Mėnulio Lokio Jaunaties meditacija ir magija.

Mėnulio Jaunatis – tai laikas, kai mes iš Žemės nematome savo artimiausio palydovo. Nuo seniausių laikų žmogui tai sukeldavo jaudulį ir keldavo daug klausimų. Tas laikas, kai iš juodos nebūties ir nežinomybės kyla kažkas nauja, tačiau akimis nematoma, sukelia pagarbią baimę.

Kaip pasitikėti nežinomu? Visažinanti siela, trokštanti mylėti, kurti ir būti laisva žino kelią, vedantį į Laisvę. Nuolankus paklusnumas manipuliacijoms ir kontrolei, taikymasis prie išnaudotojiškų sąlygų – tai kelias į vergovę. Išnaudotojas ir vergas turi tokią pačią sąmonę. Kuo renkiesi būti: vergu, auka, išnaudotoju ar laisvę mylinčiu, gerbiančiu savo vertybes ir ginančiu jas kūrėju?

Mėnulio Jaunatis – puikus metas manifestuoti, t.y. sąmoningai ir konstruktyviai išsakyti, užrašyti ar kita menine forma pareikšti Visatai savo ketinimus.

Paprastumas – tai principas, lydintis į autentiškumą, unikalumą, genialumą. Sugebėjimas įžvelgti paprastuose kasdieniuose dalykuose stebuklą – dovana, kurią gavome ateidami į šį pasaulį. Laisvė rinktis – taip pat dovana. Nuolatinis dėkingumas už dovanas sukuria stebuklus kiekviename žingsnyje. Tereikia apsidairyti ir atpažinti juos.

Visata visada sako “taip“, tačiau ji nėra internetinė parduotuvė, kurioje užsakius savo prekes – norus, belieka ramiai laukti jų pristatymo prie namų durų. Visata mėgsta bendradarbiauti ir kuo daugiau pastangų įdedi pats, tuo greitesni rezultatai tave pasiekia. Su šiuo “stebuklu“ gyvenu jau daugiau nei dešimtmetį, tačiau kiekvieną kartą nenustoju stebėtis ir kartoti, kad “tai tikrai veikia“.

Kviečiu atlikti magiškus namų darbus ir spalio 16 d. 18 val. ateiti ir drąsiai išreikšti savo ketinimus. Likusias dienas kviečiu skirti apmąstymui tyloje ir užrašymui:

  1. Dešimt dalykų už kuriuos esate dėkingi. Svarbu ne tik sausai užrašyti, bet pajusti savyje tikrą dėkingumo jausmą. Magija pasireiškia suvokus kiek daug yra dalykų, už kuriuos esi dėkingas kiekvieną dieną.
  2. Kiekvieną dieną padarykite kam nors kokį nors gerą darbą, svarbiausia, kad darydami negalvotumėte apie tai, kaip tas žmogus sureaguos, ar priims tai, ar supras – tokiu atveju magija neįvyks. Magijos skonis – ypatingas ir sunkiai aprašomas, bet tikrai pajausite tai.
  3. Pirmiausia pasirūpinkit savimi. Kad ir kaip egoistiškai tai nuskambėtų, įpraskit daryti tai. Lėktuve juk irgi yra taisyklė, kad pirmiausia deguonies kaukę užsideda suaugusieji ir tada jie uždeda vaikams, priešingu atveju nukentėtų visi. Tyras vanduo, sveikas ir su meile paruoštas maistas, pasivaikščiojimas ar mankšta gryname ore, buvimas tyloje, įkvepiančių knygų skaitymas, kūno poreikių išklausymas ir atliepimas – visa tai yra rūpestis savimi. Ar galite įsivaizduoti, koks būtų pasaulis, kuriame kiekvienas rūpinasi savimi? Magija ištinka kiekvieną kartą suvokus, kad esate tikrų tikriausias Magas!
  4. Prisiimkite 100% atsakomybę už visus savo veiksmus, mintis ir žodžius. Tik tapdami atsakingais galite išgyti nuo “aukos sindromo“ ir pradėti keisti save ir savo aplinką. Magija būti savo gyvenimo Valdovu atperka visą įdėtą triūsą.
  5. Proto arba minčių higiena yra tokia pat svarbi, kaip ir kūno. Kai tik pastebite save mintijant baimingas, liūdnas, kaltinančias ar piktas mintis, tuoj pat “perjunkite kanalą“.“Minčių valdymo pultelis“ visada turi būti jūsų rankose, niekada niekam jo neatiduokite. Magiškas kanalų perjungimo pultelis! Saugokite jį.
  6. Išvalykite save ne tik nuo kūno nešvaros, aplinkos nešvaros, bet ir nuo toksiškų santykių. Stebėkite, kokios emocijos apsigyvena jūsų širdyje, kai bendraujate su vienu ar kitu žmogumi. Pasitikėkite savo širdimi, ji viską žino, nes “kiekvienas žmogus savo viduje turi įgimtą žinojimą“ (E.Bachas). Magiškas žinojimas visada yra jumyse!
  7. Tikslas nėra gyvenimo prasmė, čia labai dažnai atsiduriame gudraus proto pinklėse. Kaip tai atpažinti? Jeigu jūsų gyvenime apstu “man reikia“, “dar šito neturiu“, “privalau“, “kaip galėčiau nepadaryti“, “ką apie mane pagalvos“ – galima daryti prielaidą, kad pasiklydote proto labirintuose. Gyvenimas yra dabar. Kiekvieną akimirką vertinkite lyg paskutinę. Gyvenimo taisyklės neleidžia sugrįžti į pradžios taštą ir pakartoti viską iš naujo, bet visuomet suteikia galimybę pradėti keistis dabar. Visiška magija!
  8. Bendruomeniškumas padeda išsigydyti savo dvasios ir kūno žaizdas. Neįtikėtina, kaip bendra veikla, nuoširdi pagalba silpnesniam, kenčiančiam, gali paveikti jūsų požiūrį, suteikti prasmės ir motyvuoti. Magija ištinka suvokus, koks gražus yra gyvenimas.
  9. DU D – tai lokiška džiaugsminga disciplina, kuri ugdo valią, atliekant kasdienius darbus bei pareigas su meile sau ir tikėjimu, kad rezultatas bus pasiektas. DU D padeda ugdyti meistriškumą, kuris nepasiekiamas nei per vieną naktį, nei per savaitę, nei per mėnesį. Magija ištinka tada, kai nerauni morkos pasižiūrėti ar ji jau pakankamo storio ir neiškasi pasėtos sėklos iš žemės, nekantraudamas pažiūrėti, ar jau prasikalė daigas.
  10. Magija pasireiškia atkakliesiems, kurie suklupę, stojasi ir eina pirmyn, praradę, negaišta laiko apgailestavimamas. Nelsonas Mandela sakė: “aš niekada nepralaimiu: aš arba laimiu, arba pasimokau.“

Kviečiu registruotis A.Ž. leruta@gmail.com

Vakarą veda Rūta Lenkauskienė ir Kristina Pažėrienė.

Susitikimo trukmė – 3 val.

Data: Spalio 16 d 18.00 -21.00 val.

Vieta: Erdvė Judesiui, Mosėdžio g. 7, Kaunas

Energetiniai mainai 30 eur. (Tvarios Holistinės Bendruomenės nariams 20 eur) Priemonės: žirklės.

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos šiandien labai reikia.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.