Kelionė su Lokiu prasideda

Trečius metus esu vedama “Lokio“ dvasios, kuri persmelkė visą mano dvasinį gyvenimą, ši kasdienė filosofija padeda išgyventi sudėtingus pasaulėžiūrinės krizės etapus. Žmogaus protas nuolat gręžėsi į protėvių išmintį, juolab, kad situacijose, per kurias visa žmonija eina dabar, galima atpažinti ir praeities įvykius. Viskas kartojasi spiralės modeliu, įvykiai išoriniame gyvenime, “naujos“ ir nepažintos ligos, bei kitokie pasaulio kataklizmai visuomet sulaukia atgarsio kiekvieno žmogaus viduje. Taip veikia vienio dėsnis, nes viskas visatoje yra susiję tarpusavio ryšiais ir nuo tų ryšių kokybės priklauso galutinis rezultatas, dar vadinamas “karmos dėsniu“. Iš tikrųjų jį galima vadinti “darbu“, kiek vidinio darbo kiekvienas nudirba, kaip nuoširdžiai tai daro, tokius ir galutinius vaisius skina.

Gamtoje viskas yra paprasta, kaip ir daktaras E.Bachas rašė, ji moko žmogų nekomplikuoti įvykių. Kaštono žiedai padeda man išjungti “užstrigusią plokštelę“ arba “išeiti iš žiurkėno rato“. Kai pastebiu save, pasineriančią į verbenos būseną, tada prabyla mano “lokiška“ būtis – ta sielos dalis, kuri atsakinga už emocijų atpažinimą ir priėmimą. Man labai įdomu tyrinėti, kas nutinka, kai žmogus nustoja bendrauti su savo siela? Tyrinėdama save ir mane supantį pasaulį aš suvokiau, kad mano kelias yra išmokyti kitą žmogų atskleisti jame slypinčius talentus per asmeninį pavyzdį ir palaikymą.

Mūsų protėviai, laikydamiesi pirmapradžio tikėjimo Žemės ir Kosmoso reiškiniais, savo gyvenimą dėliojo pagal kertinius metų ciklo įvykius: rudens lygiadienį(rugsėjo 22 -23d.), žiemos saulėgrįžą (gruodžio 21 -22d.), pavasario lygiadienį (kovo 21-22) ir vasaros saulėgrįžą (birželio 22 -23). Šios gamtos virsmų datos turėjo svarbią reikšmę, jos numatydavo pagrindinius tikslus, nes pokyčiai gamtoje buvo glaudžiai susiję su dvasiniais žmogaus pokyčiais. Nuolatinis, prigimtinis glaudus ryšys su gamta, visų stichijų suvokimas ir pagarba buvo vedliais jų kasdienybėje. Prie šių ištakų esame vedami sugrįžti ir dvidešimt pirmajame amžiuje.

Lokys yra dvasinio atgimimo simbolis. Taikydami palyginimų ir meditacijų technikas, mes atversime ne tik skirtingas simbolių prasmes, bet ir emocines bei psichines dvasios gelmes. Kaip sertifikuota dr.Bacho žiedų terapijos ir Teta metodo praktikė, saugiai vesiu jus per pirmapradžių archetipinių vaizdinių/simbolių kelionę.

Dvasios atgimimas įvyksta, sutaikius savyje gyvuojančius vyriškąjį ir moteriškąjį pradus, prisijaukinus pyktį, baimę, pavydą, pradėjus gyventi taikoje su savimi ir su išoriniu pasauliu. Harmonija, pagarba, bendruomeniškumo, tvarumo principai tampa pamatinėmis vertybėmis, ant kurių statomas naujos kokybės dvasios rūmas.“Kelionę su Lokiu“ sudaro TRYS DALYS:

I. “Meno Pauzė su dr. Bacho žiedais. Emocinės ir psichinės dvasios gelmės“ [ 1 užsiėmimas per mėn.];

II. “Mėnulio meditacijos“ – Lokio “maistas“ [ vieną mėnesį per Jaunatį, kitą – per Pilnatį];

III. Subalansuota mityba virsmo laikotarpiu.[vieną kartą per mėnesį šeštadieniais].

Kiekvieną savaitę bus skirti namų darbai, papildomos knygos ir/ar kino filmai.

Pagal poreikį ir siekiant didesnio poveikio galimos papildomos asmeninės konsultacijos su asmeniniu dr.Bacho esencijų mišiniu.(registracija išankstinė, kaina pagal susitarimą)

Pirmasis susitikimas įvyks spalio 2d. 18 val. Išankstinė registracija būtina. Vieno užsiėmimo kaina: 20 eurų apmokant iki renginio. Apmokant renginio dieną – 30 eurų. Jeigu turite klausimų – drąsiai rašykite el.paštu leruta@gmail.com arba tel. +37068774541

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos šiandien labai reikia.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.