Kas būtų jeigu…

Kas būtų, jeigu dr. Bachas nebūtų sumaišęs penkių žiedų mišinio? . Gelbėtojo buteliukas (angl.Rescue remedy) – pirmas žingsnis, kuris sujungia žmones. Taip nutiko ir man prieš dešimtmetį, prireikus pagalbos, viena bičiulė paklausė manęs ar aš girdėjusi apie Bacho žiedų terapiją. Tada mano žinojimas buvo miglotas, bet aš gavau Rescue buteliuką ir pradėjau pažintį. Tokia buvo mano kelio pradžia: susigrąžinta emocinė ramybė atnešė daug klausimų, o šie, drauge su valios pastangomis, nuvedė į patį Šaltinį – Didžiąją Britaniją, Bacho žiedų terapijos gimtinę.

Dažniausiai žmonės susidomi Bacho žiedų terapija, kai juos ištinka krizė. Gelbėtojo buteliukas – tai vilties laiškas, nusiųstas žmogui, kuris kenčia. Visada yra viltis, kuri suteikia galios pradėti pokytį gyvenime.

Gelbėtojo buteliukas nuplėšia apsauginę “nejautros plėvelę“, kurią lyg pleistrą žmogus užsiklijuoją ant emocinės žaizdos. O jeigu per visą gyvenimą kaupta ir sluoksniais klijuota “nejautros plėvelė“, lyg svogūno lukštai, sandariai gaubia tikrąją žmogaus esmę? “Svogūno lupimas“ – tai sąmoningumo žadinimo procesas, kuris labai retai būna malonus. Kaip ir lupant svogūną, procesą dažnai lydi ašaros. Tačiau tai yra Naujo Kelio, pavadinto “Išsigydyk pats. Tikrosios ligų priežastys“ pradžia. Šis kelias veda į platesnius savęs atradimo ir pažinimo tolius.

Tačiau Rescue remedy nėra panacėja. Deja, geriausius rezultatus pasiekti galima tik prisiėmus atsakomybę už savo sveikatą ir laimės būseną, nes, kaip rašė Edvardas Bachas, “apie jūsų sveikatą galima spręsti pagal tai, ar esate laimingi“. Yra dar 38 laukinių žiedų energijos, saugiai laukiančios trisdešimt aštuoniuose mažuose buteliukuose. Kiekvienas buteliukas – skirtingo augalo žiedas, dovanojantis savo aukštas vibracijas kilniausiu -gydymo tikslu.

Gelbėtojo buteliukas – Naudojimas pagal poreikį – Kitų esencijų tyrinėjimas – Savijautos stebėjimas – Edukacija.

Ši grandinėlė gali padėti surasti Savo Kelią į vidinę ramybę per emocijų atpažinimą ir priėmimą. Kiekvienas augalas dr.Bacho terapijoje yra lyg archetipas ( nevalingas mąstymo ir veiksmų modelis). Pažindami kiekvieną augalą, kaip savo charakterio savybę ar laikiną nuotaikos būseną, kiekvienas galime pažvelgti į savo šešėlinę pusę iš šalies, surasti būdus ir kelius, kaip neigiamą būseną perkeisti į šviesią ir teikiančią gėrį savybę.

 

Pažintinis dr.Bacho terapijos kursas internetu planuojamas 2021 metais.Kursą sudaro 9 užsiėmimai po 4 ak.val. vieną kartą savaitėje (antradieniais 18 – 21 val.) Išsamus kurso aprašymas čia.

Žingsniai:

  1. Parašyti laišką el.paštu leruta@gmail.com kodėl norite mokytis dr.Bacho žiedų terapijos.
  2. Susisieksiu su jumis dėl pusės valandos nemokamos konsultacijos/pokalbio internetu/telefonu iš anksto suderintu laiku. Pokalbis skirtas išsiaiškinti dalyvio lūkesčius, pagaminti (pagal poreikį) asmeninį buteliuką naudojimui.
  3. Apmokėjimas ir registracijos patvirtinimas.

Kiekvienas kurso dalyvis gauna visų paskaitų video įrašus.

********************************************************

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos labai reikia. Paremkite esantį šalia, pasimetusį, nuliūdusį, išgyvenantį tamsiausią sielos naktį.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

************************************************************************

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

************************************************************************

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 


2 mintys apie “Kas būtų jeigu…

  1. Esam išmokinti stengtis, nepasiduoti, nerodyti silpnumo, neprašyti pagalbos, bet…… Ateina momentas, laikas, kai pati nebepajėgi kapanotis arba suvoki, kad sukiesi tame pačiame šuliny, nepajėgdama išlipti. Ir kaip sakė Pūkuotukas – pats sunkiausias darbas – pripažinti sau, kad negali išsikapanoti ir paprašyti pagalbos. Viena iš jų – Bacho žiedų esencijos.
    Noras ir galimybė pažinti savo pačios emocijas, suprasti jų priežastį, suvokti tiek daug rodos niekuo nesusijusių dalykų nulėmė tai, kad ieškai pagalbos.
    Galbūt keista, kad afirmacines kortos parodo savijautą, kas giliai yra viduje. Kiekviena emocija turi savo gelbėtoją augalą- apie tai ir kalba Bacho teorija.
    Išdrįsk prisiliesti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.