Ar dėkingumas vertybė?

„Kai tu pripažįsti, kad tai, už ką jauti nuoširdų ir tyrą dėkingumą, yra vertybė.“

Visiškai neatsitiktinai užrašiau šias eilutes, nes tą akimirką, kai į mūsų namus įėjo Kovidas, išėjo Baimė. Ji taip mikliai išsinešdino, kad net nepastebėjau, kaip ji trinktelėjo durimis.

Susiradau meditacijos įrašą, darytą pirmąją pavasarinio karantino dieną, kovo 13 -ąją. Tada viskas buvo nauja ir nepatirta. Dabar vėl esu karantine, tik dabar jau tikrame. Kiek toli savo sąmoningumo pakilime aš nuėjau per tuos devynis mėnesius? Suvokiu, kad tai, kas buvo prieš devynis mėnesius, buvo repeticija, pasiruošimas. Šiuo savo įrašu nesiekiu jokių pamokymų, anei toli siekiančių pranašavimų, ir taip visko iki soties. Tik širdies tyloje ateina tikroji išmintis, žinojimas kurį, pasak E.Bacho turi kiekvienas žmogus, ją, kaip dovaną gauna su gimimu. Geras laikas apmąstymams, kam ir kokiais tikslais aš naudoju gautas dovanas?

Geras laikas praktikuoti „Lokio“ kelionės pakopas:

  • Patirk.
  • Leisk būti.
  • Priimk.
  • Pamilk.
  • Tik tada transformuok.

Jeigu esate “Drugelio efekto“ skaitytojai ir norite tapti jo Patronais, nuo šiol galite tai padaryti. Tereikia paspausti ant nuorodos ir užsisakyti vieną iš 3 prenumeratų: https://www.patreon.com/join/drugelioefektas?

Paspaudę ant šios nuorodos: https://www.patreon.com/posts/44920277 galėsite išklausyti dėkingumo meditaciją, kuri buvo įrašyta 2020-03-13 pirmąją pirmojo karantino dieną. Kiek toli pažengta?

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

„Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.