Tai, kas nenužudo, sustiprina!

2021-05-26 13:33 – Mėnulio Pilnatis ir pilnas Mėnulio užtemimas.

Birželio 10d.12:53 – Mėnulio Jaunatis ir žiedinis Saulės užtemimas.

Laikotarpis tarp šių dviejų reiškinių vadinamas “užtemimų koridoriumi”.

Mėnulio pilnatis įvyks 15 Mėnulio dieną, kurios simboliai – SPARNUOTAS ŠAKALAS, UGNINĖ GYVATĖ, VILKOLAKIS.

Tai diena, kai dievai pasirodo Žemėje. Jie dažniausiai dėvi vilko kaukę ir prisiima jo išvaizdą. Skirtingose kultūrose matome skirtingus simbolius: Persijoje tai Sraoša, atitinkamntis egiptietišką Anubį, islame – tai angelas Azrailas su kardu, trimitu ir vilko kauke. Tai tas pats Plutonas (irgi vaizduojamas su vilko kauke), kuris pagrobia Prozerpiną ir paslepia ją požemio karalystėje. 15 –oji diena susijusi su PERSIKŪNIJIMU ir prisilietimu prie kito pasaulio. Tai žemojo prado, kurio simbolis GYVATĖ, nugalėjimas. Iš čia Jurgio, kuris nukovė drakoną ir išgelbėjo Mergelę, simbolis.

15- os dienos simbolis – tai KOVOTOJAS SU BLOGIU. Tai – astralinis karys, kurio pasirodymas sukelia skausmingą nešvaros valymąsi. Šią dieną tinka gerti putino uogų sultis, kurios valo blogą kraują. Senovėje dvasios mokiniai gerdavo šių uogų syvus.

Tokią dieną labai svarbu NEPASIDUOTI SILPNUMUI. Šiandien labai svarbu KOVOTI UŽ GĖRĮ, atkurti teisingumą, ką nors ginti. Stebėti save ir niekam nelinkėti blogo, nekalbėti piktai, o atpažinus tokias mintis – apvalyti jas malda ir gailestingumu.

Jeigu žmogus leidžia sau jaustis silpnai, jį tuoj puola lervos. Šiandien susapnuoti sapnai yra patys prasmingiausi ir tikroviškiausi

Mėnulis užtemimo metu yra Šaulio 6 laipsnyje ir pagal Sabos simbolių orakulą:

Laipsnio valdovas – Plutonas (transformacijų ir valančių energijų planeta, pokyčiai vyksta masiškai, Plutonas lyg buldozeris pravažiuoja, sugriaudamas viską savo kelyje, po jo lieka nuolaužų krūva, taip Plutonas išlaisvina iš visko, kas pasenę ir nebetarnauja didžiausiam gėriui)

Spalva – mėlyna. Ši charakteristika padeda gyvenime suaktyvinti planetas ir procesus. Plutono spalva yra tamsiai ruda, vyšninė – tai karštos, ugnies spalvos, o mėlyna spalva – vandens ar dangaus mėlynė, padeda prislopinti ugnį, atvėsinti, suteikti gaivumo. Taigi, jei „užsikuria“ per didelė ugnis – pyktis, pavydas, vidinis erzelis – tereikia pakelti akis į dangų, įkvėpti mėlynos spalvos, įbristi į mėlyną vandenį, atvėsinti kūną, išgerti vandens.

Kūno vieta – kairiojo klubo arterija. Kiekvienas laipsnis turi savo projekciją kūne ir planetos suaktyviną ją. Kairė pusė atsakinga už moteriškąją energiją, klubuose slypi saugumo, namų, pastovumo, šaknų, „mėnuliška“ , vandeninga, emocionali energija, arterijomis teka kraujas – gyvybiniai žmogaus syvai.

Totemas – antilopė kama. Jis rodo instinktyvias reakcijas. Kiekvienas gyvūnas turi savo specifinį elgesį, charakterį, kuris atsispindi planetų pasireiškimuose per laipsnių totemus.

Laipsnio simbolis – KRIKETO ŽAIDIMAS

Kūrybiškumo lavinimas grupinėse situacijose, kurios išbando kolektyvinius siekius. Kiekviena visuomenė yra statoma ant žmonių grupių tarpusavio santykių. Tos grupės visada turi bendrų siekių, tikslų. Grupėje individas gauna tam tikrą vaidmenį, taip pat egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių privalu laikytis. Žaidimas moko ne tik asmeninio meistriškumo, bet ir bendradarbiavimo, teisingumo. Šis simbolis ragina asmeninį ego dirbti dėl kolektyvo kultūrinių siekių. Žaidimas – lyg ritualas, mokantis lavinti grupės sąmonę ir atsakomybės jausmą prieš grupę. Raktinis žodis – GRUPINIS SOLIDARUMAS.

Mėnulis Šaulyje – jo energija švietėjiška ir autoritetinga, kaip apsigimusio mokytojo ar pamokslautojo, kuris dažnai pats seka kokiu nors autoritetu. Tokia energija suteikia pasitikėjimo iš aplinkinių. Mėnulis Šaulyje sustiprina norą, siekį, ketinimą ieškoti gyvenimo prasmės, vadovautis tam tikra religija ar filosofine kryptimi. Ši Mėnulio energija kviečia tyrinėti pasaulį, eksperimentuoti, keliauti į užsienį ir stebėti save kelionėse. Mėnulis ypač rūpestingas silpnesniais už save. Jo credo: „Tai, kas mūsų nenužudo, padaro mus stipresniais ir ištvermingesniais“.

https://www.youtube.com/watch?v=X82kD5bA3AY    pasigarsinam ir šokam ir dainuojam drauge!

Derėtų pasaugoti klubus, klubų sąnarius, juose esančius organus, kepenis, sėdmenis ir šlaunis.

Mėnulis III būste: suteikia bendravimui emocionalumo, išryškėja polinkis prisirišti prie seserų, brolių, prie kaimynų. Mėnulis šiame būste suteikia balsui švelnumo. Puiki vaizduotė, bet sunkiai koncentruojamas dėmesys, mintys linkusios blaškytis. Geriausiai prisimena tai, kas sukėlė emocijas. Mėgsta grožinę literatūrą, poeziją. Blogiausiu atveju toks Mėnulis sukelia perdėtą smalsumą, polinkį „sirgti kitų ligomis“ ir išsiblaškymą.

Šaltiniai:

L.Stonkutė “Astrologijos vadovėlis“ ir “360 laipsnių misterija“

Nuotrauka iš Rūtos asmeninio archyvo

***Kviečiu perskaityti apie visus simbolius lėtai, išmedituojant atskirų simbolių reikšmes.

Užtemimų koridorius yra ypatingos harmonijos laikotarpis!

PATARIMAI šiam laikotarpiui:

 1. “ŽAIDŽIU GYVENIMĄ” – stebiu lyg filmą kino salėje. Man tai ĮDOMU!
 2. Kiekvieną rytą užrašau savo dienoraštyje „ Aš pradedu kelionę su Lokiu, gaudau už uodegos Drakoną, prašau visų Šviesos Būtybių apsaugos ir vedimo“
 3. ATPAŽĮSTU SAVO ĮSITIKINIMUS. Kiekvieną vakarą užrašau savo dienoraštyje, ką pavyko atpažinti. Nieko nevertinu.Tik užrašau.
 4. Leidžiu tam būti. “Maitinu” besąlyginės meilės energija, priimu tai, pamilstu.
 5. ATLEIDŽIU, nes atleidimas padeda atpažinti, kodėl tai buvo.
 6. Pajaučiu begalinį DĖKINGUMĄ įsitikinimui, žmogui, situacijai už galimybę tobulėti. Jeigu aš “voliojuosi” skausminguose praeities prisiminimuose, įsiskaudinimuose ir užgaulėse, suku užstrigusią plokštelę, aš IŠŠVAISTAU SAVO GALIĄ.
 7. Vandenio eros patirtys renkamos per pasimėgavimą ir džiaugsmą. STOP skausmui ir kančiai ! STOP kaltei ir gėdai!
 8. Palaimoje ir meilėje keliauju pirmyn savo gyvenimo Kelionę.
 9. Jeigu aš užsimirštu ir elgiuosi pagal pasenusius modelius, atkeliauja mano TRENERIS ir suteikia man RESURSUS TOBULĖJIMUI.
 10. Pradėti nuo Nr.1 .

Užtemimų koridorius – ketinimų galia.

 1. Ketinimas priklauso nuo INTENCIJOS, kurią iškeliame sau.
 2. Konkrečių VEIKSMŲ atlikimas.
 3. Džiaugsminga disciplina. Lokio principas DUD!
 4. Sekimas Visatos vedimu.
 5. Sunkumas, nemalonumas, nesėkmės reiškia „NE TAI“.
 6. Naujos patirtys per DŽIAUGSMĄ IR MALONUMĄ.

Linkėdama sėkmės šiuo harmoningu laikotarpiu – Lokių Motina

********************************************************

Pasidalinkite šia žinute su kitais, kam šiandien labai reikia ramybės ir palaikymo. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


1 mintis apie “Tai, kas nenužudo, sustiprina!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.