Dvi laisvės rūšys

Mūsų pasaulyje yra dvi laisvės rūšys: troškimų laisvė ir laisvė nuo troškimų.

Šiuolaikinė Vakarų kultūra pripažįsta tik pirmąją – troškimų laisvę. Ji garbina tokią laisvę, suteikdama jai svarbiausią vietą valstybių kostitucijose ir žmogaus teisių aktuose. Galima sakyti, kad svarbiausias daugumos Vakarų demokratijų principas yra ginti piliečių laisvę kiek įmanoma tenkinti jų troškimus. Paradoksalu, bet tokiose šalyse žmonės paprastai nesijaučia labai laisvi.

Antroji laisvės rūšis – laisvė nuo troškimų – yra aukštinama tik kai kuriose religinėse bendruomenėse. Jos vertina pasitenkinimą ir ramybę, laisvą nuo troškimų. Nuostabu, kad tokiose asketiškose bendruomenėse, kaip mano vienuolynas, žmonės jaučiasi laisvi.“ (Ajahn Brahm “Atverk savo širdies duris“)

Rugpjūtis atėjo lydymas permainų vėjų. Mėnulio Pilnatis Vandenio ženkle kalba apie tai, kaip išlaisvinti save nuo grandinių, kurios prirakina prie senų ir atgyvenusių įsitikinimų, ribojančio programavimo, neleidžiančio išvysti savo tikrojo Aš. Nors Vandenis yra Oro stichijos elementas, atstovaujantis mentalinę išraišką, tačiau simbolis – Vandens nešėjas, primena apie vandens substancijos tėkmę, laisvę tekėti ir gebėjimą prisitaikyti prie besikeičiančių sąlygų.

Vandenio nešama žinutė yra: “atverk visas senas žaizdas gyjimui, paleisk senus įsiskaudinimus ir sugrįžk į savo prigimtinę, pirmapradę natūralią būseną – tyrumą, nuolatinį pokytį, laisvą tėkmę ir organišką ryšį su tave supančia Visuma.

Uranas, būdamas Revoliucine planeta, primena apie galingas transformacijas, kurios artinasi. Jis atneša vidinius pokyčius, kurių daugelis mūsų vis dar ieškome išorėje. Tačiau tai yra priminimas, kad išorė niekada nepasikeis, jei nekeisime savo vidaus.

Artėjantys Liūto Vartai (2020_08_08) ateina su klausimu: “ nuo ko ketini išsilaisvinti?“ Net jei fiiziškai paleidai tai, kas atgyveno – daiktus, žmones, aplinkybes – bet mintyse vis suki “užstrigusią plokštelę“, jie tebegyvena mentaliniame bei emociniame lygmenyje.

“Paleidžiu tai, palaiminu, padėkoju ir einu pirmyn.“ Pasirūpinti savo fiziniu kūnu yra be galo svarbu, nes jis galiausiai turi adaptuoti pokyčius, vykstančius dvasiniame, emociniame ir mentalinime kūnuose. Kokybiškas poilsis, miegas, kūno puoselėjimas, kaip ir maistas yra svarbūs. Maistas yra informacija, kurią nuskaito kiekviena kūno ląstelė, esi tai, ką dedi į burną.

Pasitikėti tuo, ko tu nežinai , nepažįsti.“ – gali tapti šio mėnesio mantra, kuri suteiks nepakartojamą galimybę priimti kiekvieną gyvenimo akimirka su vaikiška nuostaba.

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos labai reikia. Paremkite esantį šalia, pasimetusį, nuliūdusį, išgyvenantį tamsiausią sielos naktį.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

************************************************************************

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

************************************************************************

Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

************************************************************************

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.