“Tvirtai pasitikiu savo jėgomis ir galimybėmis“

“Didesniąją paskutinių dviejų tūkstančių metų dalį Vakarų pasaulyje klestėjo materializmas. Prigimtinį dvasingumą trypė išaukštintas protas, žmonėms visų pirmą rūpėjo žemiški turtai, ambicijos, aistros ir malonumai. Tikruosius žmogaus egzistencijos tikslus nustelbė nekantrus troškimas dar šioje inkarnacijoje sukaupti kuo daugiau žemiškos naudos. Tai buvo sunkus žmonijos istorijos periodas, nes trūko dvasinio komforto, žmonės nesuvokė didingų tiesų, nesijautė pakylėti. Iš esmės žmonės nesuprato, jog esama svarbesnių dalykų, nei materija. Per tą laikotartpį atsiradusios religijos daugelio žmonių buvo priimtos greičiau kaip legendos, kurios nenurodo jokios gyvenimo krypties, nors iš tikrųjų būtent religijos turėjo tapti esmine žmonijos egzistencijos dalimi.

Žmonių nedomino aukščiausiojo Aš prigimtis, jie neturėjo žinių apie buvusius ir būsimus gyvenimus, nors kaip tik tai turėjo būti pagrindinis gyvenimo stimulas. Žmonės vengė didingų dalykų ir stengėsi padaryti gyvenimą kuo patogesnį, todėl į pirmą vietą jie iškėlė žemiškus malonumus, o savo sąžinės balsą pasistengė nutyldyti. Svarbiausias tokios visuomenės tikslas buvo visuomeninė padėtis, vardas, materiali gerovė, nuosavybės dydis. Kadangi visi šie dalykai yra laikini, o jų įsigijimas ir išlaikymas reikalavo didelių pastangų ir kėlė daug nerimo, tai žmonės nesijautė nei ramūs, nei laimingi. Jie gyveno kur kas prasčiau, nei lemta gyventi žmonijai.

Tikroji Sielos ir proto ramybė kyla iš mūsų vidaus, kai mes dvasiškai tobulėjame. Jos neįgysime vien plėsdami materialinę gerovę, kad ir kokia didelė ji būtų.

Tačiau laikai keičiasi, jau esama tam tikrų ryškių ženklų, kad ši civilizacija pradėjo atsiskyrimą nuo materializmo ir juda tikrųjų visatos vertybių link. Matome, kaip šiuo metu auga susidomėjimas antgamtiškais reiškiniais ir pomirtiniu gyvenimu, žmonės ieško būdų, kaip nugalėti ligas dvasinėmis pastangomis, jie studijuoja senovės Rytų mokymus bei išmintį, – visa tai rodo, kad šiuolaikinė visuomenė jaučia, kokie šie dalykai yra svarbūs.“

Afirmacinės kortos “Pažink save“ pagal dr.Bacho žiedų terapiją

Edvardas Bachas “Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys“ 1930 .

Šios eilutės, parašytos britų kilmės gydytojo Edvardo Bacho prieš devyniasdešimt vienerius metus, kaip niekad aktualiai skamba šiandien ir primena, kad viskas visatoje yra cikliški pasikartojimai. Žmonija tūkstančius metų eina savo evoliucijos keliu lyg labirintu. Vieni žmonės tai išklysta, tai vėl suranda savo kelią ir savo kryptį. Tai yra natūralus vystymosi procesas.

Dr. Bacho sukurta žiedų terapijos sistema pranoko savo laikmečio dvasią. Nors autoriaus gyvenimo laikotarpiu jo talentas plačiosios visuomenės nebuvo pripažintas, šiandien ją galime apibudinti, kaip energinę – vibracinę medicinos rūšį, tai patvirtina dr.Bacho sukurtas kūrinys, jau devynias dešimtis metų plačiai naudojamas visame pasaulyje.

Pavasaris, dovanojantis atgimimą visoje gamtoje ir žmogaus sieloje, yra puikus laikas stebėti ne tik pražystančius medžius, laukinius žiedus, bet ir savo viduje atsiveriančius jausmus ir emocijas. Kiekviena neigiama dvasios būsena parodo, kad jai reikalingas besąlyginis priėmimas ir meilė. Jei kiekvienai savo neigiamai būsenai skiriamas dėmesys, kiekviena emocija pamaitinama meilės energija, išnyksta nepripažinimo ir atmetimo blokai. Pradžioje buvusi neigiama, ši emocija tampa pripažinta, priimta, vadinasi, teigiama. Šis virsmas yra neatsiejama dvasios evoliucijos dalis, reikalaujanti begalinio švelnumo, atjautos ir meilės. Priimkime kiekvieną savo emociją su meile!

****************************************************************

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos šiandien labai reikia. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.