti tikrove!

Su saulėta žydėjimo galia – Lokių Motina

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.