Medžiai [ne]gali keliauti.

 

 

 

Kiekvieną rytą ateinu prie upės. Ne tik tada, kai tai visuotinai rekomenduojama. Stebiu upę ir gyvenimą, kuris vyksta joje ir krantuose. Kiekvieną dieną upė tokia pati, bet jos nuotaika – vis kitokia, tai ji pakilusi ir užliejusi pakrantės akmenis, tai nuslūgusi, atidengusi medžių šaknis ir apnuoginusi didžiulius akmenis. Bet ji nesustodama teka ir ta srovė išjudina mano mintis, todėl atėjusi prie upės, visada gaunu kokią nors “dovaną“. Šiandien stebėjau seną, išvirtusį gluosnį, dar prisimenu jį augantį pakrantėje, mėgdavau nueiti jo kamienu, atsisėsti ant tvirto liemens ir stebėti vandens tėkmę apačioje. Šiandien jis jau beveik “išplaukęs“, tik kelios storos šaknys, dar įsikibusios biraus pakrantės smėlio, saugo jį nuo šio beprotiško poelgio, nes juk “medžiai negali keliauti.“ Kol kas ne. Stebiu medį ir jaučiu aiškias paraleles tarp medžio šaknų ir žmogiškų įsitikinimų. Stebiu upės tėkmę, kuri lyg moteriška energija, kantriai, pamažu, bet užtikrintai ardo krantą, norėdama išlaisvinti medį nuo jo ribojančių įsitikinimų.

Kiekvieną kartą, prieš rašydama kokį nors tekstą, paklausiu savęs “Ar tikrai turiu tai daryti? Ar tai kam nors įdomu? Rašytojų šiandien daug, ar skaito kas nors?“

Šiandien paprasčiausiai užrašau šias mintis ir dalinuosi, jos tiesiog atėjo ir man nepriklauso, o jeigu Tu dabar skaitai šias eilutes ir Tavo vidus atliepia, suvirpa ar Tu surandi sau atsakymus, reiškia šias eilutes aš užrašiau dėl Tavęs.

********************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal! Registruokitės ir gaukite naujienas.

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2020. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.

 


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.