Užtemimų koridorius, antra diena.

Įsivaizduokite, kad planetos yra ne tik dangaus kūnai, bet gyvos, dvasinės būtybės, turinčios savo gyvenimą ir charakterį. Zodiako ženklai yra planetų namai, jos arba gyvena savo namuose, arba būna išvykusios pasisvečiuoti.

Šiandien, kai mes Žemėje gyvename antrąją Užtemimų koridoriaus (tai sąlyginis pavadinimas laikotarpio tarp pilnaties, lydimos Mėnulio užtemimo ir jaunaties, lydimos Saulės užtemimo) dieną, planetos Visatoje taip pat gyvena savo gyvenimu ir atlieka savo užduotis. Pagal dėsnį „Kaip danguje, taip ir žemėje“, mes, Žemės gyventojai jaučiame planetų charakterio pasireiškimus, įvairias jų nuotaikų kaitas, barnius, nesutarimus ir draugystes.

Šiandien Saulė, atėjusi į Dvynių ženklą, yra opozicijoje su Mėnuliu, kuris yra Šaulio ženkle, ir tai pasireiškia, kaip įtampa tarp ego ir emocijų, toks emocinis disbalansas veda į nepasitikėjimą, atsiranda sunkumai santykiuose, jaučiama priešprieša tarp jausmų ir valios.

Dvynių ženkle stovinti Rahu – šio gyvenimo užduočių indikatorė – kalba apie tai, kad dabar yra laikas  mokytis iš gyvenimo, ugdyti naują, lengvumu paremtą požiūrį (Dvyniai – oro ženklas). Visi santykiai, ryšiai ir visas gyvenimas turi tapti lengvi, nešti džiaugsmą ir malonumą.

Pagal Sabos simbolių knygą, Rahu, esančios 11 Dvynių laipsnyje, SIMBOLIS yra „atrastos naujos žemės siūlo pionieriams neįtikėtiną patirtį“. Gebėjimas pradėti ką nors naujo ir tuo džiaugtis. Atrastos naujos žemės simbolizuoja bet kokį dar niekada nebandytą potencialios veiklos lauką bet kokiame lygmenyje – materialiame, emociniame, mentaliniame arba viršmentaliniame. Čia esame įtraukti į asmeninę kovą už visišką individualizavimą. Pirmiausia turi rasti niekad nebandytą veiklą. Turi susidurti su visiška nežinomybe, kai nė nenutuoki, kas gali įvykti. Priimdamas gamtos bei visuomenės energijas, tampi atskiras ir nepriklausomas nuo praeities. Stovi atsigręžęs į ateitį ir kiekvienas žingsnis pirmyn turi atskleisti naujas aukštumas.

Priešingame Dvyniams Šaulio ženkle, kuriame yra planeta Ketu, kalbanti apie praeito gyvenimo užduotis, kuri sako: „laikas atsisakyti valdžios, plėtimosi, autoriteto, nustoti įvaizdavus save didžiu pranašu.

Įdomus yra Mėnulio, esančio Šaulio 20 laipsnyje, SIMBOLIS – “sename Šiaurės kaime žmogus išsikerta užšalusio tvenkinio ledo gabalą, kad galėtų panaudoti jį vasarą.”

Apdairus gamtos resursų naudojimas žmonijos ateities poreikiams. Priminimas apie gamtos ir žmogaus santykį. Žmogaus gebėjimas kurta ir būti apdairiam leidžia planuoti ateitį, kurioje keisis metai, temperatūros. Žmogus gali planuoti ir dar didesnius laiko ciklus. Galima paaukoti  savo ramybę ir polisį rūpinantis maisto resursais ateityje. Svarbu išmanyti ciklinius procesus, tada žinosi, ko prireiks ateityje. Raktinis žodis čia 0 atsargos ateičiai.

Šiuose trumpuose, astrologinio rato simbolių aprašymuose užkoduota gili prasmė. Simbolių iššifravimas pažadina mitinę, archainę sąmonę ir atsako į šią akimirką neduodančius ramybės klausimus.

Saturnas, pareigos planeta, turi neigiamą aspektą (kvadratūrą) su Uranu – naujovių planeta. Šis sąntykis sukelia konfliktines situacijas tarp konservatyvumo ir radikalumo, pasireiškia grubumu ir nemokėjimu prisitaikyti.

Jupiteris, autoriteto, mokytojo, švietėjo planeta pykstasi su Saule (ego) ir šis jų konfliktas pasireiškia perdėtai gera nuomone apie save, sukelia neprotingą optimizmą, norą daug pasiekti be disciplinos ir įdirbio. Labai pasireiškia egoizmas, todėl tokia planet padėtis primena, kad reikia grįžti prie askezės, ugdyti kantrybę ir laikytis džiaugsmingos disciplinos.

Venera, kuri kalba apie grožį, taip pat pykstasi (kvadratūros aspektas) su Neptūnu, dvasingumo planeta. Toks jų santykis sukelia nevaldomas emocijas, tai karminis ryšys, kuris primena praėjusių gyvenimų patirtis, sudėtinga situacija išoriniame pasaulyje verčia bėgti nuo realybės į iliuzijų pasaulį, atsiranda net poreikis svaigintis.

Jeigu pasiryžote sąmoningai prakeliauti šį užtemimų koridorių ir jau turite PIRMOS DIENOS užrašą:

  • “Aš ATPAŽINAU” savo įsitikinimą, pasenusią programą, kuri trukdo man tobulėti.
  • Aš LEIDŽIU tai programai būti, neneigiu jos, nesmerkiu saves, nevertinu aplinkos. Tik LEIDŽIU jai BŪTI. “Pamaitinu ją dėmesiu, stebiu, kvėpuoju, grožiuosi žydinčia gamta.
  • Sąmoningai renkuosi ATLEISTI – sau, kitiems, situacijai. Atleidimas – tai kelias į suvokimą, kodėl tai įvyko.
  • PASIDŽIAUGIU savo laimėjimu ir keliauju pirmyn LAIMĖJE ir DŽIAUGSME.

Džiaugiuosi kartu su Jumis! Pirmas žingsnis žengtas ir su kiekviena diena, su kiekvienu žingsniu bus TIK LENGVIAU IR LENGVIAU.

Apie užtemimų koridorių skaitykite čia

Su lengvumu – Lokių Motina

***********************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.