Ir vienas žmogus gali.

Pastarosiomis dienomis mūsų bendruomenėje vis iškyla tema, ar vienas žmogus ką nors gali pakeisti? Drastiškai besikeičiantis pasaulis keičia kiekvieno Žemės gyventojo pasaulėžiūrą. Kiekvieną rytą esame pastatomi prieš pasirinkimą: eiti širdies ar proto keliu?

Keliautojai su Lokiu, pasirinkę puoselėti savyje tvarumo, visumos, bendruomeniškumo vertybes, kiekvieną rytą pradeda nuo pasisveikinimo ritualo: “Šiandien aš pradedu savo kelionę su Lokiu ir prašau mano Angelo sargo apsaugos ir vedimo. Te kiekvienas žmogus, kuris šiandien ateina į mano pasaulį, myli, palaiko ir supranta mane. Ir aš jį myliu, palaikau ir suprantu. Taip jau yra mano gyvenime,tebūnie.“ Pasikartojantys veiksmai, lydimi pozityvių žodžių, sukurdami kasdienius ritualus, padedančius pereiti bet kurį sudėtingą laikotarpį žmogaus gyvenime, dar ir perprogramuoja žmogaus smegenis, perkeičiai neuronų jungtis. Nesvarbu, ar tai yra virusas, kurio vardo paminėjimas pašiaušia kūną, ar kitokia liga, kurios pavadinimo nevalia minėti, nes ji sukelia paniką, visos šios situacijos pasitarnauja kaip užtvanka upei. Nes, kai sistemoje, pavadinimu Visata, kuri yra nuostabiai subalansuota, kas nors vyksta ne taip, kaip reikia, ši be galo “protinga“ ir pati save reguliuojanti sistema, pagal joje veikiančius dėsnius, visus ir viską sustato į reikiamas vietas.

Dokumentinis filmas “Keistuoliai ir svajotojai“, kuriuos pasidalinu (nuoroda žemiau), patraukė mano dėmesį dėl kelių priežasčių. Pusvalandžio trukmės filme parodytas vieno “keistuolio“ gyvenimas (o kad tokių keistuolių žemėje būtų daugiau!) ir jo trisdešimties metų(!!!) nenuilstamos veiklos rezultatas – natūraliai, leidžiant pačiai gamtai, ekosistemai sureguliuoti visus procesus, “ataugintas“ miškas. Žiūrėdama filmą patyriau didžiulį malonumą, pasigėrėjimą, jis suteikė įkvėpimo man. Tikiu, kad lygiai taip pat jis paveiks ir kitus žmones, kurie pamatys ir susimąstys, kad jūs nesate vieni savo Širdies Kelyje.

Kasdienė, disciplinuota rutina, kuri atliekama kiekvieną dieną – su lokiais, einančiais asmeninių transformacijų keliu, mes taip pat praktikuojame DUD -t.y. džiaugsmingą discipliną, nes tik kasdieniai maži žingsneliai atveda į didelį Tikslą, o jį kiekvienas žmogus turi savo, vienintelį. Kiekvieną dieną gaunu laiškus žmonių, kurie jau prisilietė prie Lokio dvasios pačiais įvairiausiais būdais: dalyvauja ar dalyvavo programoje, pažino dr.Bacho terapiją ir naudoja gydomąją žodžio galią per afirmacijas (“Pažink save“. Afirmacinės kortos ir knyga pagal dr.Bacho žiedų terapiją).

Tikėjimas tuo, ką darai, tikėjimas, kad eini savo širdies keliu, kad tai, ką tu darai pasitarnaus ateities kartoms ir visos Žemės harmonizavimui, suteikia jėgų tomis akimirkomis, kai visas pasaulis aplink dūžta į šipulius, kai net artimiausi žmonės, rodos nebesupranta, kai verkimo praktika tampa kasdienine, ir tomis akimirkomis visada egzistuoja Ta Vienintelė Mylimoji, atjaučiančioji esybės dalis, kuri niekada neišduoda – Lokio dvasia, vidinė Žynė.

Labai apsidžiaugiau, kai dokumentiniame filme buvo pasakojama apie geltonais kvapniais žiedais žydintį krūmą – dygliakrūmį (Gorse), kuris dr.Bacho žiedų sistemoje įkūnija viltį. Dygliakrūmis kalba apie tai, kad “tu vėl susitaikai su nepavykusia situacija, sakydamas, kad išsėmei visas įmanomas galimybes ir tavo siela jaučiasi pavargusi vėl ir vėl mokytis gyvenimo pamokas, kai tau sunku įžvelgti naujas galimybes, o tavo protas tvirtina, esą nieko neįmanoma padaryti.“

“JAUČIU TVIRTĄ RYŠĮ SU SAVO VIDINIU AŠ“ – šis įsiteiginys (afirmacija) tepadeda keliauti tau kiekvieną tavo stebuklingo kelio etapą!

Malonaus ir prasmingo žiūrėjimo.

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos šiandien labai reikia. Pasidalintas gėris didėja ir sugrįžta su kaupu.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

„Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.