Tikros vidinės laisvės ilgesys

“Būna, kad tikros vidinės laisvės ilgesys pastūmėja į neviltį. Įsivaizduokite, kad žmogus, turintis didžiulį ryšulį raktų, mėgina atrakinti duris. Vis nerasdamas tinkamo, bando vieną po kito. Po kurio laiko jį apima neviltis, susierzina. Visiškai išsekęs, galiausiai visu kūnu atsiremia į duris, ir – aleliuja! – jos atsiveria. Tik tada jam paaiškėja, kodėl netiko nė vienas raktas. Durys buvo neužrakintos.“ Vis dažniau mano vidinę būseną nusakantys žodžiai ateina iš knygų, kurias atsiverčiu su intencija: “ką turėčiau šiandien sužinoti?“

“Šioje alegorijoje kiekvienas raktas simbolizuoja skirtingą metodą, dvasinį kelią, tikėjimų sistemą ar knygą, kiekvienas jų yra nepriekaištingas meistriškumo, tikslumo ir tobulos formos pavyzdys. Tačiau tikros vidinės laisvės nepasieksite iš visų jėgų stengdamasis susitelkti į kurį nors iš jų. Anaiptol nenoriu griauti jūsų tikėjimo keliu, kuriuo einate, ar puoselėjamu tikėjimu… Visgi jeigu paklydęs ir kelio į namus klausinėjantis žmogus žiūrėtų vien į kryptį jam rodantį pirštą, – ne ten, kur link jis rodo, – sutikite, toli jis nenukaktų.“ Kaip gera, kad tas pirštas priklauso žmogui, kuris laiku pasakytu žodžiu dar labiau sustiprina poreikį žiūrėti ne į pirštą, o jo rodoma kryptimi. tada gimsta gražūs dalykai. “Aš tavęs neatpažįstu!“ – išgirstu iš aplinkinių. Kartais aš pati savęs neatpažįstu. Po daugiau nei dešimtmečio vedamų seminarų įvairiomis temomis, pagaliau suvokiau, kad visi jie – apie gilesnį savęs pažinimą. Tik skirtingais keliais einama – per kvapą, kuris visada kalba be užuolankų ir gailesčio, per subtilias augalų vibracijas, kurios padeda suvokti, kad nėra atskirties, tik žinių stoka, per žodžius, kurie, ilgainiui juos kartojant, išmina naujus, tvirtus takelius smegenų pievose. Kai išravi savo dvasinius dirvonus, gera grožėtis prasikalančiais daigais ir pražįstančiais žiedais. Gyvenimas yra gražus. Gražūs ir įkvepiantys yra jūsų žodžiai, kuriais dalinatės. Dėkoju visiems.

“Kad pasiektumėte vidinę laisvę, pats galite tik nusimesti atgyvenusių minčių ir įsitikinimų naštą; tos mintys jums šį tą žada, tačiau išties tik įsodina į ratais besisukančią karuselę.“

Įkvėpimo šaltinis: Ian Graham “Nesistebėkite stebuklais“

********************************************************************************************

Jeigu jus sudomino tai, ką perskaitėte šiame puslapyje, tai pasidalinkite su kitais, kam gali būti įdomu, juk pasidalintas džiaugsmas didėja ir grįžta atgal! Registruokitės ir gaukite naujienas.

Sekite renginių tvarkaraščius socialiniuose tinkluose: https://www.facebook.com/drugelioefektas/

©Visos teisės saugomos DRUGELIO EFEKTAS 2019. Šioje svetainėje esančią tekstinę informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti be svetainės autoriaus išankstinio sutikimo. Jei sutikimas gautas, naudojant šioje svetainėje esančią informaciją, būtina nurodyti internetinę svetainę „Drugelio efektas“ kaip tokios informacijos šaltinį.


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.