Transformuojančios dovanos

 

Kai ištinka krizė – emocinė, mentalinė, dvasinė ar fizinė – tai yra ženklas, kad galbūt praradai ryšį su Šaltiniu ir išklydai iš susilygiavimo su Visata, kuri tuoj pat siunčia signalus, ragindama sugrįžti atgal ir užmegzti ryšį.

Dažniausiai tai, kas įvardijama “krize“ yra transformuojanti dovana. Transformacija yra neatsiejama sielos ir kūno evoliucijos proceso dalis. Patirdamas bet kokį pokytį, žmogus išplečia savo ribas, t.y. patiria išsiplėtimo būseną. Kiekvienas žmogus, einantis asmeninių transformacijų keliu, patiria ir įvairių pasipriešinančių energijų poveikį. Bene stipriausia iš jų yra kontrolės energija ir kai žmogus susiduria su ja, aktyvuojama “kovok arba bėk“ programa, nukreipiant jį į Proto erdvę. Atsidūręs Proto kontroliuojamoje teritorijoje, žmogus iš karto bando kontroliuoti veiksmą, rezultatus, atsakymus. Kai žmogus yra šioje kontrolės erdvėje, jis apriboja save pagal tai, ką jam sako Protas, kuris remiasi išankstinėmis nuostatomis, stereotipinio mąstymo modeliais ir ribojančiais įsitikinimais. Šioje “suspaustoje“ erdvėje nėra vietos stebuklams  gimti.

Jei stengiesi kontroliuoti, patiri pasipriešinimą, suspaudimą, agresiją, Tavo energija silpsta, mažėja ir traukiasi. Vaizdinga šio proceso iliustracija yra razina ir vynuogė. Kai lieki kontroliuojančioje erdvėje, tu lyg karvė, atrajoji tai, ką prarijai, vėl ir vėl. Ar Tau tai (pa)tinka?

Kai Tu sąmoningai patvirtini savo pokytį (transformaciją), Tu susilygiuoji su juo, atsiveri naujiems potyriams ir dieviškos energijos srautui gauti iš Visuotinio Sąmonės Šaltinio. Kai Tu esi šioje Išplėstos Sąmonės būsenoje, Į Tave teka kūrybinio įkvėpimo energija, išnyksta bereikalingi klausimai, sumaištis, baimė, panika.

Tu prisimeni, kas Tu esi. Tavo Sielos Šviesa.

Tu pereini nuo apribojimų prie galimybių.

Tu jauti vedimą ir palaikymą savo viduje ir išorėje, nes Tavo rami širdis pritraukia ramybę Tavo išoriniame pasaulyje.

Buvimas aukštose – džiaugsmo, meilės, laimės- vibracijose leidžia Tau, lyg magnetui, traukti stebuklų apraiškas į Tavo gyvenimą, Tave lydi dieviškas sinchroniškumas ir pozityvūs rezultatai.

2019 – 2020 laikotarpio “Drugelio efekto“ programos kiekvieną dalyvį vedė asmeninių transformacijų keliu. Kiekvienas pasiėmė tiek, kiek buvo pasirengęs priimti, perkeisti, panešti. Kiekviena grupė atneša milžiniškas transformacijas ir programos sumanytojai ir vedėjai. Didelė garbė, atsakomybė ir laimė patirti tai, pereiti sudėtingus periodus, išmokti pamokas ir kartu keliauti pirmyn.

Kelias išgrynina ir apvalo, jo pabaigą pasiekia tie, su kuriais gali eiti į žvalgybą, didelis gėris matyti pokytį, džiaugtis pergalės skoniu. Tas niekam neprilygstantis jausmas pabaigoje stovėti susikibus rankomis rate ir jausti pulsuojančią energiją, akyse matyti spindinčias džiaugsmo ašaras ir tarti “iki greito“.

***************************************************

 

 

Kaip visuomet pabaigoje – atsiliepimai ir rekomendacijos. Atsižvelgdama į kai kurių dalyvių pageidavimus, išlaikau anonimiškumą. Esu širdingai dėkinga už tokius atvirus ir jautrius pasidalinimus vardan kitų didžiausio gėrio.

“Atėjau į ATVIRĄ ŠIRDĮ vedama smalsumo. Sunku pavadinti ATVIRĄ ŠIRDĮ kursu. Man – tai atskiras reiškinys. Gal todėl, kad man tai pirmi tokie kursai, pirmos stovyklos, pirmi retritai… Kaip ir pirma meilė – tai nepakartojama, esu LABAI DĖKINGA Visatai, kad tas mano smalsumas atvedė mane į ATVIRĄ ŠIRDĮ. 

Laikotarpis buvo labai sunkus. Reikėjo arba užsiauginti savivertę, arba patvirtinti vyro žodžius, kad esu apgailėtina…. Ir kai pamačiau visas tas nuostabias moteris ir kai gavau šitiek šiltų apkabinimų, tai nekilo abejonė, kad atėjau ten, kur reikia ir ateisiu vėl…. Pakerėjo kažkokia vidinė Ramybė ir Pilnatvė, spinduliuojanti iš Tavęs, Rūta.

Jurgitos šokiai ratu buvo visiškai naujas dalykas ir papildomas gundymas pajusti moterišką bendrystę ir atsiduoti šokiui.Ta bendrystė ir lygiavertiškumas labai atsiskleidė šokiuose ratu, labai stipri emocija susikabinti visoms ir jausti bendrą energiją… Jausmas labai geras

Pradžioje Rūta man atrodė autoritetinga mokytoja, kuriai nedrąsu pasakyti neteisingą atsakymą. Gal todėl nedaugžodžiavau. O gal nedrįsau ką nors sakyti. Gal jaučiau, kad mano nuomonė nėra jau tokia svarbi ( jau taip buvau pratusi). Bet viskas pradėjo keistis. Geriau pažinau Jus. Prasidėjo darbas su savimi, savistaba.. Nepasakyčiau, kad man gerai sekėsi, bet stengiausi.

Kai kitos pasisakydavo ir galiodavo TYLOS taisyklė, pradžioje būdavo labai sunku susilaikyti nuo komentarų ar replikų, ar patvirtinimų, kad “ir man taip buvo“. Palaipsniui supratau, kad mus tai nutolina nuo turginio klegesio prie kavutės ir neleidžia nutolti nuo esmės. 

Iš visos medžiagos atsirinkdavau , prisitaikydavau kai ką sau. Kai kam buvo sužadintas smalsumas ir pasidomėjau papildomai. Rekomenduojama literatūra ir ypač įkeliama muzika buvo superinis dalykas.

Bet turbūt svarbiausia, ką įsidėmėjau iš susitikimų – kad aš esu nuostabi, nes tokią mane sukūrė.Nuosekliai tai bandžiau įsisąmoninti. Auginau savivertę – toks ir buvo mano tikslas. Pradėjau labiau klausytis savo širdies, labiau sau patikti, atsirado kažkoks vidinis žinojimas…. Net posakis prigijo daryti ką nors PAGAL PAJAUTIMĄ.

Kartais namų darbų klausimai išmušdavo iš vėžių – kaip mažai save pažįstu, tikrai nežinau, ko noriu ir ko siekiu… Bet džiaugiuosi, kad bent jau tokie klausimai kyla… Susitikimų metu bent jau išsiaiškinau, ko nenoriu… Ir pagaliau įgijau drąsos garsiai prisipažinti, kad esu emocinio smurto auka. Mane nustebino toks didžiulis palaikymas. Dėl vieno tokio vakaro vertėjo lankyti visus kursus. Kai pajauti aplink tiek meilės ir supratimo, tiesiog negali likti toks pat. Priimi ir daliniesi su kitais. Be mūsų moterų rato palaikymo nebūčiau taip toli nuėjusi….Nuolat dėkoju Visatai už tai, kad mane į tą ratą atvedė. 

Dar vienas nuostabus dalykas – žiemos retritas, labai gera tema – vidinis vaikas. Kaip mums to reikėjo. Kaip buvo jautru, emocionalu, stebuklinga…. Dėkoju ir dėkoju…

Man tiko visas kurso formatas, labai patiko pradžios ritualas su eteriniais aliejais, kristalo ar akmenuko siuntimu per rankas, pasisakymais.Viską nunešantis buvo ir kursų uždarymas sodyboje. Ne tik pagoniškos giesmės, bet ir varinių dubenėlių vibracijos tebeskamba ausyse. O tos nuogos maudynės taip išlaisvina, kad paskui drąsa liejasi per tarzankes.

Susitikimai per Zoom buvo tikrai reikalingi ir labai gera išeitis karantino sąlygomis. Nes nuolat jausti visų palaikymą labai gera.

Kai manęs klausia, ką veikiame susitikimų metu, atsakau: dalinamės, bendraujam, ieškom atsakymų į klausimus, medituojam, šokam, palaikom viena kitą…..

Rekomenduočiau tokį kursą moterims, kurios jaučiasi sutrikusios, kurioms reikia palaikymo, kurios emociškai palūžusios, kurios ieškojimų kelyje, kurios nori tobulėti, kurios nori išsiveržti iš kasdieninės rutinos, nes čia gali rasti atsakymus, gali gauti palaikymą, gali išmokti pamokas, kurios padės žengti kitus žingsnius, gali išmokti pamilti save. Tai svarbu. Kadangi tai pirmieji mano kursai, man jie atrodė labai informatyvūs, visapusiški ir tobuli.“

Pats kursas mane sudomino pačiu turiniu. Pagalvojau, kad įdomu būtų sužinoti apie septynias čakras. Kaip jaučiausi pradžioje kurso? Turiu pripažinti, kad jaučiausi blogai. Parėjusi po pirmosios dienos verkiau. Pirmojo susitikimo metu supratau, kad atėjau čia pagrinde ne apie čakras išmokti. Kad tiesa slypi giliau. Tuo metu galvojau, kad atėjau išmokti moteriškumo, būti labiau moteriška, tačiau šis supratimas eigoje vis keitėsi. Iš pat pradžių sunku buvo pajausti ryšį ir su Tavimi, Rūta. Man atrodei šalta ir užsidariusi.  Tai mane stabdė ir taip pat galvojau, kad nėra gerai, kai nejaučiu ryšio su Tavimi. O aš negaliu būti atvira su žmogumi, su kuriuo nejaučiu ryšio, negaliu perlipti per save. Tačiau po kelionės pati grįžai kaip visai kitos spinduliuotės žmogus, Tavo akys ir vidus švietė besąlygišku priėmimu visko ir dėkingumu ir tada pirmą kartą mano širdyje tikrai sukirbėjo, kad galiu jaustis saugiai. Kai jaučiuosi saugiai, galiu būti tokia, kokia esu. 

Patiko ir tiko vizualinės meditacijos. Man jos padėdavo išjungti mintis ir nukreipti dėmesį į tai, kas vyksta tuo metu. Namų darbus beveik visada atlikdavau. Ketinu peržiūrėti dar kartelį visą medžiagą ir /arba dar kartelį atsakyti į visus klausimus, jei norėsis, arba į tas vietas, kurių nebuvau padariusi.

Emocines žaizdas sunku atverti, norisi pasislėpti ir jų nematyti. Norisi apie jas negalvoti ir su jomis nesusidurti. Mano savivertė ir meilė sau pastatyta ant kitų žmonių nuomonės, gyvenu pastoviai laukdama pripažinimo ir meilės iš kitų. Nenoriu sakyti “ne“, nes juk mane atstums, supyks. Pasakė man blogą žodį, susigūžiu, nes pasijaučiu menkavertė. Nepaskambino, vėlgi jaučiuosi, kad aš niekam nerūpiu. Supratimas apie šią žaizdą atėjo antroje pusėje susitikimų. Suprantu, kad jos negaliu imti taip ir išgydyti greitai. Tačiau darau žingsnius: stengiuosi sakyti, kaip jaučiuosi, kas man tinka, kas netinka, mokausi, nors ir sunkiai, skirti dėmesio sau, o ne viską atiduoti kitiems; atpažįstu situacijas, kai susigūžiu. Dažniau viduje jaučiuosi rami ir atsipalaidavusi.

Rekomenduočiau toms, kurios nori pažinti ir suprasti save. Tai nėra greitų receptų ir paruoštukų kursas, tai yra kelio parodymas, kuriame pažvelgi į savo vidų, gauni įrankius ir paskatinimą nenutraukti šios kelionės pasibaigus kursui.“

Į kursą pasiprašiau dėl noro padirbėti su moteriška energija.  Patiko pateikta dviplanė forma. Moterų bendrystė – didi jėga. Dėkoju ir džiaugiuosi pasibuvus. Man prajauta ir pozityvus bendravimas – didžios vertybės. Tikiuosi, dar bus bendrų projektų. Esat puikios, progresyvios ir gilios. Geros kloties!“ Vilija

*********************************************************************

Jeigu perskaitėte šias eilutes ir suradote vidinę ramybę, tai pasidalinkite su kitais, kam dabar jos labai reikia. Paremkite esantį šalia, pasimetusį, nuliūdusį, išgyvenantį tamsiausią sielos naktį.

Registruokitės ir gaukite naujienas.

******************************************************************************************

Asmeninės sesijos per zoom programą arba gyvai, tereikia susisiekti el.paštu leruta@gmail.com ir suderinti laiką.

*Tu nepralaimi, kai Tave nugali, Tu pralaimi, kai pasiduodi.

*Išlikime ryšyje.

*Išdrįsk prašyti pagalbos.

*****************************************************************************************

Pažink save“ – afirmacinės kortos pagal dr.Bacho žiedų terapiją – vienas iš kelių geriau pažinti savo emocijas, priimti jas ir pamilti save iš naujo.

*****************************************************************************************

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.