Nerimas yra sielos žinutė

Dr.Edvardas Bachas, britų kilmės gydytojas, chirurgas, homeopatas, bakteriologas bei žiedų terapijos sukūrėjas, 1930 -aisiais metais taip įtikėjo į gydomąsias augalų galias, kad uždarė savo prestižinę praktiką Harley gatvėje, Londone ir išsikėlė į Mount Vernoną, mažą kaimelį Oksfordšire, kur toliau kūrė ir vystė savo unikalią žiedų esencijų sistemą, laukinės gamtos apsuptyje.

2019 Mount Vernon, E.Bacho centras, po tarptautinės Bacho praktikų konferencijos

Knygoje “Išsigydyk pats.Tikrosios ligų priežastys.“ E.Bachas rašo, kad jis netvirtina jog naujai atrastos žiedų esencijos gali išgydyti vėžį, bet jis, kaip gydytojas, bendraudavęs su daugeliu pacientų, buvo įsitikinęs, kad nerimas, baimė ir depresija turi didžiulę įtaką žmogaus fizinei sveikatai. Jis taip pat pabrėžė, kad emocinė pusiausvyra yra gyvybiškai svarbi, kai žmogus sveiksta po ligos. Naują žiedų terapijos sistemą Edvardas Bachas sukūrė pats eidamas sveikimo po onkologinės ligos keliu, jis giliai tikėjo, kad liga yra sielos žinutė, kad gyvenime žmogus elgiasi negerai, nesiklauso savo aukščiausiojo Aš balso, o kreipia dėmesį į tai, ką mano ar liepia kiti.

“Kančia ir fizinis skausmas yra signalas, kad turime išmokti šią pamoką, nes kitaip siela neturi būdų prisibelsti, mes jos negirdime ir nekreipiame dėmesio. Reikia pažymėti, kad tie, kurie išgirsta įspėjamuosius ženklus, gali užbėgti už akių ligai, kol ši dar nepasireiškė fiziniame kūne.“

Pagrindinis moderniosios vakarų medicinos trūkumas yra tai, kad gydoma liga ir jos pasekmės, o ne priežastys. Daugelį amžių ligos kilmę nustelbdavo materialus požiūris, taigi, ligos padariniai turėjo puikias sąlygas išsiplėtoti, nes nebūdavo sunaikinami pačioje jos pradžioje. Edvardas Bachas tikėjo, kad gydyti reikėtų patį žmogų, o ne ligą.

Liga niekada nebus išgydyta ar išrauta su šaknimis moderniais materialiais būdais dėl labai paprastos priežasties – ligos kilmė yra nemateriali. Tai, ką mes vadiname liga, yra ilgai trunkančio proceso kūne galutinis produktas, todėl visos materialios priemonės yra efektyvios tik laikinai, nes nėra pašalinamos. Modernioji medicina koncentruoja dėmesį išskirtinai į materialius dalykus ir fizinį kūną, neteisingai interpretuodama tikrąją ligos kilmę. Koncentruodamassi vien tik į materialias priežastis, moderni medicina nukreipia žmonių mintis nuo tikrosios ligos kilmės, todėl išgijimo galimybės tampa miglotomis, o tokio mąstymo pasekmėje gimsta galingas ligos baimės kompleksas. Liga iš esmės atsiranda kaip konflikto tarp sielos ir proto rezultatas, todėl niekada nepavyks jos išrauti su šaknimis, kaip tik dvasios ir proto pastangomis.

Apibendrinant galima pasakyti, kad liga, kokia žiauri bebūtų, yra mums naudinga, ir jeigu interpretuosime ją teisingai, tai prieisime prie savo problemų sprendimo būdų.“ (E.Bachas “Išsigydyk pats.Tikrosios ligų priežastys“)

Šios daktaro E. Bacho eilutės, parašytos prieš 90 metų ir buvusios aktualios tais laikais, išlieka aktualios ir šiandien, kai pasaulis žengia per pandemijos iniciaciją. Verta sustoti ir pamąstyti “ką šiandien aš darau ne taip?“

*********************************************************************

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos šiandien labai reikia. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

„Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2021. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.