Rudens Lygiadienis atveria vartus į naują kelio etapą

Rudens Lygiadienis. Išeidama žiemoti Saulė užrakina Žemę, o raktus atiduoda saugoti išskrendantiems į vasaros karalystę paukščiams. Išeinanti žiemoti Saulė palieka dalelę savo dieviško spindėjimo – Ugnį, kuri nepavaldi Tamsos ir Griovimo jėgoms. Ugnis, lyg švyturys padeda mums surasti tikrąjį kelią ir dorai pragyventi iki pavasario.

Rugsėjo 25 dieną 18 val. Jurgita, Kristina ir Rūta kviečia visus bičiulius į tradicinę Rudens Lygiadienio šventę, kuri įvyks Jurgitos judesio studijoje Kaune, Mosėdžio g. 7 (Šilainiuose)

Septintus metus gyvuojanti erdvė asmeniniam augimui ”Drugelio efektas” išaugo į tvarią holistinę bendruomenę.
Aromaterapija, dr.Bacho žiedų terapija, programos: “Apie ką moterys tyli?”, “Atvira širdis”,”Gyvenu BE pykčio” pagimdė ir išaugino tvirtą Lokį ir paleido į gyvenimą “lokiukus“, kurie jau tvirtai žengia savo keliu, atlieka savo prasmingus darbus. Didysis Gamtos Ratas sukasi, įtraukdamas vis daugiau nuostabių, šviesių sielų.

Ši diena – tai didelė šventė visai mūsų bendruomenei, taip pat laukiami ir nauji nariai, bei seniai matyti bičiuliai.

Pristatysime naujas veiklas, kurias su meile paruošėme Jums:

  • “Kelionė su Lokiu”. Lokys simbolizuoja žmogaus psichiką. Dvasinis kiekvieno atgimimas įvyksta tada, kai savyje pavyksta atpažinti, priimti ir pamilti abu egzistuojančius pradus – vyriškąjį ir moteriškąjį. Tik prisijaukinus pyktį ir baimę bei pradėjus gyventi taikoje su savimi, taika įsivyrauja ir išoriniame pasaulyje. (Rūta)
  • “Mėnulio Lokio meditacijos”. Kas yra meditacija? Tai sąmoningas proto valdymas, gebant išlaikyti dėmesį dabarties akimirkoje. Moksliniais tyrimais įrodyta teigiama ir net gydanti meditatyvios būsenos nauda žmogui. (Rūta)
  • “Subalansuota mityba”. Tu esi tai, ką dedi į burną. Sąmoninga mityba padeda išvengti įvairių negalavimų ir suteikia gyvenimui spalvingumo bei džiaugsmo. (Rūta)
  • “Fraktalinis piešimas ir Sielos koliažas” – meno terapijos rūšys, padedančios geriau pažinti save ir sukurti gyvenimą tokį, kokio trokšti. (Kristina)
  • “Inner dance” – Šokis su savim ir savyje. (Jurgita)

Su meile – Jurgita, Kristina ir Rūta


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.